Charlize Theron

8,3
67 570 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlize Theron

Z nią jest tak jak z Keanu Reeves'em. Świetni aktorzy, którzy mieli szczęście tylko przez chwilę. A jeszcze chcę powiedzieć, że pani Charlize jest niebywale piękna ;)

honey1

Ona nie jest piękna!!!!!!!!!! Ona jest CUUUUUUUUUDOWNA

SailorVenus

Hmmm, wydaje mi się, że "niebywale piękna" to mimo wszystko mocniejsze słowa niż "cudowna" :)

honey1

Nie powiedziałbym, że Charlize zmarnowała talent. W tym roku wystąpiła w dwóch głośnych produkcjach, w tym w "Prometeuszu" Scotta, a tutaj już plus za reżysera. Poza tym w zeszłym roku była nominowana do Oscara za "Kobietę na skraju dojrzałości". Moim zdaniem radzi sobie całkiem dobrze. :)

honey1

Zgadzam się z Maciej_Vos'sem, ale do Keanu Reeves'a dopisuje Hilary Swank i Reese Witherspoon.

honey1

Świetna aktorka, która na pewno nie zmarnowała talentu, wręcz przeciwnie pokazuje go znów po przerwie, którą sobie zrobiła. Jej rola w Young Adult - fenomenalna. Jest jedną z niewielu aktorek, która potrafi pięknie przekazać emocje. Uwielbiam na nią patrzeć, jej gra mnie zachwyca. Poza tym uwielbiam ją za poczucie humoru, które pokazuje niemalże w każdym interview :)

użytkownik usunięty
martulka29

Zmarnowanym talentem na pewno nie jest... bardzo wiele osiągneła jako aktorka, czekam na kolejne świetne filmy z jej udziałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones