to ciekawe że aktor co zaczynał w takim''To nie jest kolejna komedia dla kretynów'',już 4 lata później zagrał Żywą pochodnię w fantastycznej czwórce,a później kapitana amerykę,gdzie odtwarzał(i odtwarza) tą rolę,w filmie pod tym samym tytułem i w avengers...nie rozumiem tej drogi czy został aktorem pierwszej ligi z...
uwielbiam go. "poznałam" tego aktora gdy obejrzałam Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz i od razu się w nim zauroczyłam. jest bardzo dobrym aktorem, szczególnie jako Cap, ale chciałabym go widzieć w filmach bardziej dramatycznych, do tej pory grał w luźnych produkcjach (przynajmniej takie widziałam). jego śmiech jest taki...
więcej