Chad Michael Murray

7,1
4 150 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chad Michael Murray

Chad jest bardzo przystojny ;] ale nie ma za grosz talentu. Obejrzałam dziś Historię Kopciuszka i jak robił te gesty...jak się patrzył, wywnioskowałam iż jest nędzną aktorzyną. A szkoda bo nawet przystojny...
Pozdrawiam, Chanel :*

Stacy

Ej ja się z Tobą nie zgadzam ja też oglądałam dzisiaj ten fim i uważam że Chad grał bosko...Tak bosko jak wyglonda i tak bosko że się popłakałam

Stacy

No Chad w tym filmie był przystojny,nie powiem.
Jednak nie zgadzam sie ze nie ma talentu,napewno ma.
Dla mnie był przekonywujący,widzialam go w wielu filmach i serialu i jak dla mnie Chad ma talent.O! :)

Klaudiiia

Ta...zagrał tak dobrze jak w "Domie woskowych ciał" z Hiltonówną...
Nie chcę się kłócić ale ile macie lat??

Stacy

No tego nie powiedziałam.
Dom woskowych ciał jest ogólnie kiepskim filmem a Cinderella oczywiście to taki film dla rozluźnienia,powiem szczerze ze lubie czasem obejrzec tego typu film.
Hmm..a co??Mam 16 lat...i tez nie chce sie kłócić,każdy ma swoje zdanie...

Stacy

Zagrał na tyle dobrze żeby można było się wczuć w film... podoba mi sie jego gra aktorska i nic do niego nie mam... [i oczywiście jest bardzo przystojny=)]

klaudynnQa

Wiem, że jest przystojny, ale jego gra aktorska jest trochę sztywna...;-)

Stacy

a co konkretnie ci sie nie podobało??
dla mnie gra super, wyglada super i nic nie mam mu do zarzucenie!!!
a film bardzo mi sie podobal;)

erma55

Film był fajny to prawda, ale nie należy odbierać go tak na poważnie. Film ten można oglądać jak się chce spędzić przyjemne popołudnie.
A co do Chada to gra po prostu sztywnie i sztuczno.
Założę się, że jak miałby improwizować to gość by wymiękł, ale co to, ja porównuję go Hanksa...
Murray kojarzy mi się z Mroczkiem. Tym sztywnym :P

Stacy

hehe;p nie no bez przesady nie jest taki zly;p napewno gra 100 razy lepiej niz Mroczek!!:p wiesz kazdy ma swoje zdanie dla mnie gra dobrze..
np. w serialu pogoda ma miłość gral bardzo dobrze tylko nie zdecydowana postac;/

erma55

:| nie no jasne że gra lepiej od Mroczka, ale Chada dobrym aktorem to bym nie nazwała.
Pozdr. :-)

Stacy

oj dziewczyny dziewczyny, nie jest zły ale zawsze mogło byc lepiej,Fajnie grał w filmie house of wax;]

Stacy

W tym filmie fajnie wyglądał bo w "Zakręconym piątku" to tak sobie. Bo ja wiem czy on tak talentu nie ma, ja do niego nic nie mam. Nawet go lubie w sumie :D Pozdrawiam i zapraszam do siebie :D

Stacy

ja się nie zgadzam mi się podoba jak on gra jest bardzo przystojny i dobrze gra

Vistule

Owszem jest przystojny, ale grać nie umie :-)

Stacy

Nie no umie grac^^ Fajny chłopaak z niego.. xD Ee no coś taam potrafi ;)) Taki słodziak hahe xD

Stacy

Nie wspomne ze chad jest sliczny sexy itd no bo to juz wszyscy wiedza ale... talentem aktorskim masz racje nie popisal si w kopciuszku a w pogodzie na miłosc byl troszke taki dretwy moze mial taki byc... Jednak postanowilam go bronic zwarzywszy na to ze dodychczasowe jego produkcje niewymagaly duzego popisu aktorskiego wiec mize poprostu sie nieprzykłada. Zobaczymy jak zagra w czyms ambitniejszym niz horror z plastikowa bladyna(zagral o niebo lepiej niz p.h.) i komedie romantyczne dla mlodziezy pozdro

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Stacy

hmmmm... najwyrazniej nie ogladalas innych filmow w ktorych gral chad np. Pogoda na miłość, Dom woskowych ciał, Zakręcony piątek czy tez Stealing Cars. Moim zdaniem jest swietnym i przystojnym aktorem jakich malo;] a w kopciuszku zagral swietnie no ale to kwestia gustu prawda;)

Stacy

a no i jeszcze cos dom woskowych cial jest kiepiski bo zagrala paris;/
ale chad i Elisha uratowali ten film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones