Charlize Theron

8,3
67 731 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlize Theron

Po prostu jej nie lubię. Jak dla mnie nie wcale szczególnie ładna, ani utalentowana. Jedynie w filmie Monster podobało mi się jak zagrała, ale niestety o innych filmach z jej udziałem nie mogę tego powiedzieć. Pewnie mnie zaraz zbluzgacie- jak ja mogę nie lubić takiej genialnej aktorki, ale trudno. Mam to gdzieś.

Madridista

Nie będę Cię bluzgać, tylko stwerdzę że wartość logiczna Twojej wypowiedzi jest równa 0. Piszesz że nie jest specjalnie utalentowana, a potem że podobała Ci się jej gra w filmie "Monster". Nie każdego trzeba lubić, a jeśli jej jeszcze nie polubiłeś/ łaś to po prostu nie oglądaj filmów z jej udziałem i po sprawie...

Joern

Napisałem, że nie jest specjalnie utalentowana, bo tak sądze. Oglądałęm sporo filmów z jej udziałem i dlatego tak sądze. Tylko w filmie Monster W MIARę mi się podobała. I dlaczego mam nie oglądać filmów z jej udziałem?- ja nie oglądam filmów dla aktorów tam grających.

Madridista

Zwykle filmy ogląda się po to aby być asatysfakcjonowanym efektem jaki na człowieku dane dzieło wywarło. Do tego moim zdaniem konieczny jest dobry scenariusz, dobrzy aktorzy którzy potrafią widza przekonać swoimi kreacjami aktorskimi oraz dobre połączenie spraw technicznych (montaż, muzyka, scenografia).

Jeśli piszesz że jej aktorstwo "w miarę" podobało Ci się w Monsterze czyli ogółem rzecz ujmując nie denerwowała Cię jej kreacja aktorska w tym filmie. Ok kwestia gustu moim zdaniem była rewelacyjna.

Sama widziałam z nią prawie wszystkie filmy, z wyjątkiem 2 bodajże. I nie wiem co masz jej do zarzucenia. W jakim filmie tak bardzo Ciebie rozczarowała??

Jeśli chodzi o talent. Moim zdaniem aktor talent ma, albo nie. Sprawa prosta. Dlatego Twoje sformułowanie że "nie jest specjalnie utalentowana", a w następnym zdaniu stwierdzenie że jedynie w Monsterze Ci się podobała było nielogiczne.

Sam przyznajesz że jej nie lubisz..Jakbyś był w jakimś stopniu do niej uprzedzony. Być może wynika to z tego iż w Twoim odczuciu nie jest ładna.. To wszystko jest kwestią gustu. Moim zdaniem jest IDEALNA.

Pozdrawiam :)

Madridista

Zwykle filmy ogląda się po to aby być asatysfakcjonowanym efektem jaki na człowieku dane dzieło wywarło. Do tego moim zdaniem konieczny jest dobry scenariusz, dobrzy aktorzy którzy potrafią widza przekonać swoimi kreacjami aktorskimi oraz dobre połączenie spraw technicznych (montaż, muzyka, scenografia).

Jeśli piszesz że jej aktorstwo "w miarę" podobało Ci się w Monsterze czyli ogółem rzecz ujmując nie denerwowała Cię jej kreacja aktorska w tym filmie. Ok kwestia gustu moim zdaniem była rewelacyjna.

Sama widziałam z nią prawie wszystkie filmy, z wyjątkiem 2 bodajże. I nie wiem co masz jej do zarzucenia. W jakim filmie tak bardzo Ciebie rozczarowała??

Jeśli chodzi o talent. Moim zdaniem aktor talent ma, albo nie. Sprawa prosta. Dlatego Twoje sformułowanie że "nie jest specjalnie utalentowana", a w następnym zdaniu stwierdzenie że jedynie w Monsterze Ci się podobała było nielogiczne.

Sam przyznajesz że jej nie lubisz..Jakbyś był w jakimś stopniu do niej uprzedzony. Być może wynika to z tego iż w Twoim odczuciu nie jest ładna.. To wszystko jest kwestią gustu. Moim zdaniem jest IDEALNA.

Pozdrawiam :)

Joern

jestem po stronie zalozycielki tematu bowiem jezeli podoba nam sie ktos w 1 filmie a nie podoba w 100 innych to owszem mozemy stwierdzic iz NIE JEST WG NAS SPECJALNIE UTALENTOWANA co do urody pani Theron sie nie wypowiadam bo nie lubie silikonu wole brunetki pozdr

sparrow19

Szanowny panie Sparrow, czy sugerujesz że blondynka musi być silikonowa a brunetki są zawsze naturalne? Gdyby Charlize była brunetka to by była dla ciebie super fajna i naturalna, a tylko dlatego że ma jasne włosy odrazu musi być mistrzynią silikonu? Nie rozśmieszaj mnie...

sparrow19

Dzięki za poparcie, tylko jedno sprostowanie. Jestem facetem... Pozdro:)

Madridista

Dokładnie panie Sparrow, jeśli według Ciebie każda blondynka jest głupią babeczką świetnie wpisującą się w stereotyp blondynki z dowcipów, to proponuję wizytę u specjalisty...ludzie nie żyjemy w jakimś zaścianku wszechświata, dochodzi do nas literatura, nagrania muzyczne i liczne dzieła kultury..Nawet jeśli ktoś nie bardzo się w tym wszystkim orientuje, to powinien mieć tyle przysłowiowego oleju w głowie aby nie osądzać innych przez utarte schematy stereotypów.

Joern

Utalentowana i piękna aktorka. To wystarczy.

offkors

nic dodac, nic ujac...

zwol

po to jest forum by sie wypowiadały dwie strony
co do osoby pani Theron , nie jestem jej fanką ale nigdy nie powiem ze nie jest utalentowana bo jest i to udowodniła nie tylko w Monster , soją dorgą to sie nawet zastanawiam dlaczego doastala tego oskara skoro w innych filmach była rownie dobra , ona nie ejst tego typu aktorka którą poprstu w Monster miała przebłysk geniuszu ... co do jej urody to to juz jest kwestia gustu i chodz jest bardzo ładna to poprostu to nie mój typ ideału urody
jedyne co mnie w niej przeszkadza to ze nie wzbudza mojej sympatii ale Sean Penn tez nie wzbudza jakiejs specjalnej sympatii a nikt nie stwierdzi ze nie jest doskonałym aktorem a to sie powinno oceniac na filmweb

Bene

SORRY ONA JEST OBLESNYM GOWNEM WOLE BRUNETKI I NAWET JAKBY CHARLIZE BYLA BRUNETKA TO MNIE NIE RUSZY BO MA PASKUDNEGO BOTOKSOWEGO RYJA I TYLE DO ANGELINY JEJ troszeczke :) BRAKUJE zaraz bedzie ze charlize ma talent itp a angelina tez ma oskara hehe i co ?

sparrow19

Ekhem... No cóż, popisałeś się inteligencją, kreatywnością, twórczością, charyzmą i czym tam jeszcze chcesz. To twoje "hehe i co" rozbawiło mnie jesze bardziej niż KIlmer na premierze Aleksandra, a to już nie lada wyczyn.
Pisz więcej, mam ochotę się jeszcze pośmiac.

sparrow19

Co za prostactwo wypowiada się na tym forum. Po prostu dno, a może raczej "obleśne gówno", bo niektorzy w głowie mają tylko to.

sparrow19

a botoksowy ryj angeliny ci nie przeszkadza? buehehehe... "nie wspomne juz" o nosie który na poczatku jej kariery miał okropny kształt..i co? to ci nie przeszkadza? pod wzgledem talentu angelina nie dorasta charlize do pięt nawet. TYLE.

Madridista

Nie no tylko pogratulować argumentacja przednia panie Sparrow...aż się chce powiedzieć : z choinki się urwałeś?? (uwaga pytanie retoryczne - na nie się nie odpowiada, gdybyś nie wiedział!). Jak wymyślisz jakiś lepszy argument, a nie barwę jej włosów to może wymienimy się opiniami, choć wątpię aby udało ci się przełamać swoje bariery intelektualne. Mimo wszystko życzę sukcesów i trzymam kciuki za edukację, oby rychłą!!

Joern

joern wiesz co ? najbardziej wyksztalceni nawet ludzie lubia porobic sobie jaja na forach ale niestety nasze dzisiejsze spoleczenstwo na zartach zna sie jak kaczka na polityce niestety? wiecej humoru i optymizmu do Theronki nic nie mam fajnie gra i fakt nie lubie blondynek ale fajna z niej laska no i przynajmniej nie zrobila kariery przez wyro a monsterek zona astronauty i daleka polnoc to pereleczki pozdrawiam sflustrowanych

sparrow19

Stary, "najbardziej wykształceni" nie tracą czasu na pisanie takich pierdół na poziomie napalonego gimnazjalisty walącego sobie konia przed kompem. Są dobre żarty i kiepskie, Ty masz takie jak palanty z American Pie :))

offkors

offkors dzieki bo maerican pie zostala uznana za jedna z najlepszych komedii ostatnich lat POZDRAWIAM a skoncyzlem juz gimnazjum nawet liceum i jestem studentem wiec sorry ale nie do mnie takie teksty ty sobie powal gruche ja napisalem ze lubie theronke i nic do niej nie mam i wcale nie mowie ze ejstem najbarzdiej ywksztalcony bo przyznam sie ze dopiero na 1 roku studiow jestem

sparrow19

juz się nie tłumacz, bo to żałosne :)). 'american pie' najlepsza komedia? według kogo? pewnie według połowy przygłupów z USA hehe

sparrow19

Wybacz Sparrow ale taki sposób na żarty jakoś mi nie odpowiada...mamy najwidoczniej różne poczucie humoru i wybacz ale dla mnie American Pie to kompletne dno..

Joern

offkors masz racje przez tych przyglupow z usa ktorzy sa najwybitniejszymi krytykami w swoim kraju ale to szczegolik droga joern widzisz dla ciebie to dno a dla mnie nie i juz

sparrow19

No jasne amerykańscy krytycy...Woody Allen nie jest tak znany w Ameryce, a w Europie zrobił furorę i bynajmniej zasłużoną. Różnice kulturowe i sposób podejścia do niektórych spraw robią swoje, podobnie jest z poczuciem humoru. Dla mnie komedie Allena to najlepsze komedie. A nie jakiś tam American Pie, ale cóż każdy ma swój gust i swoją estetykę w której się odnajduje..

Madridista

Według mnie nie gra tak strasznie,nie będę jednak wnikliwie oceniać jej talentu po obejrzeniu dwóch produkcji z jej udziałem...
W tej kwestii pozostanę neutralna :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones