Chad Michael Murray

7,1
4 109 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chad Michael Murray

Wie ktoś może jaki jest jego email??? Proszę piszcie...

Peyton_9

Hmmm... A może być też numer gadu-gadu :>?

wariacja

Może być jak najbardziej nr GG , jeżeli możesz to podawaj .

princess_3

455123 :))))))))))))))))))))))))))))))))

lawyou_2

No i wy myślicie, że ten numer jest prawdziwy???

monika_2601

Ależ oczywiscie ze jest prawdziwy !! Kto wogle śmiał by zaprzeczyć wiarygodnosci tego numeru :P Ja jestem bardzo wdzieczna temu kto podał mi numer gg naszego Chada :D
Dziekuje ;* i pozdrawiam :P

monika_2601

to jest tzw. ironia z tym numerem ;)

xD

Peyton_9

sprubowac nie zaszkodzi chociaz na 99% to kicz na wode;P

Peyton_9

buhahahha :) rotfl ludzie nie znacie granic ;xD

guciujuuu

Ja nie moge co za ludzie.Przecież ten numer to polewka a wy to wszyscy łykacie (nie wszyscy ale większość).A tak wogóle GG to Polski komunikator to po co Chad miałby go ściągać.W Ameryce jest napewno coś innego.A meila można znależć na stronie Chada

tomeczek174

A możesz podać adres tej strony?? za krótki ble ble ble

użytkownik usunięty
monika_2601

Z tego GG to raczej wszyscy se tu beke kręcą (tak mi się wydaje), a co do strony Chada to mógbyś ją podać? O ile w ogóle ją ma -.-

Peyton_9

wielkie kłamstwo z tym GG jak do niego napisałam to już nie chce powiedzieć co mi odpisał...

princess_3

Tia... Buahahahahaha!!! Nigdy się tak nie uhahałam!! Nie wiedziałam że Chad to tak naprawde Karol, ma 30 lat i jest z Koszalina :) Tak przynajmniej jest napisane w wyszukiwarce kontaktów na gg :) Ale się dałyście dziewczyny wyrolować... Po pierwsze: aktorzy nie zakładają sobie gg ponieważ niegdy nie mieli by czasu żeby wejść i odpisać (powiedzmy sobie szczerze: dziennie dostawali by setki wiadomości od fanów ;/) juz nawet jak zakładają sobie e-maila to nie odpisują. Ja kiedyś napisałam bodajże do Iana Somerhaldera, jakieś rok temu i jeszcze nie odpisał. Więc nie wiem czy jest sens w ogóle pisać, chyba że nie oczekujecie odpowiedzi tylko napiszecie "I love you" no to chyba wystarczy :) A tak dla satysfakcji: Chad ma maila?? :D:)

chiniec

No maila dostac to pewnie będzie trudno. A znacie może adres jakiejś oficjalnej strony albo adres na który można wysyłać prośby o autograf? Bo wiem, że niektóre gwiazdy mają takie adresy gdzie mozna wysłać np prośbe o autograf no i wtedy jak ci sie poszczęści to ci przysyłają.

monika_2601

Ja wysłałam prośbe o autograf do paru gwiazdek 1 rok temu, nie którzy mi odesłali a niektórzy do tej pory nawet nie:P Trochę żałuje tych $2 za kazdy znaczek ;/
No a w USA nie ma GG <hahaha> tylko jest IM. Każdy portal ma IM, np. aol,hotmail też ma etc., a żeby pisać przez IM trzeba mieć "screename".
Więc Chad może i ma screename ale może dla przyjaciół:P Chociaż sama w to nie wierze. Hah. A maila? Oja, wchodzisz pewnego dnia na maila i widzisz milion listów " I LOVE YOU "..

AnnLee

czadmajkelmari@o2.pl


...

era

czadmajkelmari@o2.pl - jahahasne :) d**a nie email chada

biedne są te gwiazdy... i codziennie po sto listów I LOVE YOU ... można tylko współczuć...

Peyton_9

w ameryce mają takie cos jak ICQ lub SKYPE

Lindsay_Lohan

napisz do tele tygodnia to ci podadza jakiś kontakt z nim

Peyton_9

jezu... ludzie ale polewka. trzeba byc debilem zeby pisac na gg do amerykanskiego aktora :D:D:D poza tym myslicie ze wam odpisze??

achaka_cesia

Peyton! Kto jak kto ale Ty nie wiesz? yyy.. zgrywasz się?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones