Christian Bale

Christian Charles Phillip Bale

8,8
133 246 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Bale

nie cierpie tego gościa... według mnie wszystkie jego role są sztuczne...a zwłaszcza batman..

koska18

o bosze, kolejne dziecko ktore sie wypowiada na podstawie jednego filmu ktory obejrzalo. Jak mnie takie osoby denerwuja.
Bale jest swietny, ci co sie znaja wiedza zreszta.

koska18

Sztuczne?????????


Pewnie w Mechaniku też był sztuczny, a może Harsh Times i American Psycho to już totalne dno co??????????

Jak dla mnie on najlepiej gra Batmana

Jestem tolerancyjny ale trolle i dzieci emo trzeba tępić.

Dominfilmfan

A może niby inni aktorzy byli w roli Batmana lepsi ? Taa, szczególnie to z wyglądu pasowali. Oglądnij sobie inne jego filmy a potem go oceniaj

Joker_27

dajcie spokój dziewczynie, jej podobają się inni aktorzy - może dorośnie, może wyrośnie, a może się jej zmieni gust - ale to nie znaczy Bale jej się kiedykolwiek spodoba.
Już ustaliliśmy na forum, że Bale wzbudza mieszane uczucia, dla jednych nie ma w nim emocji a inni mają to szczęście że czytają w nim jak w książce - ale to nie powód by naskakiwać na każdego kto ma odmienne zdanie...

Joker_27

Joker był zajebisty i śliczny więc siedź cicho;/

koska18

co ma Joker do odtwórców Batmana? nie rozkminiam

hah jeśli już piszemy o wyglądzie, to moim zdaniem Batman w wykonaniu Bale'a był śliczniejszy niż Joker ;P

aaako

To jest taki aktor właśnie,albo się go kocha albo nienawidzi. Mój brat, nie
kwestionując dorobku i talentu, nie trawi na ekranie Nicholsona. Batman jak
Batman,superbohaterowie tak mają, że przez swą krystaliczność, nie są
fascynujący,ale Bruce Wayne Bale'a moim zdaniem akurat znakomity,dla mnie
współpraca Nollana z Bale'm odrodziła Batmana na nowo.

użytkownik usunięty
koska18

"a zwłaszcza batman"- czytaj jedyny film jaki z nim widzialas? Co sztucznego było w wymienionych wczesniej mechaniku (pewno był za gruby jak na kogos kto nie sypia), ciezkich czasach, american psycho czy chociazby w imperium słońca kompletnie nie wiem...

To nie jest wcale jedyny film jaki z nim widziałam ;)

koska18

tez go nie cierpie ,a jak ktos pisze ze on byl najlepszym batmanem to smiac mi sie chce,a moze podoba wam sie jego super głos w wrocznym rycerzu hahahah ,nawet nei wiadomo co on tam sepleni pod nosem z resztą mroczny rycerz beznadziejny tak samo jak i aktor a film ogladalo tyle osob dzieki temu ze ledger popelnil samobojstwo .tyle w temacie!!!!!!!!!

użytkownik usunięty
mrysio

Dziecko kochane idz i obejrz jakieś inne filmy z udziałem Bale'a..potem się wypowiadaj, może przejrzysz na oczy

mrysio

dziecko. wiesz co szkoda gadac. a moze uwazasz jeszcze ze aktorzy sami wymyslaja co maja robic w filmie i jak mowic. otoz powiem ci tak w tajemnicy ze poza zawodem aktora jest cos takiego jak REZYSER. I obejzyjcie wreszcie jakies jego inne filmy, chociaz moim zdaniem w batmanie byl swietny, i mowie to bedac fanka starych wcielen batmana.

koska18

Ja sie zgadzam z powyzszymi. Zeby kogos oceniac trzeba cos o nim wiedziec. Prestiz, American Psycho, a nawet Laurel Canyon pokazuja, ze jest swietnym aktorem i potrafi sie niesamowicie zmieniac. Od chlopaka z zasiedztwa przez wyiskanego psychopate, magika az do wspanialego playboya-dzentelmena zbawiajacego swiat :)

Mrs_Shooter

Widziałam Bale'a w różnych filmach, facet ewidentnie działa mi na nerwy i jego styl grania absolutnie do mnie nie przemawia. Non stop gada jakby mu grdykę przyduszano i w każdej obecnej roli jest identyczny. Zarówno "Imperium słońca", jak i "American Psycho" powstały dawno temu. W ciągu ostatnich lat Bale nie popisał się. Nawet w podwójnej roli w "Prestiżu" był niesamowicie irytujący.

ana_37

De gustibus non est disputandum. Dla Ciebie irytujący, dla mnie
fascynujący. Herzog go wybrał do filmu, dla mnie to już jest wyznacznik
najwyższej klasy. Bez sensu w ogóle dalsze to marudzenie, oburzanie się i
ciągnięcie tego wątku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones