Christian Bale

Christian Charles Phillip Bale

8,8
133 246 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Bale

Bale po takich znaczących rolach ma ,,tylko'' BMW 325I która kosztyje ,,tylko'' 20000zł ?????????????????????????????

michal055

Bo nie jest szpanerkiem, jak C-żel, czy jakieś inne BigChamy. A Tobie polecam słownik ortograficzny. Uwierz. Przyda Ci się.

frankycastle

Czego jaś sie nie nauczył tego Jan nie bedzie umiał, trudno. Jeżeli posiada sie pieniądze i kupuje sie drogie rzeczy to szpan chyba nie, zalezy jak ktos obchodzi sie z ludzmi pokazując swoje bogactwa, równie dobrze można miec miliony a mieszkac w kartonie

michal055

Ale ty dokładnie go oskarżasz czy podziwiasz za to (czy o to) że jeździ bryczką za 20000? Według mnie chwali mu się za to że nie jest sprzedawczykiem i robi wszystko pod publike. Nie twierdze że ci którzy jeźdzą nieco droższymi samochodami o razu są passe, ale rzadko sie zdaża gwiazda dla której kasa i sława nie stanowią jakiegoś wyznacznika moralnego.

Tela ^^

Pzdr

Dr_Nobody

po prostu nie mogę tego zrozumieć ze np polscy aktorzy mają ferrari nawet te dzieci z klanu czy m jak milosc za te durne role moga miec lepszy samochód

michal055

Mam takie bmw :) co prawda nie nowe ale i z lekko większym silnikiem :) Ale na prawdę nic innego nie potrzeba :)i nie dziwie mu się :)

michal055

może wyznaje zasadę nie ważne jaki woz byle dupe wiozł

użytkownik usunięty
michal055

może szanuje każdy grosz i nie lubi marnotrawić pieniedzy?
http://images.thecarconnection.com/sml/christian-bale_100229831_s.jpg

to jest e46 :) czyli autko max z 2005 :)Piękna :)

rallymaciek

nie "códem", tylko "cUdem"!

michal055

bezsensowny temat. chce bmw to ma bmw. chyba nie ludzisz sie, ze nie stac go na nic drozszego?? ;)

michal055

Nie ma też ochroniarzy ani ogromnej willi z lokajem a mieszka w zwykłym domu na przedmieściu otoczonym takim samym jak sąsiedzi stylowym płotkiem a nie murem. Po prosty żyje razem z żoną i dzieckiem jak zwyczajna rodzina. Ma ogromny dystans do swojej sławy i właśnie to w nim jest takie fajne.

xSISIx

aż do chwili jak jakiś psychopata nie będzie chciał popełnić samobójstwa w jego domu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones