Chris BenoitI

Christopher Michael Benoit

6,0
1 ocena materiałów archiwalnych
powrót do forum osoby Chris Benoit

Cały świat wrestlingu został wstrząśniety wydarzeniami, które rozegrały się w domu Chrisa Benoit. Policja ciągle prowadzi śledztwo, ale z tego co już wiadomo wynika, że Benoit zamordował swoją rodzinę i popełnił samobójstwo. Okoliczności tego wydarzenia są bardzo dziwne. Do śmierci każdego z nich dochodziło w trzy kolejne dni. Dodatkowo pojawiły się inne dziwne okoliczności, o szczegółach których możecie poczytać w newsboardzie.
Kolumna ta nosi nazwę Wordz 4 Ya, jednak po raz pierwszy brakuje mi słów, aby określić to co się stało..

TOMASZ26

też byłem (jestem) w szoku. Gościu wydawał się najnormalniejszy z tych cudaków... a tu takie cos. Masakra

TOMASZ26

Wg najnowszych wiadomości facet miał 10 razy wyższy poziom testosteronu niż normalni ludzie. Swojego syna uśpił za pomocą Xanaxu, żona także miała Xanax i jakieś środki przeciwbólowe we krwi; a on sam się powiesił. Jego lekarza już ściga się za niewłaściwe przepisywanie leków...zazwyczaj, gdy ktoś wyrzyna swoją rodzinę przed samobójstwem, może to oznaczać ciężką depresję, ale trudno mi współczuć...powiedzmy sobie szczerze, gdyby nie wiadomość na imdb, nie wiedziałabym, że facet istniał. Smutne, ale on umacnia moje zdanie o kulturystach i zapaśniakch WWE - dragowi chłopcy.

Jorjan

Syn był niepełnosprawny umysłowo, upośledzony....czy taki "superman" był w stanie to wytrzymać?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones