Charlie Hunnam

Charles Matthew Hunnam

8,2
25 316 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlie Hunnam

Dziewczyny poszukajmy sobowtórów Charliego:P może jest chociaż garstka chłopaków tak super przystojnych jak on:D kto sie przyłącza??

gucia_3

nie warto szukać... nie znajdziesz nikogo takiego... :P

Fluorescent

Ale może jednak ktoś sie znajdzie:P chociaz jeden:D

użytkownik usunięty
gucia_3

ja znalazłam ale to mój kuzyn:/ (taki troche dalszy) wygląda jak on, doslownie ino może jest troszeczke chudszy? ale charlie jest jedyny w swoim rodzaju :0 heheheh

użytkownik usunięty

nie ma sensu, moze są podobni chłopcy pod jakimś względem, ale nie znajdziecie sobowtórów na pewno...

JustIne: ale nie musi byc az tak podobny,aby był chociaz troszeczke:P

Aska* :masz kuzyna podobnego do niego??to fajnie,ja jakbyk miala takiego kuzyna to bym miala na co sie patrzec chociaz:P

gucia_3

Ja byłam kiedyś na meczu kosza i tam w przeciwnej drużynie był koles bardzo podobny, stwierdziłyśmy to razem z kumpelą. Był tylko trochę młodszy. pozdro

Amaya

eeeeeej no to pokażcie światu tych pięknisi podobnych do Charliego :D:DDDDDDD wstawcie na swoje blogi ich zdjęcia jak macie hehe... chociaż na kilka dni tak żebym zdążyła ich obczaić a później już możecie wykasować żeby nie było że rozprowadzacie ich zdjęcia po necie... =]

Fluorescent

Rogue zgadzam sie z toba,jesli ktos ma zdjecie podobnego chlopaka do charliego to niech wysyla:D

Amaya

Ooooo wiec jednak sa jacys podobni chlopacy do Charliego:) czy ktos jeszcze widzial podobnego chlopaka do niego??

użytkownik usunięty
gucia_3

wklejajcie, zobaczymy, czy rzeczywiście, czy moze tylko takie gadanie...

użytkownik usunięty
gucia_3

no jest na co popatrzeć :) musiałabym troche poszukac w zdjęciach ale jak znajde to sie postaram :) pozdrowka dla wszystkich fanek CH :*

Aska* :to fajnie że poszukasz,postaraj sie znaleść takie żeby jak najbardziej przypominał Charliego:) jak juz wkleisz na swój blog to daj znać :) pzdr

użytkownik usunięty
gucia_3

oki :) postaram sie. a moze juz ktos tez znalazł?! trzeba sie troche po rozglądać:D a z tym zdj. postaram sie jak najszybciej, chociaz niewiem jak długo......

no ja to jeszcze nie widzialam zadnego kolesia co by chociaz troche podobny co Charliego byl :P ale czekam na propozycje...

nie musisz sie tak spieszyć ze zdjeciem,ważne żebyś jakies fajne znalazła i żeby był najbardziej podobny do niego:D może ktos jeszcze zna kogoś kto jest podobny do Charliego:P dzieczyny wklejajcie zdjecia i piszcie:D

gucia_3

A przy okazji pamiętajcie dziewczyny o serialu z Charlie który zaczyna sie jutro na tvn7 o godzinie 15.35 :) miłego oglądania życze:D

użytkownik usunięty
gucia_3

coz widać, ze jest nas coraz więcej :) spoksik...fajnie bylo by go spotkac na żywo mmmm...marzenie :)

Aska* :no fajnie by było go spotkać:))) mam pomysł jedziemy do Anglii i poszukamy go i sie zapoznamy z nim:P

użytkownik usunięty
gucia_3

ja jestem za Gucia!!!! :) podszkoli sie język, odwiedzi cudne miejsca itd. no ale oczywiście najważniejszy jest Charlie ;D ale czy on tam jest???? pzdr

To super ż jestes za:D hmm...wydaje mi sie że tam jest,w końcu Anglia to jego rodzinny kraj:) jeśli go nie znajdziemy to coś wymyslimy i go znajdziemy:P

użytkownik usunięty
gucia_3

no właśnie :) hehehe a może tam będzie jakis sobowtór :P heheh całkiem całkiem..... :)

użytkownik usunięty

oj dziewczonki :) a ile wy to macie lat hmmm ? ;p

no ja to dość stara jestem juz niedawno urodzinki nawet miałam:D no cóz ale pomarzyć sobie można że sie pojedzie i sie go spotka:P Aska* sobowtórów to my lepiej w polsce poszukajmy:D

Ja widziałam kolesia PODOBNEGO a nie sobowtóra i to nie znaczy że jak wariatka miałam mu foty strzelać. pomyslcie...

Amaya

nie no masz racje,tu chodzi o to że jak masz znajomego podobnego do niego to wtedy mozna wyslac zdjecie:)

użytkownik usunięty
gucia_3

Guciu :) Dużo to znaczy ile ?

no może przesadziłam :P mam 18 lat,ale dla mnie to i tak dużo bo czas leci tak szybko...:P

użytkownik usunięty
gucia_3

właśnie, Gucia ma racje.... :) marzyć każdy może :P heheh

użytkownik usunięty

może masz racje Gucia z tymi sobowtórami ale sie jest lub będzie w anglii to mozna sie troche porozglądac :))))) a nuż....

No Aska* w sumie masz racje może w Angli tez mozna sie porozgladac:P

Moim zdaniem Brad Pitt jest podobny do Charliego...
Mają ten sam typ urody...

Zdjęcia chyba nie musze wklejać?

Po co Wam szukanie sobowtóra Charliego? To w czymś pomoże albo coś zmieni?:D Nie wiem... Charlie jest jeden i niby jak chcecie "znaleźć" kogoś podobnego do niego? No właśnie, "ZNALEŹĆ" ??????? How?:D

P.S. Specjalnie tyle komentujecie, żeby wpisów przybyło przy tym temacie ;)

Charlies_own_

hmm...czy podobny??no moze troszki tak :) a szukamy sobowtorów zeby przekonac sie ile razy sklonowano Charliego:P a tak na serio to tak żeby popatrzec:D

użytkownik usunięty
gucia_3

własnie Gucia świetnie to napisałas :**** poprostu jestesmy ciekawe ile jest klonów, a Brad Pitt to nawet podobny , z tym sie moge zgodzic(nawet) :)

Charlies_own_

Poza tym, dlaczego akurat miałybyście szukać go w Anglii? Oprócz tego, że się tam urodził i tego , ża tam toczyło się GSH, to nie sądze, że bedzie spacerowaał sobie gdzieś po Newcastle...

:):):)

Charlies_own_

no moze i :) moze kiedys w polsce go spotakmy:P a co uwazacie na temat jego bylej zony?? ja uwazam ze za ładna to nie byla,a tak wogole to rozwiesc sie z takim przystojniakiem??chyba zwariowala dziewczyna:P

użytkownik usunięty
Charlies_own_

wiesz trzeba cos pisac, a my sobie porostu gadamy, jak by to bylo, i ze przede wszystkim byloby fajnie, wiem ze to nic nie zmieni ale czemu nie ????? a szukamy zeby sobie spojrzec lub popatrzec na kogos podobnego do niego w realu :) :D

użytkownik usunięty

a tak w ogóle to temat nasz jest szukanie sobowtóra Charliego :))))( tak na marginesie)pzdr

:D:D:D dokladnie:P ale fajnie ze kazdy wypowiada sie to co sadzi,moze i nie chodzi dokladnie o sobowtora ale o podobnego chlopaka do niego:D pzdr

użytkownik usunięty
gucia_3

tak jest!!!!!! :D (no i jak spotkasz na ulicy sobowtora to mozna...... zagadac(hehhehehehe) w wyjątkowych okolicznościach:-)

zgadzam sie:D:D:D ja to chyba bym połknęła język na widok takiego kolesia i nie byłabym w satnie wykrztusic słowa:P a dziewczyny co sadzicie na temat jego bylej zony??ja jakbym miala takiego meza to za nic w swiecie nie dalabym mu rozwodu,przeciez to Charlie:P tu jest stronka z jej fotka http://www.imdb.com/gallery/granitz/1699/Events/1699/KatharineT_Grani_664916_400 .jpg?path=pgallery&path_key=Towne,%20Katharine [www.imdb.com/gallery/gr...]

gucia_3

Aska* a jak ci idzie szukanie zdjecia twojego kuzyna???mam nadzieje ze dobrze:)

użytkownik usunięty
gucia_3

znalazlam 1 ale jest troche nie zbyt wyraznie :/ i to jest zdj. z jego slubu!!!!!(ma duzo wspolnego z charlim,to samo co on przezyl :/

użytkownik usunięty
gucia_3

taka dziwna:/ hheheheh ja sie jej dziwie.... rozwieść sie z takim ciasteczkiem..hmmmm nienormalna jest :) ( no cóż nie ułozylo sie ) ciekawe jaki CH jest z charakteru?????

a wiesz co mi teraz przyszlo na mysl??ze dobrze ze sie z nim rozwiodla,bo teraz jest wolny i mozemy sobie pomazyc a jakby mial zone to trudno by bylo,musialybysmy obgadywac jego sobowtórów:P

użytkownik usunięty
gucia_3

no własnie..jak jest wolny to inaczej sie o nim mowi( nie jest zaobrączkowany) ale byc moze ma juz jakaś dziewczyne :/ (duze prawdopodobienstwo) takie cialko-same??

właśnie ciekawe czy ma jakas dziewczyne,i ciekawa jestem jak wyglada.Wogóle zastanawia mnie jedna myśl czemu w Hooligansach nie miał żadnej dziewczyny?ale moze i dobrze chociaz nie bylo milosnego watku:P:P:P

użytkownik usunięty
gucia_3

Bogu dzieki ;P heheheeh no ciekawe jak wygląda i jakie Charlie lubi dziewczyny???? moze kiedys w jakims wywiadzie....who know's... czekam na jakis film z nim... :) ( zreszta kazda fanka na to czeka) mam pytanie znalazlas jakies zdj jak wygladal jak byl maly??? ja nie szukalam...;/

ja także nie szukałam,ale mam jedno zdjęcie gdzie wygląda jak Ryan Philipe na początku myślałam że to Ryan ale to był Charlie:)

użytkownik usunięty
gucia_3

zaczne szukać......:D jak co dam znać, teraz pozdrówka dla Ciebie i dla Wszystkich fanek CH:******* Qsiole

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones