Chloe Bridges

Chloe Marisa Suazo Bridges

6,6
969 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chloe Bridges

Chloe jest naturalnie piękna, wyróżniają się szczególnie jej usta i włosy a do tego cała kolorystyka i karnacja i rzeczywiście jest trochę podobna do Angeliny
tylko ma tu meganiekorzystne jakieś stare zdjęcie

uliczne_scieki

Jak dla mnie to jest ohydna, a zwłaszcza jej usta.. Dobrze, że jak na razie mało występuje w "Carrie Diaries" bo mnie denerwuje jej wygląd i gra aktorska. Ale każdy ma inny gust :)

elenkaa

co do gry aktorskiej to wybitnych zdolności nie zauważam ale jej gra aktorska mi nie przeszkadza, ale całkowicie zgadzam się z tym, że jest ohydna... nie rozumiem porównania do Angeliny, która jest śliczna... to że Chloe ma duże usta nie znaczy, że jest podobna od Angeliny o.O

yyzmaa

Ja też uważam, że jest okropnie brzydka... ale Angelina jest równie okropna, więc ich porównanie w sumie trafne

uliczne_scieki

Piękna? Pierwsze moja reakcja gdy pojawiła się w CD to ,,Boże, wygląda jak z autostrady.'' Ten kolorowe ciuchy i makijaż jeszcze to podkreślają. Ma usta jak żaba i dziwne oczy. Ogółem strasznie mnie drażni jako postać i jeszcze ten wygląd UFO.

uliczne_scieki

Może i jest jedną z najpiękniejszych aktorek,ale trudno mi to stwierdzić,gdyż mam problem z dostrzeżeniem jej twarzy spoza wielkich ust,które przesłaniają całą resztę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones