Chad Michael Murray

7,1
4 194 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chad Michael Murray

Top świat 65?! O...nie wierzę...nie dość, że marny aktor, to jeszcze nawet urodą nie nadrabia...u mnie ma niskie notowania

Echidna

Nie tylko u Ciebie.... :)

blacki

co do jego talentu aktorskiego, to chłopak nie miał sie gdzie wykazać...a napewno nie da sie tego zrobić w komediach romantycznych dla nastolatków. co do wyglądu to nie zgodze się z wami, jest jednym z najprzystojniejszych młodych aktorów, przynajmniej dla mnie.....

aga_10

Skoro się nie miał gdzie wykazać = jest mierny, bo mu nikt nie proponuje roli w dobrych filmach = nie powinien być wcale w top 100

Lub inaczej -
Skoro jest taki świetny to dlaczego wybiera role w mało ambitnych filmach gdzie nie może się wykazać?

Tak czy siak - wniosek jest jeden - nastolatki kochają się w postaciach filmowych i utożsamiają je z aktorami. I idealizują do tego stopnia, że uważają ich za dobrych a nawet świetnych aktorów. Strasznie to krzywdzące dla tych naprawdę zdolnych.

Echidna

Ja tam go lubie.Jest ladny i ma fajne filmy.Ech...tam nie znacie sie...

Klaudiiia

Nie znamy się? A Ty się znasz, tak? "Jest ładny i ma fajne filmy." - ale pusta jesteś. Idź się pomódl lepiej do jego plakatu buahaha. Brak słów. *LMAO*

blacki

Sam rześ jest pusty czy sama.Mówie to co mysle.Do plakatów sie nie modle nie wiem jak ty.Jak masz taki gust to sie boje jacy ci sie kolesie podobaja albo dziewczyny.A masz cos do jego filmow???Jak tak to se poogladaj z Michaelem Jacksonem.Idz sie schowaj lepiej.Kazdy tu wyraza wlasne zdanie a ja to wlasnie zrobilam.A co do tego ze sie nie znacie to bylo w zartach i tak sie mowi.Boże ty mój daj mi siłe do tego ''człowieka''.Ja nie moge.Boje sie tez jakiej muzyki sluchasz???Disko polo czy jeszcze lepiej!!!NARA................. ..................

Klaudiiia

Lepiej się pomódl do Boga o inteligencję, bo masz zerową :)

Ale to prawda, że nie warto rozmawiać z idiotą, bo zniży cię do swojego poziomu, a potem jeszcze będzie cię przekonywać, że ma więcej doświadczenia... :] Jesteś tego doskonałym przykładem. Zapewne i tak nie rozumiesz co napisałam, bo jesteś zbyt tępa. :)

blacki

Żal mi Ciebie.Nie możesz sie pogodzić z faktem że on ma tyle fanek.Biedactwo.O inteligencje sie nie musze martwic bo jest napewno wyzsza od twojej.Wiem ze nienawidzisz osob ktore go lubią ale nie gorączkuj sie tak.Wejdz do lodówki.A tępa to sama jestes.Nie mozesz tak mowic bo mnie nie znasz...

Klaudiiia

Ja bardzo lubię tego aktora. Fakt nie zagrał w zbyt fascynujących filmach, ale to kwestia gustu. Najważniejsze, że mi się podoba i tyle. Pozdro dla wszystkich.

Echidna

popieram fanka_hill_chada .we wszystkim ma racje a ci którzy tak nie twierdza to niech spadają na drzewa bambusowe!!!!!!może wy jesteście lepsi???on chociarz potrafi sie ubrać a nie jak niektórzy co wyglądają jak zasmoleńcy!!!!niepoprawni CYWILE

Malinka_15

Nie no...ile wy macie lat? Że się ubrac potrafi to jest dobrym aktorem? A gdzie to napisali - w Bravo Girl?

Cóż, są Aktorzy (specjalnie przez duże A) i obiekty westchnień 13latek - czy to ciałem, czy rozumem, ale 13latek...

May_morning

Napisala ze przynajmniej ubrac sie umie.I nie musieli tego pisac w zadnym Bravo Girl bo to WIDAC.I nie pisala ze jesli aktor sie umie ubrac to jest dobry.Po prostu ma to cos w sobie i sie tak nie czepiaj!!!!!!!!

Klaudiiia

Zauważ dobrze, że tematem przewodnim tej dyskusji jest to - że ten oto osobnik - Chad Murray - jest złym aktorem. Wysuwanie argumentów że jest "super" bo sie potrafi dobrze ubrać jest na poziomie rozhisteryzowanych nastolatek dla których liczy się tylko wygląd a nie umiejętności - czego swoją drogą tym krzykiem dałaś doskonały przykład :)

Ludzie filmu to nie osoby ktore potrafią się dobrze ubrać. Może kiedyś niektórzy zaczną doceniać czym powinien się charakteryzować prawdziwy aktor, a nie plakatowy obiekt westchnień.

May_morning

czy ty wogole umiesz czytac???????????????????????? ??????????????????
NAPISALA ze sie umie ubrac.I to jest jego kolejny plus.Wcale nie pisala ze JEŚLI sie umie ubrac to jest dobrym aktorem bo to akurat czy jest dobry czy nie, nie na tym sie ocenia.No i co ztego ze ta strona jest o tym ze jest zlym aktorem.Moge wyrazic zdanie tam gdzie mi sie to podoba i napewno ty mi tego nie zabronisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!

May_morning

Po 1 to ja nie czytam bravo Girl!!!!!!!Toco myślę o Chadzie to moja sprawa i moge z mym zdaniem robić co mi sie podoba a rozhisteryzowaną fanką to przykro mi ale nią nie jestem więc NARA!!!!!!
a może zazdrościsz bo o tobie nic nie piszą i nie masz żadnych fanow.tak???ojojoj...jak mi przykro ZAZDROŚNIco!!!!!!!!!!!!!!
a zreszta jak ci się coś niepodoba to się z tąd wyloguj.

Malinka_15

Czy wy cierpicie na jakąś manię interpunkcji? Poza tym - polecam słownik ortograficzny. I owszem - pisz sobie co chcesz i gdzie chcesz, ale to tylko świadczy o tobie jak fanatycznie bronisz swojego ukochanego :)

Boże, jak się czyta wasze teksty to można się uśmiać.

Taaak, wiesz strasznie mi przykro że nie mam żadnych fanów i o mnie nic nie piszą :D

Boki zrywać :D

Ja się nie kłócę. Ja mówię i nikogo tu nie obrażam. Więc się tak nie rzucajcie bo złość piękności szkodzi :D Taki przykładowo - piękny Chad - z pewnością dba o wygląd.

May_morning

Ta dyskusja (kłótnia) jest przecież o niczym....fanki Chada swoje, a przeciwnicy swoje....

May_morning

Ewelino nie strzęp biednej klawiatury na rozmowy z taką niedoedukowaną ciemnotą, nie warto.

Poza tym te dwie dziewczynki u gory to jedna osoba.

blacki

Dobra.Nie chce mi sie juz kłócić.Ja mam swoje zdanie a ty swoje.Nie możesz tego uszanować??Ja go lubie i już.A ty xzida czy jak ci tam sama jestes niedoedukowaną cimnotą!!!!Znasz mnie??NIE!!Więc po co piszesz takie bzdury!!Zajmij sie soba a nie ocenianiem mnie!Dobra...?!!

Echidna

Witam! widze ze niezle sie kłucicie! Powiem tak! zgodzę się z fanką Czada! Ale równiez z Eweliną czy z Xidą wszystkie macie racje! Na każdym forum jest tak, że jak ktos zrobi jakis błąd np. dwa zdania napisze łącznie albo przegapi jakąś litere! Zaraz całe forum mu to wypomina i zaczyna przezyac i gadac zeby lepiej szedł do szkoły! Każdemu może się zdarzyc popełnic błąd taki błachy! Ale oczywiscie jak napisze chumor! usemka czy rzaba no to sory! to niech faktycznie idzie do szkoły bo wstyd! Ale wy zaraz sie wyzywacie od ciemnot. A jeszcze co do Bravo Girl nie czytam tej gazety! Niewiem co tam piszą zresztą zadnych gazet praktycznie nie czytam! Ale nie osądzajcie jak nie wiecie jak jest naprawde. A jeszcze jedno! Nie wiecie ile ona ma lat! A mówicie ze jest jak 13- latka! Która broni swojego ukochanego! Macie coś do 13-latek? Przypomnijcie sobie siebie jak miałyście 13 lat! ja mialam nie tak dawno wiec pamiętam! A jak sama fanko Czada powiedziałas ze kazdy sie moze wypowiadac i miec swoje zdanie! Wiec nie gadaj ze się nie znają! I pierwsza zaczełas ta kłutnie tymi słowami "Ech...tam nie znacie sie..." To chyba na tyle co miałam powiedziec. Ciekawe co o mnie napiszecie pod tym wątkiem. Pozdrawiam pa!

Karolina_8

Jezu tak sie mówi:e tam nie znacie sie.W zartach!Nie wywolalm zadnej klotni.Wiele osob tu na siebie najezdza nawet gorzej wiec zadnej zbrodni nie popelnilam a one od razu nie musialy sie przyczepiac. Dla ich wiadomosci nie mam 13 lat!

Karolina_8

O, a ja napiszę że się ładnie i kulturalnie wypowiedziałaś. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones