Charlize Theron

8,3
67 589 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlize Theron

Pytam bo sa to moje dwie ulubione aktorki i sam nie moge sie zdecydowac, a jestem ciekaw waszej opinii na ten temat. Obie piekne i utalentowane i mimo tego iz Michelle jest starsza to jej kariera dopiero nabiera tempa podobnie tez jest z Charlize. Moim zdaniem jako aktorki graja na rownym poziomie i sa tak samo piekne.

tomek699

Bardziej wole michelle dlatego ze widze ją w kazdej roli i jest dla mnie idealem piekna. Ale charlize tez ma talent i urode, dlatego jest zaraz na drugim miejscu moich ulubionych aktorek.

tomek699

Wybieram Pfeiffer bo bardziej przyciaga wzrok i wedlug mnie dysponuje lepszym warsztatem aktorskim, poza tym powraca na ekrany i odrazu odnosi sukces co jest trudne po tak dlugiej przerwie. A do Charlize nic nie mam, poprostu jest mi obojetna, ale napewno ma talent i zagrala juz kilka fajnych rol.

luksejg

Calkowicie sie zgadzam i tez wybierma pfeiffer :):)

maciek492

Michelle Pfeiffer - bez dwóch zdań ;) <za krótki><za krótki>

tomek699

A ja wybieram Charlize. Bardzo lubię grę i ogółem Panią Michelle, ale mimo wszystko jednak Charlize ;)

tomek699

Ja również głosuje na Charlize... ciężko mi je porównać jako aktorki,bo wiadomo mają różne role,jedne sa lepsze drugie gorsze...mnie uwiodła Charlize i chyba nic tego nie zmieni...;)

hobitx

Pfeiffer. To ona tworzy legendę. Jej kreacja Catwoman przeszła już do historii :)

użytkownik usunięty
tomek699

Michelle i Charlize to były (są) te dwie aktorki, ktore wpływały na moją decyzje o obejrzeniu filmu. Teraz wydaje mi się interesującą, bardzo interesującą aktorką Jena Malonę.

tomek699

Obie piękne i jako aktorki Charlize 7/10 Michelle 7/10 wybieram Michelle może dlatego że więcej filmów z nią obejżałem lepsze filmy ma .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones