Cezary Julski

7,1
2 438 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cezary Julski

Dla mnie najwybitniejsza rola Pana Cezarego to glos Freda Flintstone'a w znanej kreskówce "The Flintstones" (dawniej znane jako "Między nami jaskiniowcami")
Za Barney'a głos podkładał wówczas Pan Kazimierz Brusikiewicz. Jednocześnie dumny jestem, bo też urodziłem się i mieszkam w Wolsztynie.

qqryq1970

On nie tylko miał głos odpowiedni ale i fizis Freda. :D

qqryq1970

Taak, Julski był jedynym słusznym polskim Flinstonem :)

qqryq1970

Nie ma i nie będzie lepszego Freda. Barneya też...

PrzemekLipski

Też uważam że był najlepszym polskim Fredem.

qqryq1970

Gdzie można znaleźć wersję Flinstonów z Panem Julskim?

qqryq1970

Dopisuje się. Jak Fred to tylko z głosem pana Julskiego. Poźniej jakoś te odcinki z Julskim i Brusikiewiczem zniknęły, do dziś nie mogę się natknąć. Wszędzie wersja z głosem Freda (już niestety świetej pamięci) Włodzimierza Bednarskiego. I inne. Może i dla tych, którzy nigdy nie słyszeli dubbingu pana Julskiego wersja Bednarskiego jest dobra, ale... do pięt Julskiemu nei dorasta ;))

zbysiu13

Tak się składa, że wczoraj natrafiłem na yt na fragment odcinka z dubbingiem z lat 70. XX wieku.

adik03

Podasz linka?

kryst007

Nie mogę wpisać linku. Film nazywa się Miedzynami jaskiniowcami part 1.

adik03

Czy ten film dalej istnieje?

Dubbingorozec

Tak, na filmie pokazany jest magnetofon szpulowy, który odtwarza fragment odcinka (na tym samym kanale znajduje się jeszcze druga część).

adik03

Właśnie oglądałem, szkoda jedynie że nagranie jest w bardzo słabej jakości, myślę że dałoby się to jakoś zmienić, ale autor tych filmów nie jest dostępny od jakiś 7 lat

qqryq1970

Tak, Amerykanie osiągnęli jedno, tym serialem wyłuskali z całego swiata prawdziwą linię genetyczną tamtych jaskiniowców, na pewno jednym z nich był Cezary Julski! Wszyscy inni to byli jacys pustyniowcy, nadrzewiarze, ale nie jaskiniowcy! Kto miał lepszy od Julskiego , jaskiniowo głębszy tembr głosu? Jemu echo odbijało się od każdego zęba, a nabierało prędkosci na trampolinie bezdennego gardła!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones