Charlize Theron

8,3
67 604 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlize Theron

Jak w tytule - niestety w większości filmów jest strasznie sztywna i uroda nic tu nie zmieni.

czap13

czepiasz się >>:P

czap13

Sztywna? To chyba nie widziałeś "Monster".

rock79

No właśnie

kilogramowy

kwestia gustu po prostu :3 Mnie osobiście się bardzo podoba jako kobieta i jako aktorka, no ale mówie - wszystko zależy od tego jak kto komu przypasuje :)

Kariaa

Mnie też1 Dla nie to jedna z najlepszych i najładniejszych aktorek!

czap13

No co ty? Miała już tyle wcieleń, w których trudno ją było rozpoznać, że taka Roberts czy inne to pikuś przy niej

kilogramowy

no właśnie,oglądałam niejeden film z jej udziałem-rewelacyjna aktorka.

Wera_135

Dokładnie!

kilogramowy

Dzięki za poparcie, w Mad Max ledwie ją poznałam-szok,jest niesamowita.

czap13

Pamiętam ją tylko z Adwokata diabła, a dzis obejrzalem Monstera. Jak ona tam zagrała ! Muszę obejrzeć z nią więcej filmów

kamuene

Słuszna decyzja!

czap13

nie, nie czepiasz się, po prostu się nie znasz.:D

czap13

a Adwokat diabła to pies? Chciałbym nasze serialowe seksbomby widzieć w takich rolach które ona zagrała ;-)

czap13

Pewnie mu chodzi o to,że z usposobienia jest taka "zimna",myslę,ze to duża zasługa braku uśmiechu,najczęściej bardzo smutna w życiu osobistym pewnie również a szkoda bo urodę ma niebanalną no ale co się dziwić,bagaż życiowy ma ciężki...

aronn

Dla mnie to akurat zaleta szczególnie w konfrontacji z nadmiernie ekspresyjnymi amerykańskimi gwiazdeczkami...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones