Christian Bale

Christian Charles Phillip Bale

8,8
133 246 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Bale

Tak się zastanawiam. Bale grał w trzech filmach Nolana. Dlaczego nie zaangażował go ponownie, tym razem do Incepcji? Pamiętam nawet, że po Mrocznym Rycerzu wychwalał Nolana i mówił, ze bardzo lubi z nim pracować. Może to był sygnał "Zatrudnij mnie do nowego filmu"??? ;) Do DiCapria nic nie mam pasował do tej roli i nawet sobie poradził, ale wątpliwość pozostała.

Bale pewnie pluje się w brodę, że DiCaprio znowu zwinął mu ciekawy projekt sprzed nosa.
Jakby ktoś nie wiedział miał grać w Titanicu, ale Cameron nie chciał, żeby główni bohaterowie byli z Wielkiej Brytanii. Gdzieś to w ciekawostkach chyba Titanica albo samego Bale'a czytałam.

__luthien__

ty sie nie doszukuj tu żadnego spisku :) , jestem pewien że chciałby ale może nie mógł , czemu zaraz że pluje sobie w brodę.

Z dicaprio i balem to wogole ciekawe rzeczy sa , bale zagral w american psycho do ktorego jednym z kandydatow byl dicaprio ale bale dostal role.

Z Tytanikiem bylo odwrotnie i chwała bo wogole mi sie ten film nie podobal w przeciwienstwie do American Psycho ktory jest jednym z moich ulubionych filmow. Poza tym Dicaprio po tytaniku zostal zaszufladkowany rolą chlopaka-romantyka i do niedawna jeszcze walczyl z tym wizerunkiem az do roli w infiltracji gdzie wkoncu zagral twardziela. Co ciekawe Bale osiagnal dokladnie to samo rola w American Psycho bo wczesniej tez grywal w samych romansach i podobno wlasnie chcial sprobowac cos nieslychanego stad z Jezusa stal sie Patrickiem Batemanem. :D . Teraz wyobraz sobie jakby Bale mial dostac angaz do innych mrocznych filmow ktore ma na koncie po tytaniku.

Takze JA sie ciesze z tego co jest.

__luthien__

Podobno Nolan od początku upatrzył sobie dicaprio i nie rozważał nikogo innego do jego roli

__luthien__

Według mnie Bale nie pasowałby do Incepcji. To była bardzo ekspresywna, emocjonalna rola, a Bale raczej do takich nie pasuje (choć może się mylę). Ale pewnie u Nolana zagra jeszcze niejeden raz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones