Christian Bale

Christian Charles Phillip Bale

8,8
133 246 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Bale

Jest bardzo podobny do Erica Bana. Dla mnie lepszy od Bany dzięki o wiele lepszym rolom.

konrad7594

Bana w holiłudzie od niedawna jest, poza tym miał inny start.. Bale zaczynał od cudownego dziecka rolą u Spielberga, a Bana od komedii, ale wg mnie mają podobną charyzmę.. no i diablo przystojni są, nie ma co się oszukiwać :D

konrad7594

Podobny wizualnie, czy grą? Bana, to też dobry aktor. Ale chyba zbyt duża różnica w ilości filmów z ich udziałem, żeby ich porównywać. Ja podobieństwa nie widzę:)

katefly

Podobny wizualnie, i to bardzo. Kiedy oglądałem Batmana cały czas miałem wrażenie że to Bana.

brzydki_zly_i_szczery

Hmm, widziałam sporo filmów z udziałem obu panów i nie zauważyłam podobieństwa. Kwestia indywidualnego postrzegania:) Ale na pewno nie jest tak rażące, jak w przypadku tych oto aktorów: Javier Bardem - Jeffrey Dean Morgan =)

katefly

może to przez 'kwadraturę' twarzy obu panów i oczy, ale tak Bale i Bana nie są aż tak do siebie podobni by ich mylić :]

konrad7594

ja też myślałam, na początku, że to Bana. Dopiero potem zauważyłam różnice. Obydwaj są świetni, ale do Bany mam większy sentyment jednak ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones