Chris EvansV

Christopher Robert Evans

8,4
89 803 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Evans

przystojny jak nie wiem. taki...facet z rawdziwego zdarzenia (konkluzja z filmu "london"). W-O-W!

littleshit

zgadzam się z Tobą :) i w wywiadach sprawia wrażenie fajnego faceta z charakteru :)

littleshit

Popieram w 100 %
Oprócz tego ze jest przystojny to w wywiadach pokazuje że ma dystans do samego siebie , poczucie humoru i dodatkowo udziela się charytatywnie
Tak wiec facet ideał :)

Letthet

Hej hej pora lecieć po męża do Ju Łe Sej !

kasiap_18

soreczka, ale już jest zarezerwowany XD

Anna_95

Chris i ja pozdrawiamy z gorących Bahamas ;]

littleshit

ale czy aby czasem nie jest gejem nie widać go w towarzystwie kobiet w sumie z facetami też nie

martaksp_87

Na szczęście nie jest gejem. Ma dziewczynę :D

littleshit

Nie ma ideałów!!! Jest świetnym aktorem może gra przed każdą kamera :) ale to może potwierdzić lub zaprzeczyć tylko ktoś kto zna go osobiście :) Trzeba być realistą :)

littleshit

Cóż... w tym przypadku stwierdzam, że jednak gusta są różne ;) nie powiem, prezencję ma całkiem przyzwoitą, ale... To jednak nie dla mnie. Ma zbyt delikatną twarz jak dla mnie, do tego przygładzone włosy w Kapitanie Ameryce... jak na mój gust, trochę zbyt zniewieściale wygląda. Co do charakteru nie wypowiadam się, nie znam, zaś ocenianie kogoś na postawie wywiadów uważam za nietrafione... to chyba oczywiste, że w takim momencie każdy będzie starał się wypaść jak najlepiej ;)
Talent aktorski - przyznam, że oglądałam z nim tylko wszystkie Kapitany Ameryki i Avengersów, poza najnowszą częścią. I dla mnie jako Kapitan Ameryka był bardzo niezbyt. Może to właśnie wina braku pewnego przygotowania do roli, a może sam Kapitan był taką trochę nadętą mameją, ale bardzo mnie odrzucił jako postać. Ot, taki fircyk, który w miarę ładnie wyglądał, ogłaszał PRZEMOWY, najlepiej jak najpatetyczniej, miał niezdrowego hopla na punkcie swojego przyjaciela... I cóż.
Pora obejrzeć inne filmy z jego udziałem, by wyrobić sobie lepszą opinię na jego temat.

nati02andi

A dla mnie jest zbyt wymuskany i modelowaty. Może i przystojny, ale ja po pięciu minutach nie pamiętam jak wygląda. w ogóle nie trafia w mój gust.

użytkownik usunięty
littleshit

Zgadzam się.Facet przystojny,utalentowany...jego uśmiech rozbraja:)
mam sąsiada który jest bardzo do niego podobny:P ach...

To może trzeba brać się za tego sąsiada hihi :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones