Chace Crawford

Christopher Chace Crawford

7,5
5 880 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chace Crawford



Kamienna twarz, ten sam ton głosu i tyle w temacie.

IKnowWhatYouAre

zgadzam się

użytkownik usunięty
IKnowWhatYouAre

zgadzam się, to jest Kristen stewart z penisem :D

Haha, tylko on się domyka jeszcze. To wielki plus ;)

IKnowWhatYouAre

Hm hm zgodzę się, że może spektrum jego "min" jest ubogie, ale lubię go jako aktora.

IKnowWhatYouAre

Można powiedzieć ,że talentu to on nie ma ,ale jak się patrzy na takie ciacho to ja tam mu wybaczam xd :P

angela0319

Racja ---> odpowiedź do IKnowWhatYouAre , przez przypadek wzięłam odpowiedź do angela0319 i nie wiem jak usunąć : //

angela0319

faktycznie talentu to on nie ma ale ja filmy z jego udziałem oprócz jak urodzić i nie zwariować oglądałam z wyłączonym dźwiękiem bo filmy nie zachwycają a na niego się przyjemnie patrzy

IKnowWhatYouAre

Według mnie do najgorszych aktorów nie należy. Jasne, są lepsi ale do Kristen Stewart mu daleko. Oglądając Plotkarę, nigdy nie miałam wrażenia, że sceny z Chasem były sztuczne czy wymuszone (w przeciwieństwie do filmów z Kristen) - nie wiem czemu czepiacie się jego aktorstwa. Fakt, nadal jest to chłopak z kategorii filmowej: romansidła, niemniej jednak uważam, że wasza opinia jest krzywdząca. Bo jak w takim razie ocenicie grę Nicolasa Cage'a czy Stewart?
Najłatwiej walnąć "drewno" i krytykować.

altmannpaula

Nicholas Cage to akurat dużo lepszy aktor od tej dwójki.

IKnowWhatYouAre

A w czym jest lepszy, co robi lepiej?

altmannpaula

Zagrał w większej ilości filmów, dostał Oskara i Zoty Glob. A co dostał Chase?
Tym. W ogóle porównywanie początkujących, młodych aktorów z tymi z dorobkiem i starszymi jest śmieszne.

IKnowWhatYouAre

Chodzi mi o grę aktorską. Zarzucono Chase'owi, że gra jak drewno - nasunął mi się na myśl Cage, który ma jedną minę do wszystkich scen. Z całym szacunkiem, bo Cage'a bardzo lubię, tak jego mimika jest dużo słabsza niż Crawforda. Porównuję tych aktorów pod kątem wątku. Owszem, dorobek Nicolasa jest dużo większy, choćby dlatego, że nie ma laleczkowatej twarzy. Uważam, że i tak Crawford wychodzi obronną ręką, skoro gra w jakichkolwiek filmach o gatunku inny niż romans. No i Cage jest dużo starszy, więc siłą rzeczy musi mieć więcej na koncie.
Ale powtarzam, porównywałam Chase'a do Nicolasa żeby odbić piłeczkę w poście.

IKnowWhatYouAre

ale chociaż jest ładny

guga_buzka

Jezu. Z kim ja rozmawiam. Wygląd. Ładnych to jest na pęczki.

IKnowWhatYouAre

niestety nie widzialam jak gra, ale mysle ze Plotkarze nie odbiega za bardzo od reszty

IKnowWhatYouAre

No! Tragiczny z niego aktor. I ta twarz chłoptasia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones