Charlize Theron

8,3
67 397 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlize Theron

Według mnie to jest najpiękniejsza a ktora i kobieta na świecie. Nie sądze że nawet jakieś TOP MODELKI są ładniejsze od niej. Pełna uroku osobistego, śliczne oczka i te usta !!! No poprostu coś niesamowitego !!
Jednym słowem laska !!

SiD_2

W pełni sie zgadzam :D. Charlize jest piękna :d a szczególnie w Aeon Flux ;).

SiD_2

A dodatkowo była modelką, z resztą z tym wzrostem i taką twarzą nie ma co się dziwić :)

SiD_2

Ja też się zgadzam. To miło, że niektórzy faceci oceniając urodę nie patrzą wyłącznie na biust;) Są też tacy, którzy wolą silikonowe cycole a la Carmen Electra:)

Sylvie Lu

Cóż, każdy ma swój gust. Dla mnie Charlize nie ma nic, co mogłoby przyciągać. Jak Penelope Cruz- niby ładna (obiektywnie), ale nie umówiłabym się z nią. ;) Za ideały piękna uważam Jolie i Bellucci, a Charlize? Na pewno nie jest brzydka, ale pięknością bym jej nie nazwała... Może dlatego, że nie gustuję w blondynkach i lubię kobiety o charakterystycznej urodzie. :)
Zaraz się pewnie posypią komentarze, że jestem zazdrosnym pasztetem, hahaha.

Mamba667

Nie wiem czy jesteś pasztetem; jeśli ta z profilowego zdjęcia to Ty, to możesz spać spokojnie;-) Ale nie można pisać, że jest obiektywnie ładna. To czy ktoś się komuś podoba to wrażenie tylko subiektywne! Mnie się ona podoba, Bellucci też ładna..

Jack_Holborn

Tak, to ja. :) Wiesz, z tymi komentarzami, to taki troszkę sakrazm, bo widzę, ze Charlize ma mądrzejszych fanów niż niektóre gwiazdki. :) Ludzi, którzy szanują cudze zdanie. :)
Co do Charlize- "obiektywnie ładna" to taki mój własny termin. :) Wiadomo, że nie spodoba się wszystkim, ale jednak podoba się dużej liczbie osób. Podejrzewam, że na 100 facetów dużo powiedziałoby, że Charlize jest śliczna, więc można ją uznać za "obiektywnie" atrakcyjną, choć będą i tacy, którym się nie podoba (wiadomo, wszystkim nie dogodzisz). :)

Mamba667

uwielbiam Charlize w teledysku Brandona Flowersa 'Crossfire' <3

Mamba667

Dla mnie lepsza penelope.Ale ja lubie czarne a blondynki mniej.W monsterze była bez makeupu to nie za bardzo wyglądała.

użytkownik usunięty
jezi86

Blondynki Górą :D

użytkownik usunięty
Mamba667

A jednak można stwierdzić, że jest obiektywnie piękna. Jest zupełnie nie w moim stylu, ma zbyt mało charakterystyczną urodę, no i jednak wolę brunetki. A jednak mogę stwierdzić, że choć mnie się nie podoba, to na pewno jest piękna i może podobać się innym:)

Jack_Holborn

Ona Nie Jest PASZTETEM Ale Ja Jestem :]

Mamba667

Penelope Cruz w porównaniu do Ch.Theron to jak koślawy kaczor do łabędzia... Zawsze twierdziłem, że kobiety nie mają pojęcia o kobiecej urodzie :)
ps. ty zazdrosny pasztecie :D

SiD_2

MI się w ogóle ona nie podoba, ani trochę.

użytkownik usunięty
SiD_2

Musze przyznac że jest piękna . Moje ideały to raczej Jessica Alba , Adriana Lima czy Vanessa Hudgens ale Charlize też ma to coś w sposobie poruszania się i w uśmiechu , ma mały ale małe jest piękne .

jest piękna... Keanu Reeves to ma szcęście

karas1983_filmweb

cudowna, w adwokacie diabła nie można od niej oderwać oczu... zwłaszcza w początkowych scenach

karas1983_filmweb

ona nadal jest z keanu reeves?

użytkownik usunięty
karas1983_filmweb

Coś ty! Ona z nim tylko gra :D Prywatnie jest związana z kims innym.

Przed rokiem w jakimś tabloidzie wyczytałem, ze znowu się zeszli:) Jak jest teraz to nie wiem

użytkownik usunięty
karas1983_filmweb

oo to byłoby fajnie . Pasują do siebie :)

SiD_2

Zgadzam się. Bardzo przyjemnie się na nią patrzy ze względu na jej naturalną, delikatną urodę.

SiD_2

Mój ideał kobiecej urody....

SiD_2

Jak dla mnie jest piękna ALE Monika Jagaciak jest piękniejsza.

pocrakaa

Fakt jest śliczna nawet bardzo ,aktorką jest niezła nawet dobrą ale jakoś jej nie lubię.Nie drażni mnie ale nie przepadam za nią.Nie wiem dlaczego-co ją widzę to się nad tym zastanawiam.

użytkownik usunięty
SiD_2

Cicho. Najładniejsza oczywiście jest Portman albo Claire Danes w Romeo+ Juliet

SiD_2

Ja nigdy nie rozumiałam jej fenomenu. Bardzo podobają mi się różne aktorki ale Charlize uważam za odpychającą, może to kwestia typu urody bo Katerine Heigl wydaje mi się do niej też trochę podobna i również mi się nie podoba. Wszyscy się zachwycali jak to dała się oszpecić w monster a moim zdaniem wyglądała po prostu na nieuczesaną ;D .... :|

pudelka_2

charlize jest piekna i tyle. ;D

SiD_2

Zgadzam sie w 100% jest sliczna :)

SiD_2

Przepiękna!

SiD_2

za ładna by być człowiekiem! Charlize, nienawidzę cię za to!:D i kocham za 'Słodki listopad'

SiD_2

najpiękniejsza aktorka świata

SiD_2

Charlize Therone kiedyś była uznana (przez jakiś ranking ) za najpiękniejszą kobietę na świecie.
Na dowód tego zdjęcie superpiękności.
http://www.redbalcony.com/?img=1203/Charlize_theron_03.jpg
Odnośnika nie zamieszczam dla podniety tylko dla zachwytu nad "pięknem przyrody".

SiD_2

Tak śliczna i dobra aktorka :)

SiD_2

Jest naprawdę piękna i bardzo utalentowana. Podziwiam ją za rolę w filmie "Monster".

sympatyczny_chochlik

W tym filmie też fajnie wyszła.
http://chacalx.blogspot.com/2008/01/tengo-que-reconocer-que-me-gustara-ser.html

użytkownik usunięty
SiD_2

Zgadzam się :
http://1.bp.blogspot.com/-y1ZeYHzs7YI/TdUubHydj9I/AAAAAAAAWhM/qJk2knUS05o/s1600/ Charlize%2BTheron%2BTopless%2BSwimming%2BNude%2BSex%2Bby%2Bwww.ohfree.net%2B05.J PG

http://www.celebritygossipeveryday.com/charlize-theron-old1/1.jpg

SiD_2

Piękna i utalentowana. Nie zapomnę jej roli w "Legend of Bagger Vance" Redforda, notabene rewelacyjnego filmu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones