Christian Bale

Christian Charles Phillip Bale

8,8
133 679 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Bale

Od ponad 20 lat odcina kupony po Empire of the Sun. To była jego najlepsza rola i tak już zostanie:)

Lu_0

Zgadzam sie co do Empire of the sun ale byl wtedy jeszcze dzieckiem dalsze jego najlepsze kreacje to moim zdaniem American Psycho, Mechanik no i ostatnio powalil rola w The Fighter : )

Lu_0

Fakt, od ponad 20 lat i nadal jest niesamowity a filmy z jego udziałem w większości mają ocenę ponad 7 !!! Ja bym umieściła go w pierwszej 20 najlepszych aktorów , ta pozycja 72 miejsce ???? jest za niska - przynajmniej w/g mnie.

grabano

Oj tam, oj tam, uwielbiam go, ale nie zgodzę się, że pozycja za niska. No i gdzie wszystkie filmy ponad 7? - musisz wziąć na to poprawkę, kobiety za 1,5 godzinny seans poddając się jego urokowi osobistemu dadzą 10 ;)
Co do jego najlepszych kreacji było ich zaledwie kilka (subiektywnie): Mechanik, The Fighter, Empire..., 3:10 do Yumy, I'm not there, American Psycho, Prestiż.. chyba tyle może coś jeszcze ale 10 dobrych filmów nie czyni go jeszcze genialnym aktorem :)

Velouria

Proszę bardzo
Filmy z średnią powyżej 7
- Imperium Słońca
- Henryk V
- Wyspa skarbów
- Dzieci swinga
- Książę Jutlandii
- Małe kobietki
- Portret damy
- Metroland
- Wszystkie małe zwierzątka
- Idol
- Sen nocy letniej
- American Psycho
- Władcy ognia
- Equilibrium
- Mechanik
- Ciężkie czasy
- Batman - Początek
- Prestiż
- Operacja Świt
- 3:10 do Yumy
- I'm Not There. Gdzie indziej jestem
- Mroczny rycerz
- Wrogowie publiczni
- Fighter

Oto 24 filmy z średnią powyżej 7 - mało ? Gdzie w 22 grał główną lub jedną z głównych ról. A On ma dopiero 37 lat , wyobraź sobie jego dorobek jak będzie w wieku np. Anthoniego Hopkins'a.
A co do tego rankingu to jest on kpiną żeby np tacy aktorzy jak Ryan Gosling czy Hugh Laurie lub Ian Somerhalder albo Jim Carrey itd. Nie wymieniam tu Polskich aktorów którzy są ponad Bale w tym rankingu bo to już w ogóle kpina.
Ja widziałam z nim już 14 filmów i nadal mnie zaskakuje jego gra aktorska , dla mnie jest naprawdę rozwijającą się legendą kina , ale to tylko moje skromne zdanie. Pozdrawiam Nati ;d

grabano

ooooooo, przypomniałaś mi o Dzieciach Swinga to było wspaniałe :)
No z tym Ianem Somerhalderem - trzeba przyznać, że większość oceniających ma pewnie od 10 - 17 lat, oceniany za rolę dobrego-złego wampira i niebieskie oczy.
Ja oczywiście uważam, że Bale to dobry aktor (może do pierwszej 50) , ale podobnie (niestety) do Johnny'ego Deppa - większa część kobiecych ocen wynika z tego, że jest diabelnie przystojny. No a legenda kina - to bardzo mocno powiedziane :P

Velouria

Depp jest ok , ale jak dla mnie nie jest tak wielce przystojny ale go bije wizerunkiem o głowę.
A co do pozycji Depp'a czyli 2 na top liście to kpina !!! Jak może być lepszy od takich sław jak Anthony Hopkins, Robert De Niro , Jack Nicholson itd. długo by wymieniać.
Pozdrawiam

grabano

Miało być Bale go bije - ha ha , literka mi uciekła , chodzi mi o to że Bale jest przystojniejszy od Depp'a. Przynajmniej w/g mnie.
Pozdrawiam , ok uciekam , było miło poklikać , pozdrawiam , miłego wieczorku życzę ;d

grabano

:) nawzajem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones