Christian Bale

Christian Charles Phillip Bale

8,8
133 246 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Bale

Rozglądalam sie ostatnio za informacjami o nowej czesci batmana. Sa juz jakies plakaty, ale ja nie wiem, czy to sa propozycje, czy plakaty planujace juz sam film.

Pojawia sie kobieta kot i czlowiek zagadka, ktorego podobno ma zagrac Johnny Depp...

Nie bardzo mi sie to wszystko uklada i na razie moje podejscie co do tego filmu robi sie coraz bardziej sceptyczne.

Co wy wiecie na ten temat? I co o tym wszystkim sadzicie??

Mrs_Shooter

Bardzo bym chciała żeby była trzecia część..
Widziałam kiedyś jakieś wzmianki o tym, że Nolan nie chce już kręcić Batmana a Bale nie chce go grać. Ale nie pamiętam już na jakiej stronie to czytałam.

Aune_1

nie no to ze bedzie trzecia czesc to juz pewniak ;) . Bale na poczatku podpisal umowe na 3 czesci, a Nolan ostatnio tez sie zgodzil. zastanawiaja mnie tylko te plakaty. ale to pewnie prototypy. no i postaci, czy rzeczywiscie bedzie to czlowiek zagadka i kobieta kot.

Mrs_Shooter

To dobrze;) Widocznie miałam jakieś lewe informacje.

Mrs_Shooter

premiera ma być w 2011r, a batwoman ma podobno zagrać miley cyrus, porażka!!!
chodzą też głośy że kobietę kot ma zagrać megan fox lub angelina jolie, a człowieka zagadkę eddy murphy, albo shia lacośtam- ten od transformersów

alexis586

Niemożliwe. Nie wierzę. Przed chwilą trafiłam na artykuł, w którym pisze, że Eddy Murphy nie zagra. Myślę, że co najmniej połowa tego, co pisze w Internecie o tym filmie to nieprawda.

alexis586

Aleksis pisalam Ci juz ze mialam taka sama fotke przy profilu ?? ;) dobrze ze zmienilam.

Mrs_Shooter

Tak, tak pisałaś.
Szczerze mówiąc, to ja nie bardzo widzę Deepa w roli Człowieka Zagadki, ten koleś co odgrywał Alfreda w dwóch częściach, wypowiedział się, że żadnego Johnny`ego Deepa w Batmanie nie będzie, dopóki on sam tam gra(czy jakoś tak ) w każdym razie zadowolony nie był..., a jak wybiorą Miley Cyrus na Batwoman, to już kompletna porażka będzie! Mam nadzieję, że Chris coś z tym zrobi...

alexis586

Miley Cyrus nie wybiorą. Na pewno nie. To byłaby lekka przesada.

Aune_1

Taka pewna bym nie była, wszystko jest możliwe, a to beztalencie wszędzie się wciśnie, żeby tylko zabłysnąć...

alexis586

no co wy Nolan sie nie zgodzi na zadna Miley.

Mrs_Shooter

Pozostaje nam jedynie temu wierzyć...................................................................

Mrs_Shooter

Ja słyszałem że ::::
Ridlera ma zagrać Eddy Murphy.

Ma być Robin(co dla mnie jest idiotyzmem ) a zagrać ma go gwiazda transformerów Shia LaBeouf oraz że Catwoman NIE zagra Charlize Theron a ma ją zastąpić Rachel Weisz .

Podsumowując: Pomysł z Eddiem nie jest zły ale wolałbym Deppa , odnośnie Robina to nie ma mowy żeby był a jak ma być to lepiej aby ten żyd go nie zagrał i to samo dotyczy się Rachel Weisz (albo Angelina albo Charlize )


Zapewne Warner Bros narzucili Nolanowi Labeoufa i Weisz ale mam nadzieje że to tylko plotki i tak się nie stanie.


CB to najlepszy batman ever !!!!!1

Dominfilmfan

Piszcie co chcecie, ja mam ogromny zaciesz, że będzie 3 część Batmana.
I nie ważne, kto będzie grał, ja osobiście pójdę do kina tylko i wyłącznie dla Chrisa Bale`a, Michael`a Caine`a i Morgana Freemana- trójca święta która nigdy nie wygaśnie i bez której Batman byłby do dupy!

alexis586

Ludziska, właśnie przeczytałam, że premiera nowego Batmana ma być 20 lipca, 2012 roku, szkoda że tak późno...
... ale i tak mam zaciesz...
(podobno będzie konkurował ze Spidermanem, którego premiera będzie 3 lipca...)

alexis586

Strasznie późno! Ale ja i tak uważam, że Batman jest lepszy. (Chociaż przyznam, że nie oglądałam Spidermana, więc może nie powinnam się wypowiadać...).

Aune_1

Bez porównania, Batman jest o wiele ambitniejszy, a spiderman to pusta ekranizacja komiksów...

użytkownik usunięty
alexis586

i tak najlepszy jest 'Batman powraca' Burtona a te Nolana sa na drugim miejscu. dziwnie sie skalda ze im mniej 'komiksowego' batmana zrobia to jest lepszy. najlepiej jakby nie ruszali kobiety kot i pingwina bo jak fajnie wyszla reinterpretacja jokera to nie znaczy ze z tymi postaciami sie uda. a robin to calkowita pomylka bo ma gejowskie ciuszki. za to z checia bym zobaczyl Ridlera w wersji nolana bo ma duzy potencjal

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones