Charlize Theron

8,3
67 790 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlize Theron

Obecnie swawne aktorki !! ktora jest lepsza Charlize czy Keira ??
Dla mie Keira poniewasz jest ładniejsz i lepiej gra w filmach,
jest bardziej znana
!!!

Arti_Volo

jeee tam charlize jest lepsza, ładniejsza i doskonale gra.
jedno w czym są podobne to biust ;] hehehe

Arti_Volo

Bez porównania Charlize, nie dość że piękna to jeszcze doskonała aktorka.

Arti_Volo

Mi sie wydaje ze w ich przypadku to tylko rzecz gustu
Obie sa bardzo ladne (z tym ze Charlize bez makijazu nadal zwala z nog) i bardzo dobrze graja. Tak jak Al Pacino i Robert de Niro :). Nie dyskutuje sie ktory z nich jest lepszy

VvX

Zdecydowanie Charlize! Moim zdaniem gra lepiej i jest bardziej naturalna. Nawet we filmie " Monster " ( mimo że musiała być brzydka ) miała to "coś" w sobie :)

VvX

Oł mój Boże tylko powiedzcie mi jak można porównywać pod względem urody aktorki różniące się wiekiem o całe 10 lat?? Moim skromnym zdaniem Charlize nie dość że piękną i zdolną aktorką jest to pomimo przekroczonej 30 .. wygląda na 20.. Jest więc świeża i bardzo kobieca. Ale naprawdę jeśli mamy porównywać ich osiągnięcia aktorskie to panna Kinghtley się nie umywa do Charlize.

Arti_Volo

znowu qrwa ten sam debilny temat... czy wy macie mozgi???

http://www.filmweb.pl/Keira,kontra,Charlize,Therone,,,,temat,Topic,id=425317 [www.filmweb.pl/Keira,ko ...]

a tak wogole oczywiste jest ze Keira niema do Charlize podskoku, chociaz nieukrywam ze brzydka to ona nie jest...

zwol

Charlize jest piękna a Keira kojarzy mi się tylko z wyjątkowo wielką żabą ;)

Arti_Volo

Charlize Theron jest lepszą aktorką bardziej doswiadczoną kobieta i w ogole zagrala w wielu filmach a Keira bedzie dobra ale tak za 5 lat . W tych czasach rzadzi Charlize Theron i jakas tam Keira Knightley jej nie zagraza .A co do urody warto podkreslic ze Keira ma 21 lat a Charlize 31 a wiec 10 lat roznicy a i tak Charlize jest dla mnie ladniejsza :-)

era

Keira Knigthley bez gadania no ale na jej forum(Charlize) widomo że ona.J tam jestem za Keirą.Przynajmniej nie słodka idiotka.

brawurka_4

Droga Brawurko.

Po pierwsze nawet na forum Keiry znajdziesz osoby które przyznają rację ( słuszną w 100% ) iż to Charlize jest zdecydowanie dużo lepszą aktorką ale także ładniejszą kobietą.
Wygląd jest oczywiście rzeczą gustu, ale poczucie smaku i zdolności aktorskich to już trzeba sobie wyrobić. Śmię sądzić że nie znasz kompletnie filmografii Charlize, ani także Keiry choć z pewnością widziałaś z jej udziałem większą liczbę filmów gdyż nakręciła ich zaledwie parę. Charlize jest świetną aktorką chociażby jej Oskarowa rola w filmie "Monster" czy ostatnia "Daleka Północ" za którą otrzymała nominację do Oskara ( swoją drogą nie mam pojęcia dlaczego Keira otrzymała nominację za "dumę i uprzedzenie" może akademii zabrakło pomysłów...). Jej kreacje aktorskie są bardzo zróżnicowane potrafii zagrać zarówno w dramacie, komedii, filmie sensacyjnym czy filmie familijnym. Z jej filmografii widziałam wszystkie filmy więc proszę dziecko nie wmawiaj mi że jest "słodką idiotką" bo to jak na razie mogłabym powiedzieć wyłącznie o aktorach pokroju Keiry Kinghtley...
pozdro :)

brawurka_4

Droga Brawurko.

Po pierwsze nawet na forum Keiry znajdziesz osoby które przyznają rację ( słuszną w 100% ) iż to Charlize jest zdecydowanie dużo lepszą aktorką ale także ładniejszą kobietą.
Wygląd jest oczywiście rzeczą gustu, ale poczucie smaku i zdolności aktorskich to już trzeba sobie wyrobić. Śmię sądzić że nie znasz kompletnie filmografii Charlize, ani także Keiry choć z pewnością widziałaś z jej udziałem większą liczbę filmów gdyż nakręciła ich zaledwie parę. Charlize jest świetną aktorką chociażby jej Oskarowa rola w filmie "Monster" czy ostatnia "Daleka Północ" za którą otrzymała nominację do Oskara ( swoją drogą nie mam pojęcia dlaczego Keira otrzymała nominację za "dumę i uprzedzenie" może akademii zabrakło pomysłów...). Jej kreacje aktorskie są bardzo zróżnicowane potrafii zagrać zarówno w dramacie, komedii, filmie sensacyjnym czy filmie familijnym. Z jej filmografii widziałam wszystkie filmy więc proszę dziecko nie wmawiaj mi że jest "słodką idiotką" bo to jak na razie mogłabym powiedzieć wyłącznie o aktorach pokroju Keiry Kinghtley...
pozdro :)

brawurka_4

charlize tez nie jest słodką idiotką, więc co to za argument?

Arti_Volo

Lubię obie ale z Keirą za dużo filmów nie widzialam a z Charlize dosyć i w tych filmach co oglądałam zagrała świetnie.Zdecydowanie ładniejsza Charlize.

Arti_Volo

Acha na temacie z Keirą napisalam ze wole Keire ale zmienilam zdanie po ogladnieciu wiecej filmow z Charlize!

Arti_Volo

Troszkę dziwny temat, bo to dwie całkiem różne aktorki, ale ok:). Keira jest jeszcze młodziutka, choć ma na swoim koncie wiele ról filmowych. Miała szczeście grac w wielu znakomitych i popularnych produkcjach, ale czy jej gra była tak wysoka jak jakość filmów? Raczej nie. Ładnie się uśmiecha, pięknie wygląda w sukni, ma dobre wyczucie scenariuszu i jak sądze świetnego agenta. Zgadzam się z Joern, bo nie rozumiem co akedemia widziała w jej roli w ''Dumie i uprzedzeniu''. Natomiast Charlize zagrała w wielu filmach, z których większość nieodniosła kasowych sukcesów, jednak poziom jej gry nigdy nie spadł. Jest piekielnie utalentowana, a w dodatku przepiękna. Keira tez jest ładna, ale bez przesady:). Gdyby zmyć jej makijaż i farbę z włosów, nie bylaby juz ucieleśniem ideałów, w przeciwieńswie do Charlize, która zawsze świetnie wyglada. Podsumowując: Charlize Theron jest ZDECYDOWANIE lepsza od Keiry Knightley, ale to tylko moje przywatne zdanie.

Arti_Volo

NO PROSZĘ CIĘ!!!
KEIRA??!! LEPIEJ GRA??
NiE ŻARTUJ, BŁAGAM
CHARLIZE JEST LEPSZA!!! LEPIEJ GRA!!!!
"RESPECT" ZA PSEUDO I AVATAR...
NC

Arti_Volo

PROSŻĘ CIĘ?? KEIRA JEST BARDZIEJ ZNANA????
Nooo.... piękna wypowiedź,
A poza tym przerażasz mnie, Arku, fanie britney spears
PEACE

Figa

keira jest lepsz aaktorka bo charlize daje dupy i jest blondynka hehe ale na serio charlize jest dobra ale keira jest wybitna jescze ten akcent UK palce lizac a pan od britney spears niech sobie ja lubi co nie wolno?

JohnnY_3

pamiętaj mój Drogi, że Keira tez często jest blondynką...niestety farbowaną. Charlize to swietna aktorka

lollii

keira nie jest SZTUCZNA blondynka po za tym jet angielska wiec trudniej bylo jej sie wybic poza tym ma dopiero 21 lat i juz taki sukces

JohnnY_3

charlize tez nie jest angielką....jest w połowie niemką, w drugiej połowie francuzką urodzoną w RPA...zauważyłam, ze aktorki mające trochę francuskiej i niemieckiej krwi są przepiękne...Angelina Jolie też ma korzenie niemiecko-francuskie...

lollii

cos maja z tej francji bo Belluci tez jest pol wloszka pol francuska

użytkownik usunięty
Arti_Volo

Zdecydowanie Charlize.
Dlaczego?
1. Jest naprawdę utalentowaną aktorką i tak jak już ktoś wspomniał, potrafi grać nie tylko w komercyjnych hitach w przeciwieństwie do Keiry.
2. Jeżeli chodzi o urodę- uważam, że obie panie są ładne, ale Charlize ładniejsza. I tej urody nie zawdzięcza operacjom plastycznym... (słynne, nowe usta Keiry). Myślę, że panna Knightley robi większą karierę na wybiegach, gdzie wszyscy zachwycają się jej stylem czy figurą aniżeli na ekranie- totalnie drewniana rola w 'Piratach z Karaibów' czy średnia w 'Dumie i Uprzedzeniu' są tego dowodami. (I zgodzę się, że nie powinna zostać nawet nominowana do Oscara za 'DiU').
Dla 'prawffdziffych znaffcooof filmoof' może i Keira będzie znana, ale Ci, co naprawdę znają się na kinie, zgodnie powiedzą, że to Charlize odnosi większe sukcesy.

a mnie sie wydaje ze keira jest lepsza z tego wzgledu ze jest 10 lat mlodsza a charlize w jej wieku byla tylko tania blondynka z nowego jorku

JohnnY_3

co ciekawe Kira starzeje się szybko...jest późno i wszyscy już chyba śpią więc pobluźnię trochę...nikt i tak tego nie widzi i nie słyszy ,-))))))....Jasieńku nie opowiadaj bzdur...wiek nie ma nic do rzeczy....grzęźniesz w bagnie....1975 rok..czyli rok narodzin Charlize to rok w którym pzryszły na świat nieźle prezentujące się białogłowy z Angeliną i Millą na czele....przecie Keira wygląda jak zmizerniała narkoleptyczka...ja jej jednego życzę: żeby mając 31 lat wyglądała tak młodo i pięknie jak te trzy rasowe panie.....zobacz sobie Charlize w którymś z filmów Allena, a już będziesz wiedział ( albo i nie ,-) ) co mam na myśli...charlize to szyk, wyrafinowanie, elegancja i paradoksalnie naturalność i prostota....jest oryginalna, w myśl sentencji " prawdziwą oryginalnością jest niesilenie się na oryginalność".....zastanów się lepiej nad swoją idolką...czy za 10 lat będzie Cię fascynować jej androidalny wygląd? ona już złapała bakcyla i zmian w jej wyglądzie zewnętrznym można się spodziewać.....jak już jesteśmy pzry wycenianiu ludzi, to musze wycenic Keirę...ona nie jest tania..ona jest bezwartości, jak przeterminowany produkt, leżący zbyt długo na półkach....dobrej nocki

lollii

jakby droga charlzie zmyla TAPETSKO z tej swojej 31 letniej juz twarzy to dopiero bylaby odraza ja ich nie porownuje bo to sa dwie rozne aktorki obydwie bardzo dobre osobiscie wole Keire bo jest mniej kiczowata nop i nie jest amerykanska blondyneczka

oczywiscie ze Charlize!!! jest sliczna i wiele filmów z jej udziałem jest poprostu extra!! z reszta keira przy charlize jest poprostu brzydka

Arti_Volo

Zdecydowanie Keira. Charlize to słodka blondynka wyglada jak zółra żaba:D

i_v_

Ja stawiam na Theron. Według mnie jest zdecydowanie lepszą aktorką, bez porównania.
Także z urody wolę Theron, ale to już kwiestia gustu. Theron TAK, Keira NIE!

kakihara_2

nie kwestia gustu bo wypowiadasz sie o urodzie aktorek a beda ckobieta i oceniaja ckobiete jest to nie ma miejscu ja wole keire jako aktorke ze wzgledu na to ze charlize w jej wieku tyle nie osiagnela wyglad keiry owszem lubie bardzij bo nie ejst amerykanska blondynka i ma sliczny akcencik charlize nie nie nie nie stop palstikowi keira tak

JohnnY_3

a wiesz dlaczego Keira osiagnela tyle w tak mlodym wieku? Bo ma w rodzinie znanego aktora... Gdyby nie jej ojciec to osiagnela by tyle co teraz mniej wiecej za 10 lat...

flexia

flexio obawiam sie ze chocby jej tata byl Spielberg czy Hopkins to oscara dzieki nim by nie dostala a nominacje do zlotych globow io oscara zapracowala sobie sama po znajomosci to jest wielu innych aktorow ktorzy nie maja talentu i robia to dla kasy a watpie czy np duma i uprzedzenie bylo keipsko przez nia zagrane hehe a charlize powinna osiagnac wiecej w jej wieku bo jest blondynka ale owszem charlize jest bdb aktorka ja stawiam na keire

JohnnY_3

nominacja do oscara dla Keiry to nie byl najlepszy pomysl, bo nie byla to rola na miare takiej nagrody. I gdyby nie jej ojciec, to by nie wkrecila sie w swiat show bisnesu. a jak sie juz czlek wkreci to wszystko idzie jak z platka.
Dlatego ze Charlize przefarbowala sie na blond bo jej bardziej do twarzy, to odrazu ma byc Bog wie kim w wieku 20 lat? Nie rozsmieszaj mnie

Arti_Volo

Nie no, jak w ogóle można porównywać Keirę do Charlize?
Albo nie, jak w ogóle można się zastanawiać, która lepsza?

P.S. jakby ktos nie wiedział, to ta druga :):):)

veritas

Charlize Theron jest lepsza,bo po pierwsze bardziej znana bo grała w wielluuuu filmach!!!!Po prostu ich pełno!!Ale szczególnie mi się podoba w Żonie Astronauty ;*

_Em

Charlize jest fajna naprawde ale ja wole Keire poprostu kazdy ma inny gust niestety

Arti_Volo

Zdecydowanie Charlize, lepiej gra... Wygląd też o wiele lepszy.

Arti_Volo

Oczywiście, że Charlize jest lepszą aktorką. Dostała przecież Oskara. Jest też ładniejsza. Keira wygląda jak anorektyczka. Ciekawe czy dałaby się oszpecić do filmu tak jak Charlize(w "Monster").

Arti_Volo

cherlize theron bardzo zdolna aktorka
a jej rola w filmie monster to bylo cos

Pink_147

Gdyby nie "Piraci z Karaibów" Keiry by nawet nie zauważono!! Stawaim na Theron!! w porównaniu z nią Keira to za pszeproszeniem śmieć!!=|

Arti_Volo

cherlize theron bardzo zdolna aktorka
a jej rola w filmie monster to bylo cos

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones