Charlize Theron

8,3
67 397 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlize Theron

Czy to nie jest przypadkiem Charlize?
http://img.myepicwall.com/i/2012/04/f3fb4239df2017a856c59764c2d9eb0c.jpeg?133336 9425

Masler

Nie.

Masler

Zdecydowanie nie.

Masler

To przecież Scarlett Johansson

Vegeta88

To Scarlett Johanson jak mozna je pomylic????? Skandal

Masler

To jest Scarlett Johanson... Nie może być inaczej.

amalia_grace

ale pasztet z tej Scarlett.

SatineNic

To fakt.

amalia_grace

cyce jej się wylewają, usta ma jakieś pompowane... Charlize jest za to piękna

SatineNic

Powiem ci, że zaraz ci ktoś napisze, że jej ZAZDROŚCISZ - nadworny argument, gdy po prostu komuś ktoś do gustu nie przypada ;) Co do Scarlett to się zgodzę... Po prostu nie mogę na nią patrzeć.

amalia_grace

wiem, wiem, już w temacie o Scarlett zostałam zjechana. :)

SatineNic

Taki to jest poziom ludzi na FW, dlatego staram się wypowiadać jak najrzadziej bo nie chce mi się odpierać takich śmiesznych "ataków" ;) Naturalnie od reguły są wyjątki... ale naprawdę baaaardzo rzadkie niestety.

Scarlett ma taką rybią urodę - stwierdzam. Piszą, że to ideał męskiego pojęcia kobiety... Ludzie. To ja już wolę wyglądać naturalnie niż TAK. A co do Charlize to właśnie ona jest jak najbardziej naturalna. Jedyne czego wg mnie niestety nie ma to ładnego ciała... Jest trochę za duża jak na mój gust. Ale cenię ją przede wszystkim za wyśmienite role i talent, czego Johansson brakuje.

amalia_grace

Również nie rozumiem fenomenu rzekomego piękna panny Johanson. Wg mnie ma raczej psią niż rybią urodę, która nie przemawia do mnie w żadnym calu. Z pięknych aktorek moge wymienić np M. Belluci, czy właśnie Charlize ( ktorej Scarlett nie dorasta do piet). Uwazam, ze cialo ma bardzo ladne. Co do jej wzrostu, to fajnie, ze jest wysoka i podoba mi sie to. Gdyby miala 160 wzrostu z pewnoscia prezentowalaby sie gorzej. Poza tym Theron byla przeciez modelka, wiec ten wzrost byl jej potrzebny.
W filmie "Monster" Charlize udowadnia, ze jest aktorka, ktora umie wcielic sie w najbardziej zlozona i trudna postac. Talent i uroda ida u niej w parze. Jesli chodzi o Scarlett to nigdy nie zachwycila mnie na ekranie. Jest calkowicie nie w moim guscie, zgybym byla facetem nie zwrocilabym na nia najmniejszej uwagi.

Masler

czy tylko ja zauważyłam coś niepokojącego na zdjęciu najbliżej nas? ...

niewidzialambondow

Śmiechowego ;p

niewidzialambondow

Zwykły fake fotomontaż

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones