Christian Bale

Christian Charles Phillip Bale

8,8
133 246 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Bale

W Prestiżu zagrał niesamowicie, radzi sobie w każdej roli. Tylko pogratulowac takiego talentu.

użytkownik usunięty
CristineHolly

Tak tam był niesamowicie poza tym dobre role w:

Batman- początek
Mechanik
American Psycho
Imperium słońca
Ciężkie czasy
Operacja świt
3:10 do Yumy
Equi... na jakoś tak;d

Nic ujać ale za to dużo dodać dodć. Zajebisty aktor :)

CristineHolly

Tak ma klasę,jego najlepsza rola to "American Psycho",moim zdaniem bezapelacyjnie wybitna.Już w "Imperium słońca" zagrał kapitalnie,Steven dokonał dobrego wyboru;)Nie wiem jednak,ile dać mu pkt...Pomóżcie!

_Tanya_

ja dalam 10 :)

Gin

Ja po przemyśleniu 9:P

Gin

ja bym dala 15/10... Za co? Mam wrazenie, ze ten facet potrafi zagrac wszystko! Juz nie bede zanudzac w ktorych rolach mi sie podobal, bo musialabym przepisac liste wszystkich filmow, w ktorym go widzialam.. Poza tym, ze jest genialnym aktorem, rowniez niesamowicie wyglada :P No i ten charakterystyczny akcent.. ;)

Pao

Każda ocena jest za niska! Christian Bale jest "nieoceniony". Och, jakiż on wspaniały!!!

Sakura114

Zgadzam się z Sakurą, u mnie zawsze ma max. Jeden z najlepszych znanych mi aktorów.

CristineHolly

Podpisuję się pod wszystkim powyższym obiema rękami. Dodatkowo myślę sobie, że różnorodność ról, wielkie poświęcenie w przygotowaniu do każdej z nich sprawiają, że z wiekiem (wszak jest aktorem ciągle młodym) może sobie wypracować pozycję równą takim uznanym wręcz już legendom kina jak chociażby Robert De Niro czy Al Pacino. Bo tak, jak De Niro miał chociażby "Wściekłego byka", czy Pacino "Człowieka z blizną" tak Bale ma już na koncie wybitne kreacje w "Mechaniku", "American Psycho", "Prestige", długo by wymieniać.

Pao

Hmm.. Cofam to, co kiedyś powiedziałam. Facet się trochę zepsuł. Gra z coraz większą manierą, już mnie tak nie przekonuje :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones