Chace Crawford

Christopher Chace Crawford

7,5
5 872 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chace Crawford

ladniutki ten Chace Crawford mrauu ^^ :*

aniulka_avi

Popieram Ciasteczko ^^ jakich mało. Ładnie mu w długich włosach.

uesgirl17

chyba wole Antoniego Hopkinsa ...

noellenoelle

Ale najlepiej mu jak nie zaczesuje włosów :p Czemu jest taki zbiorowy atak na niego ?

Enterraz

ej ja go nie atakuje ;p poprostu mam takie swoje poczucie humoru ;D w plotkarze jest spoko xd

noellenoelle

i w pakcie milczenia też chociaż tam prawie nic nie mówi ;]

noellenoelle

No w pakcie milczenia to chyba nie takie dziwne xD
Nie no to że wolisz Antoniego to chyba dla niego żadna obelga :p Mówię o tym całym stwierdzeniu że ma ocene wysoką za twarz :/ Ja go tam i tak kocham :3 Wiesz , tylko my , prawdziwe fanki prawdziwych przystojniaków wiemy skąd to się wzięło :p

Enterraz

rozumiem cie,mam to samo z wieloma innymi aktorami <nie mowie o antonim hopkinsie haha> ;D

noellenoelle

A tego z mojego avatara znasz ? Waaarto znać :3 Ja to no właśnie mam wiele miłości - Chace , Kit Harrington , Colin Morgan , Bradley James , no i ... ach , imiona nie mają znaczenia ! :D

Enterraz

wiesz tego co ty masz akurat nie i tak się zastanawiałam kto to ;p <ja bardziej znam aktorów z wcześniejszego pokolenia. xd lata 70,80 itp. >

noellenoelle

A ja właśnie co rusz przebieram nowych aktorów i wyszukuje nowych przystojniaków :p Ten z avatara to Kit Harrington , Jon Snow z Gry o Tron :) Aczkolwiek to zdjęcie o wiele lepiej wyglądało w pełnym wymiarze

Enterraz

a to dlatego nie znam. xd nie ogladalam gry o tron ;p

noellenoelle

Polecam gorąco . Kit zagra też Vincenta w Silent Hill Revelation . Może widziałaś jedynke ? Ja obejrze , choćby tylko dla mojego Kicia :3 Lubisz kulture lat 80 czy tylko aktorów ?p

Enterraz

ogólnie. kulture,muzyke,wszystko. ;p a tego filmu też nie widziałam. kurde,aż wstyd przyznać. ja się zupełnie w innych rzeczach orientuje. ;p

noellenoelle

Haha , najwyższa pora zacząć , hipisie :p I chyba musisz zapomnieć o tych swoich "ciasteczkach" bo to już stare pyry :)

Enterraz

CZY TY MIESZKASZ W ELEJ ??? Czy to ja już zgłupiałam ?3

Enterraz

haha hipisie. ;p nie,nie mieszkam w LA. ;] Mieszkam tutaj w Polsce,poprostu kocham USA i mam bzika na jej punkcie. ;p

noellenoelle

A już myślałam że zgłupiałam ! :D Hipisie , bo te ohydne kolorowe koszule wylazły chyba właśnie z twojej ulubionej epoki :p Ale nawet jak masz bzika , to NIGDY nie wyjeżdżaj z kraju . Świat jest w stanie wojny ekonomicznej a my nie możemy zostawiać swojego kraju bezbronnego :( Bo Polska jest najważniejsza ... :p Zresztą wiedz że Amerykańce mają przeważnie cos z głową nie tak , więc lepiej nie ryzykować xD

Enterraz

haha nie wiem czy bym sobie poradziła tam w usa. ;p nie umiem angielskiego aż tak biegle. ;] a co do koszulek,które wtedy wyszły to mi się podobają ! ;D

noellenoelle

Hipis do szpiku kości :p

Enterraz

w sumie to nie wyglądam jak dziecko kwiat,ale ok. ;]

noellenoelle

Wiesz co , szkoda że nie ma tu czata albo jakiegoś komunikatora dla znajomych :/ Już nie raz obrywało się za to że gadam o pierdołach nie na temat . Tak się zastanawiałam kto jest na twoim avatarze i to chyba tom Felton , nie ?W miniaturze wygląda jak dziewczyna xD

Enterraz

haha ale mu pojechałaś. ;p tak to tom. ;] i masz racje z tym czatem,beznadziejnie ze go nie ma. ;<

noellenoelle

No włąśnie , po cą są znajomi ? Żeby ich oceny znać ?? :/ Tom z pewnością nie jest zajebiście męski ... :)

Enterraz

hm w sumie to nigdy nie zastanawiałam sie nad jego męskością. xd poprostu podoba mi się rola dracooo. ;] albo nie. ja mam bzika na punkcie draco ;p

Enterraz

Nie chce mi na cb odpowiedzieć :/ Nie wiem czemu , to odpowiedziałam na swoje .
Ja Draco nigdy nie lubiłam , taki smark wredny , który nigdy sobie nigdy w życiu nie radzi . Za to Felcia uwielbiam .:D A może Felcie ?p Fanki Błękitnokrwistych typują go na jedną z postaci w ekranizacji . W tym moja znajoma rudda_

Enterraz

e tam felcia -.- ja i tak wole draco ;p to dlatego nie wyswietlilo mi sie ze odpowiedzialas xd a ja czekam i czekam ;p

noellenoelle

No właśnie też sie tak zastanawiam wtf , czemu sie nie odzywasz :p Co ty kurde w Draco widzisz ?

Enterraz

w sumie podobna do niego jestem z charakteru ;p oczywiscie bez tego tchorzostwa i narzekania. xd taki ironiczny jest.no xd

noellenoelle

A co zostaje , jeśli sie odejmie tchórzostwo , narzekanie , ironię , wywyższanie sie , popychanie słabszych , znęcanie się nad innymi , korupcje i zainteresowania mordowaniem ? Hmmm ?

Enterraz

zostaje serce z kamienia ;]

noellenoelle

a z tym mordowaniem to wgl nie tak. on nie chcial nikogo zabijac,nawet chronil harrego przed smierciozercami. i poplakal sie jak mial zabic dyra. on jest wrazliwy.

noellenoelle

a uciekajac od tematu ten chlopak ktorego masz na avku ma krzywa twarz ;p

Enterraz

YYYYY , jak możesz ???? A twój to dziewczyna , i co ? i co ? xD
KIT JEST PIĘKNY , i jeszcze raz zaprzeczysz a będziesz sie musiała liczyć z moją zemstą . Wiem co z tym mordowaniem bo wszystkie tomy po 3 razy przeczytałam , on już wcześniej wykazywał chęci i moge sie założyć ,że gdyby jakieś biedne kociątko albo inne stworzonko zaplątało się mu pod nogi gdy był wściekły , to by... to by ... <chlipie><pociąga nosem>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones