Chad Michael Murray

7,1
4 193 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chad Michael Murray

jeżeli on jest taki śliczny ... to czemu nie jest taki sławny jak brad pitt??

_Anka_

Moja droga na to trzeba sobie zapracowac :)

_Anka_

"czemu nie jest taki sławny jak brad pitt?"
1.nie jest bradem pittem
2.jest jeszcze mlody (jak by nie patrzec troche mu brakuje lat do brada)
3.nie gral w takich filmach jak: siedem,podziemny krag tylko w komediach romantycznych dla nastolatek...

moze moja wypowiedz wyglada jak krytyka chada ale to nie do konca tak jest...konca

_Anka_

i dobrze ze nie jest podobny.to była by katastrofa!!!

Malinka_15

no katastrofa jakby taki przydupas przypominal Pitta !! :D

fan_Brada_Pitta

nie.jakby taki przydupas Pitt przypominał Chada

Klaudiiia

ten caly Chad wyglada jak wymalowany lalus w stylu tokio hotel i w ogole dziwny i sztuczny, nadaje sie do dennych romantycznych seriali a nie wielkich filmow jak Brad Pitt. ;))

fan_Brada_Pitta

poza tym ten chad to moze czyscic buty Bradowi.

fan_Brada_Pitta

No bez przesady zeby go porownywac do Tokio Hotel.Własnie szkoda ze gra w takich marnych filmach ale niektore sa fajne.

Klaudiiia

nom ;)) moze kiedys zagra... pozdro ;*

fan_Brada_Pitta

Słuchaj 3 kropki;
ja uważam że Brad powinien czyścić buty Chadowi i wogóle sądze że Chad ma wyrąbiste filmy.ja przynajmniej takie lubie i mi takie pasują.niewiem jak tobie
pozdro

_Anka_

Hmm.. niewiem czy można stwierdzić iż Brad powinien czyścić buty Chadowi... to trochę pochopne i niewłaściwe stwierdzenie, gdyż Brad to aktor z duuuuużym doświadczeniem i grał w o wiele więcej filmów niż Chad. Chad jest dobrym aktorem... uwielbiam filmy z jego udziałem, lecz ma jeszcze dłuuuugą drogę przed sobą... :) może kiedyś dorobi się takiej kariery jak Brad Pitt.. ale jak narazie... :)

lamaz

Nie prównuje się człowieka z wielkim dorobkiem filmowym do Chada który nie grał w wielu filmach i to jeszcze na dodatek w mało ambitnych i to raczej w komediach romantycznych.

żaden nie powinen czyścic butów - to że Chad wam sie podoba nie znaczy że jest lepszy od Brada. każdy ma swojego typa ale nie mówcie on jest obleśny czy głupi bo nie doratsa Chadowi do pięt. Jeżeli już porównywac dorobek filmowy to raczej jak narazie (bo Chad młody i nie grął w wielu filmach i nigdy nie wiadomo czy jego kariera potoczy się dalej dobrze czy źle) Chad przegrywa w tej "konkurencji".

They_Are_Not_You

Do Hill i Chad sa THE :

a podaj mi chociaz jeden film w ktorym gral ten jakis chad ktory stal sie jakims hitem ???Brad to prawdziwy facet i nie jest jakims tam gogusiem z serialu romantycznych dla nastolatek. podniecasz sie tym chadem bo ma ładną buźke a tak w ogole nie obrażaj Brada bo on oprocz tego ze jest jednym z najprzystojnieszych aktorow Hollywood to potrafi GRAĆ.

fan_Brada_Pitta

Tak... masz rację... potrafi grać... lata praktyki w końcu :). Może... ale MOŻE... Chad kiedyś dorobi się tego i będzie umiał naprawdę GRAĆ ale jak narazie to niestety mu do Brada troszeczkę brakuje... :).

użytkownik usunięty
_Anka_

jest przystojny ale jeśli chodzi o gre aktorską to pitowi nie podskoczy

I niestety masz rację.. a zresztą nic w tym dziwnego, przecież po takim doświadczeniu jakie ma Brad ;). A właśnie, gdy już jesteśmy przy tym temacie - polecam film z dobrą moim zdaniem grą aktorską Brada Pitta - "Joe Black", w tą sobotę o 21.45 na tvn :)

lamaz

A ja myślę , że za kilkanaście lat zamienią sie miejscami i brad bedzie sławny jak chad (czyli mało) a chad będzie znany jak brad (czyli dużo).... narazie chad dostaje beznadziejne role ... ale za tą jego wkurzająco przystojną buźke musi być sławny...xD
Pozdro!!

_Anka_

Hmm.. niewiem czy kiedykolwiek Brad może być mało zmiany :) on ma już remonę i w swojej karierze ma zapisane tyleeeeeeeeeeeeee filmów, w których zagrał, że jest to praktycznie niemożliwe ;). To że będzie występował w mniej filmach to łatwe do przewidzenia - starzeje się chłopina :). A to że Chad będzie kiedyś grał w dobrych i znanych filmach jak Brad.. no cóż.. to zależy tylko od niego i jego menadżerów :)

lamaz

Za kilkanaście lat to Brad już będzie blisko 60-siątki więc nie wiem czy można wtedy porównbywac sławę starszej osoby, która sobie na sukces,popularnośc is zacunek zasłużyła, z młodą osobą u progu kariery albo która stała się tak sławna jak Brad jest teraz.

They_Are_Not_You

Zgadzam się z moją poprzedniczką. Porównać rolę Chad w tym serialu "Pogoda na miłość" i rolę Brada... w powiedzmy "Joe Black", albo "Se7en", albo "Zawód: Szpieg" albo "Mr. and Mrs. Smith"... itd itp. Jedyny serial w którym chad miał okazję "zabłysnąć" był Cinderella Story... no cóż.. zobaczymy co dalej :)

lamaz

"Cinderella Story" to nie serial tylko film, ale masz rację, Chad jest mniej znany niż Brad, który grał w w wielkich produkcjach ;p
Pozdrawiam

Elfka_2

Oh sorry... mały błąd w pisaniu ;) przepraszam za niego ;) oczywiśćie, że Cinderella Story to nie serial, lecz świetna komedia romantyczna, którą osobiście uwielbiam, a jednak Brada uważam za lepszego aktora ;) pozdrowienia dla Was :)

lamaz

muhahahaha jak by Chad byl taki jak Brad ja bym sie powiesila, nie wiem co to za glupie porownania... naprawde....

Lady_Angel

No dosyć śmieszne i dlatego cały czas staram się poweidzieć, że jak można porównywać dwóch aktorów, o całkiem innym doświadczeniu (i talencie) :)

lamaz

niechce nic mówić ale morze za kilkanaście lat kiedy będzie w wieku brad'a ... i morze będzie mial lepsze doświadczenie ... powiem ci że talent to ona ma ... jak dla mnie gra świetnie w OTH... i świetnie zagrał w "cinedella story" i "freaky friday" ... napisałam taki temat bo mi się nudziło ... niewiem czemu nie morzna go porównyawć ...tylko dla tego że ma więcej filmów za soba :/??

_Anka_

Błagam..."Morze" popracuj nad ortografią.

May_morning

Do Fanki H i CH - czy ty umiesz dostrzec dobra gre od wspanialej ? Chad nawet nie dorasta dla Brada, i nigdy mu sie to nie uda. Pitt ma niesamowity talent nie to co Murray .... choc nie jest tak zly...

Lady_Angel

Ale po co gdybać... :) jak narazie Chad nie ma tyle lat ile Brad, nie ma takiej praktyki aktorskiej oraz takiego doświadczenia.. a prawdę mówiąc... uważam nawet że Brad jest przystojniejszy :) prawdziwy mężczyzna, a nie przesłodzony chłopaczek... :) i choć uważam że Chad jest słodki... to wolałabym Brada :) więc... nie sądzę by było warto ich porównywać ... pozdrowionka :)

lamaz

LauRKa zgadzam się z Tobą w 100% ;) Brad to prawdziwy mężczyzna, a Chad to jeszcze tani chlopaczek.

Lady_Angel

Dokładnie :). A tak wogóle.. czy dobrze poznaję i na "twoim" zdjęciu jest właśnie Brad? :)

lamaz

Aha... i jeszcze jedno :) Tym razem do Fanki Hillary i Chada.... ja sama bardzo lubię filmy z Hillary... obejrzałam wszystkie :). Z Chadem... hmm.. to chyba oprócz "Pogody na Miłość" (nie zaliczyłam żadnego odcinka)... to też raczej wszystko... :). A Brad.. oglądałam całe MNÓSTWO filmów z nim.. ale cały czas natrafiam się na jeszcze lepsze filmy z jego udziałem, które wcześniej nie oglądałam... i to jest super, bo masz okazję odkryć coś nowego, a nie oglądać w kółko te same filmy :).

A tak, żeby Cię pocieszyć :) ... uwielbiam, kiedy Chad robi taką słodką minkę w "Cinderella Story"... kiedy rozmawia z swoją dziewczyną w restauracji... ona pyta: Czy ty się zakochałeś w innej? (coś w tym stylu... ) a on odpowiada: I think so.... . Ale z takim marzycielskim i chłopięcym uśmiechem! Boskie ;).

_Anka_

a co ma uroda do slawy? zeby byc slawnym aktorem trzeba dobrze grac i miec juz jakies powazniejsze doswiadczenie a nie tylko ladna buzke :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones