Charlize Theron

8,3
67 397 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlize Theron
sobie

Tu właśnie mam dylemat... Jeżeli wziąć pod uwagę rodowód to można tak powiedzieć. Jednak przywykliśmy już do tego, że tak mówi się wyłącznie na czarnych. W takim bądź razie co powiedzieć o Amerykanach europejskiego pochodzenia...? Euroamerykanie?

Adrianis

Po pierwsze, wydaje mi się, że ona jest nie tyle Afrykanką, co Afrykanerką czy Burką. A po drugie... niemal wszyscy Amerykanie to potomkowie Europejczyków, Afrykanów, Azjatów... Amerykanoamerykanie siedzą w rezerwatach i zbijają kokosy na kasynach.

sobie

Jeśli nie ma pochodzenia burskiego, to jest po prostu białą Afrykanką bo tam się urodziła, tak samo jak http://www.filmweb.pl/person/Hugo.Weaving - ten Pan. Afroamerykanie to jakiś idiotyczny wymysł, to że Keanu Reeves urodził się w Libanie to oznacza że jest Libano-Amerykaninem >? Nie wiem kim są jego rodzice, jeśli są biali jest po prostu białym Libańczykiem, a Charlize jest białą Afrykanką.

Yamato_filmaniak

P.S K. Reeves , z nim jest różnie, może się tam prostu urodził, a nie pamiętam kim jest jego ojciec, ale na białych w Afryce mawiało się Afrykanerzy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones