Chad Michael Murray

7,1
4 099 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chad Michael Murray

Naprawdę świetny aktor, baardzo przystojny, pamiętam że jak miałam chyba ze 12 lat
widziałam go w Kopciuszku i byłam w nim taka zakochana ; ] Zakręcony piątek też ok, ale
był lepszy w kopciuszku. Następnie był Dom woskowych ciał... yyy b.kiepski horror z którego
robiła się komedia niestety. A OTH zobaczyłam dopiero w któreś lato już jako starsza
dziewczyna i od nowa się w nim zakochałam. Tak strasznie żałuję że gra w tak mało i
kiepskich niestety filmach.

pattricia

podzielam twoje zdanie. to byla milosc od 1szego wejrzenia:D. akurat ja ogladalam oth gdzies po roku od nadawania i wsz przezywalam, nawet brukas czy leyton oraz jego prawdziwe malzenstwo z sophia bush, zdrade z paris i rozwod...
wydaje mi sie, ze przez te jego fochy zwiazane z za mala zaplata za odcinki oth tylko stracil. chyba myslal, ze drzwi do kariery ponownie przed nim sie otworza, a tu nic. z reszta takie nic, jak z kazdym aktorem z tego serialu

Gryzio

Matko, jak mi się ten aktor kiedyś podobał. :) W One Tree Hill szczególnie, a później w Kopciuszku i oczywiście w Zakręconym Piątku.;) Ale jakoś najbardziej w OTH. Też interesowałam się jego życiem prywatnym, szukałam informacji ,a taka gówniara ze mnie była.
Cóż, nadal uważam że jest przystojny, fanie byłoby gdzieś go znowu zobaczyc (w sensie filmie, serialu) ale teraz to mi już bardziej obojętne.

pattricia

Uwielbiam go jako aktora, choć nie podobało mi się jego prywatne zachowanie:( szkoda, że tak zrobił jak zrobił. A właśnie czy on nie jest trochu podobny do Michela Telo - podaje jego fotke http://www.flickr.com/photos/66129084@N07/6026833810/in/photostream
Naprawdę kogoś mi przypomina ten chłopak a szczególnie w teledysku http://www.youtube.com/watch?v=hcm55lU9knw
Proszę o pomoc bo mnie to gryzie i nie daje mi spokoju ;p

Friends_with_benefits

Moim zdaniem tu wgl nie widać podobieństwa.. w każdym razie jest nieziemsko przystojny.. i go kocham.. Pogoda na miłość i historia kopciuszka tam to był meeega ciacho..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones