Christian Bale

Christian Charles Phillip Bale

8,8
133 246 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Bale

Jego piewrwsza ,slawniejsza rola.
Jak biegag nagi,pokryty krwia po tych schodach,trzymajac w rekach te pile mechaniczna - bylo wtedy na co popatrzrec i co podziwiac :)
Zazdroszcze jego zonie :)

a ja oglądałam...
świetna rola, naprawdę.
I tak, racja, było na co popatrzeć, haha xd
Pozdrawiam:)

Właśnie obejrzałam, film, taki sobie. Bale, rewelacyjny jak z resztą zawsze choć w tej roli w głowie miał nieźle nasrane...
A poza tym w scenie, gdzie zabijał Jareda Leto. to śmiesznie tańczył...

alexis586

Przecież właśnie o to chodziło. Ten film miał być posrany. Dla mnie bomba, jeden z moich ulubionych filmów. Co do Balea, cóż. Jedna z lepszych ról.
I tak, owszem- było na co popatrzeć, fiu-fiu. Idealny:)

blowingbubble

No i jest posrany, całkowicie .
Bale moja droga w każdej roli jest idealny i utożsamia się z każdym granym przez niego bohaterem...

alexis586

Tego powiedzieć nie moge, bo ogladalam zaledwie kilka filmow z jego udzialem. Ale jestem na dobrej drodze:>

blowingbubble

Gwarantuje ci, że jeśli obejrzysz chociaż 1/3 filmów z Bale`em to w zupełności wystarczy żeby potwierdzić moją opinię.

alexis586

Własnie skonczylam ogladac "Prestiż", jestem totalnie zaskoczona, dawno nie ogladalam tak genialnego filmu. Gra Balea ponownie bezbledna:) Widze, ze tak jak moj ulubiony Norton gra w samym dobrych ekranizacjach. Oprocz tych dwoch widziałam jeszcze "Mroczny rycerz" i "Wrogowie publiczni". Co jeszcze zatem powinnam obejrzec?

blowingbubble

Mechanik przede wszystkim, później Imperium Słońca, Equilibrium, Batman - Początek i Harsh Times.

_OskaR

Dzięki, z pewnością obejrze.

blowingbubble

Koniecznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Equilibrium, 3:10 do Jumy, Batman Początek, Operacja świt, Mechanik, Terminator Salvation, American Psycho, Władcy Ognia.
A jeśli O Prestiż chodzi, to jest genialny, jeden z moich ulubionych ról Bale`a i wgl ciekawa fabua.

blowingbubble

No i reżyserowi się udało, jest totalnie posrany.
A Bale w każdej roli jest świetny i cała swoje serce wkłada w rolę.

W "Mechaniku" tez zazdrościsz jego żonie?

użytkownik usunięty
EwaMonika

A i owszem,bo wiadomo przeciez ze na co dzien tak koszmarnie chudo nie wyglada

Ja właśnie mam obawy co do tego filmu, bo tak coś czuję, że jak dla mnie będzie zbyt drastyczny... Nie mówię, że zły! Dużo
tam jest takich scen na maxa WYRAZISTYCH? Wiecie, co mam na myśli... Chciałabym to obejrzeć dla Bale'a, ale mocno się
cykam...

miss_anonymous

Scen wyrazistych jako takich to w tym filmie nie ma, więc możesz go śmiało obejrzeć.

_OskaR

Nie bądźcie śmieszni, ja się śmiałam, na tym filmie...
... najlepsza ta jego mina, jak się bzykał, he he...

użytkownik usunięty
alexis586

No i o to m.in. mi chodzi :)
Zaloze sie,ze niejedna chcialaby byc na miejscu tych lasek

użytkownik usunięty

ja też zazdroszczę jego żonie, ale napisałaś to tak jakbyś jej zazdrościła, że ma psychola w domu:D

użytkownik usunięty

No wiezs,wychodze z zalozenia ze lepszy taki psychol niz puste lozko :)

Kiepskie to porównanie. Wszak 'psychol' to najlepszy materiał na faceta, ergo takowy psychol w łóżku jest istnym marzeniem. x]

Falka69

Piwko dla koleżanki! Wszakże samą prawdę rzekłaś. Psychol w łóżku toż to skarb (wiem z własnego doświadczenia... Ale ok, już się nie chwalę).

Progresywna

Dziękuję. x]
Och, ale pochwal się! Jakie było jego ostatnie dziwactwo? ;>

Falka69

Ależ bardzo proszę!
Hm, to raczej nie nadają się do udostępniania publicznego.

użytkownik usunięty
Progresywna

tutaj jesteś anonimiowa, prawda?:D Chyba, że wpisywałaś prawdziwe dane do profilu|:D

użytkownik usunięty
Falka69

ja nie mówiłam o psycholu w łóżku tylko takim psycholu co Cię zabije:D

użytkownik usunięty

No wiesz,czarne charaktery mnie strasznie pociagaja - unikam grzecznych chlopcpw a szukam diablow,wiec moze dlatego postac Patricka w tym filmie ta strasznie mi sie podobala :)

po American Psycho stał się jednym z bardziej lubianych przeze mnie aktorów ;] Koleś gra przekonywująco, ma dobrą mimikę, nadaje się zwłaszcza do ról cwaniaczków i pewnych siebie kolesi (zarówno dobrych, jak i złych).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones