Chris EvansV

Christopher Robert Evans

8,3
90 468 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Evans

Czy rysunki w filmie "kapitan ameryka" i "avengers" (sceny wycięte) są wykonane przez Chrisa?

kyle_TB

a skąd ten pomysł? o.O

Baioretta

i jakie rysunki właściwie?

Baioretta

No pomysł stąd, że nie którzy ludzie mają talent to rysują.
W "Kapitanie Ameryce" po swoim nie udanym występie przed żołnierzami, Rogers rysuje bodajże małpę na jednokołowym rowerze. W scenie wyciętej z "Avengers" Steve rysuje coś w kawiarni

kyle_TB

nie każdy kto ma talent rysuje. i czasami Ci którzy nie mają talentu również rysują . i nie wiedziałam skąd pomysł żeby Chris rysował. nawet specjalnie szukałam jakichś informacji w internecie. a to że w filmach Steve Rogers rysuje to może dlatego że Steve to lubi a nie aktor. Nie znam komiksu ale może weń jest napisane że to lubił czy coś. ;p

Baioretta

No ja właśnie dlatego pytam - bo nie wiem, czy Chris umie rysować i lubi czy nie :P Czasem w filmach aktorzy sami rysują to, co ich postać ma narysować, no a czasem mają gotowce, jak Chris. I tak, komiksowy Kapitan przed wstąpieniem do wojska był studentem sztuki.

kyle_TB

tak myślałam że w komiksie coś jest. w każdym razie Chris chyba nie rysuje, nie ma nic w internecie.

kyle_TB

Steve Rogers (Kapitan Ameryka) był studentem sztuki, stąd też i jego rysowanie...

agarafka

Tak wiem, ale to nie jest odpowiedź na moje pytanie xd

kyle_TB

To nie Chris rysował, na 100%. Kto, nie wiem, ale albo Stan Lee albo po prostu Joss Whedon bo gdzieś kiedyś czytałam, że umie. Albo kogoś wynajęli by to robił i tylko podrzucali gotowce :)

kyle_TB

Możliwe bo kiedyś gdzieś wyczytałam, że Chris lubi rysować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones