Chad Michael Murray

7,1
4 108 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chad Michael Murray

Jesteście śmieszni...chłopak który zagrał w serialiku dla młodzieży o disco polowym tytule jest wyżej niż niejeden zasłużony aktor...za co te oceny? Bo chyba nie za gre?? Filmweb jest dla ludzi ktorzy maja oceniac sprawiedliwie nie dla tego żeby jakies pieprzone rozowe laleczki sie podniecaly jakas sezonowa gwiazdką.

Rentonek

Takie wypowiedzi pojawiały się już wiele razy. Fani nie mogą zrozumieć dlaczego jakaś "gwiazdka" (znana często wyłacznie z serialu dla młodzieży) jest w rankingu wyżej niż dobry aktor mający na swoim koncie wiele ważnych ról. Muszą oni jednak pamiętać, że Filmweb to głównie ludzie młodzi (czasem bardzo młodzi:), którzy nie zwracają uwagi na umiejętności aktora, ale na jego wygląd i to czy jego serialowa postać jest sympatyczna. Niestety tak jest i mimo takich tematów nic nie zmienimy.

Rentonek

moim zdaniem powinni ustalić inny ranking dla gwiazd seriali, to nie to samo i nie powinno się dawać ich w tym samym rankingu...

Rentonek

Oo tak.Mają oceniac sprawiedliwie a co robią??Jamesowi Lafferty same jedynki podawali chociaz pierwszy raz o nim slyszeli.
To jest sprawiedliwe??
I tak w dupie mam ten cały ranking bo to nic nie warte.Ludzie nie potrafią głosowac.

Rentonek

niechce mi sie odpowiadac na caly zarzut-kazdy lubi co innego,zapewne nie ogladales filmow z jego udzialem,tylko serial,wiec nie mamy o czym gadac.
jedno "ale" : tytul serialu-mam na mysli oryginalny,polskiego nie bede nawet komentowac bo fakt ze jest beznadziejny,pochodzi z,hmm,no niezbyt disco polowej piosenki-z utworu U2.nieco inny gatunek.
pozdro.

Agness

Wiesz co?? Podoba ci sie tylko jego buźka :p Nie zwracasz uwagi na gre...to jakiś amerykański Mroczek ;/.

Rentonek

haha tak myslisz? powodzenia :) a nawet jesli to co? wizualnie aktor tez powinien dobrze wygladac.ale nie oto chodzi.chodzi o fakt oceniania aktora bez poznania filmografii.powiesz mi jak zagral w "Home of the brave"? nie bo nie ogladalas. dlatego ja nie krytykuje aktorow po jednej roli.
aha i wiem ze Cie nie przekonam,kazdy ma swoje racje,ale lubie takie wymiany ^^ hyha :)

pozdro :)

Rentonek

aaa a mroczka nie skomentuje,nienawidze go :D on tylko mowi,zero gry.dlatego gra w tylko jednym serialu a do filmow go nie chca ;]
a jakby nie patrzec Murray gra w filmach :)

Agness

Ja Ci powiem, film, zarówno jak gra aktorska były średnie (i tylko dlatego dostał ode mnie 5/10,, mam wątpliwości czy to nie za dużo, za jedną rolę). Powiedz mi gdzie Murray wykazał się dobra grą? W House of Wax? W Cinderella Story? We Freaky Friday? A może powiesz mi, że w One Tree Hill? A ja wciąż czekam....

Delianne

trudno tutaj mówić o sprawiedliwości, ale trzeba pamiętać że ranking na filmwebie to przecież ranking popularności a nie umiejętności.więc nie ma sie co dziwić i o tym dyskutować, bo to sie i tak nie zmieni:>
pozdro for all!!

Delianne

W Home Of The Brave gral mala ale moim zdaniem dobra role(w sensie ze dobrze zagral ;] ).nie moge powiedziec ze jest fenomenalny,bo teraz jest bardzo malo bardzo dobrych aktorow,ale na tle wiekszosci prezentuje sie dobrze.wiem ze Cie nie przekonam.w OTH ma taka role ze nie musi sie za bardzo wysilac,wystarczy zeby ladnie wygladal.Ale w niektorych epizodach pokazal naprawde dobra gre(np w 3 sezonie,jesli ogladalas)
a film A Cinderella Story ja osobiscie lubie bo jest taki wlasnie bardzo lekki i bynajmniej mi sprawia frajde ogladanie go,taki powrot do dziecinstwa.I podejrzewam ze nawet z zalozenia ten film nie mial byc wielki,tylko latwy do ogladania.i taki jest.

pzdr :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones