Charlize Theron

8,3
67 604 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlize Theron

Jak się obserwuje jej kreacje (w filmach, nie na salonach), wywiady czy też zna jej życiorys
widać że ma nierówno pod sufitem. Ale to chyba czyni ją własnie taką wyjątkową i
doskonałą.

inquisitores

może rozwiniesz trochę wypowiedź, bo nie wiem co dokładnie masz na myśli pisząc że ma nierówno pod sufitem. sam nie odniosłem takiego wrażenia, choć pewnie tutaj zadecydowała moja powierzchowna wiedza na jej temat.

uFGoogle

jest lekko szalona i niestabilna emocjonalnie. Ale i tak ją uwielbiam (a może właśnie za to)

inquisitores

niestabilna emocjonalnie? potrafiła żyć w monogamicznym związku z townsendem prawie 10 lat, nie tak dawno zaadoptowała dziecko. mało o niej wiem, ale te fakty świadczą raczej że jest jedną z bardziej statecznych gwiazd. w dodatku nie słyszałem jeszcze o żadnym skandalu z jej udziałem. dla reszty gwiazd mogłaby być wzorem.

uFGoogle

oglądałeś jej wywiady? Możesz się zdziwić.

inquisitores

Według mnie nie jest jakaś doskonała jak napisałeś. Owszem jest niezłą aktorką, piękną kobietą i wielka zaleta - dobrze dobiera role - praktycznie nie gra w jakiś komedyjkach. Charakteru nie znam, ale jej gra nie jest taka by trącała o wirtuozerię.

użytkownik usunięty
inquisitores

Balansuje na granicy między aktorką a artystką , a ta w moim mniemaniu ta granica jest cienka. Jeśli mam użyć porównania do aktora, mężczyzny - to artystą jest choćby Daniel Day - Lewis, a aktorem dajmy taki Downey Jr.

A że w życiu prywatnym jest ostro odjechanym oryginałem - za to ją cenię . Wolę ją od tych politycznie poprawnych kukieł.

inquisitores

Oglądnęłam z nią mnóstwo wywiadów i fakt faktem jest zwariowana, ale przy tym inteligentna i ma zajebiste poczucie humoru.

martulka29

dokładnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones