Christian Bale

Christian Charles Phillip Bale

8,8
134 115 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Bale

te jego oczy i brwi :D jakby taki facet na mnie spojrzał to chyba bym umarła:D wzrok ma zabójczy a ciało idealne:D i halo dziewczyny 188 cm wzrostu :) uwielbiam fikmy z jego udziałem a szczególnie American psycho :D

MilesQuaritch

Do leatherface :
Z Gimnazjum w dyskusje nie wchodź , bo i tak nie przekonasz ich do swoich racji . Każdy musi sam przez te sprawy przejść i zrozumieć , że niekiedy wygląd nie jest najważniejszy - niektóre panie obudzą się , kiedy ich rycerz na białej szkapie zacznie je bić żelazkiem albo kaloryferem .

użytkownik usunięty
MilesQuaritch

kaloryferem raczej się nie da, można tylko kimś walnąć o kaloryfer...

a co jest złego w zachwycaniu się przystojnymi mężczyznami? Sam stwierdziłeś, że Kim i Sharon są dla ciebie boginiami (przepraszam, mogłam to przekręcić, ale nie mam tekstu przed oczami)...

A twój wcześniejszy post był po prostu szowinistyczny.
Nieważne, że znasz ludzi po zawodówkach, mówienie w ten sposób dowodzi tylko wąskości twego umysłu.

I nie, nie jestem gimnazjalistką.

Szowinistyczny ? Byłby szowinistyczny , gdybym sprawę zgeneralizował i włożył wszystkie kobiety do worka z napisem "głupie" . A ja tylko napisałem o młodych nastolatkach , dzieciach jeszcze . Nie o kobietach dorosłych i dojrzałych . I nie wyrywaj zdania z kontekstu , ja nie mówię że KAŻDY po zawodówce to za przeproszeniem "cielak" . Wkładasz w moje posty treść , jakiej zupełnie nie miałem na myśli i jaka tam się nie pojawiła . A w zachwycaniu sie fizycznym pięknem nie ma nic złego - sam to robię ( oczywiście wobec kobiet ) - ale trzeba być ostrożnym , bo się można potem sparzyć . Ja taki jestem - po prostu ostrożny .

PS Mnie naprawdę nie interesuje , do jakiej szkoły chodzisz i ile masz lat .


Pozdrawiam .

Nie jestem ani w gimnazjum ani w liceum, a podobają mi się przystojni ( w moim mniemaniu) aktorzy. Czy to coś dziwnego? :D

To, że ktoś jest przypakowanym dresiarzem wcale nie znaczy, że jest damskim bokserem. Nie można oceniać ani po wyglądzie ani po wykształceniu, bo pozory mogą bardzo mylić.


Znałam kiedyś chłopaka, który pobił swoją dziewczynę. Wzorowy uczeń, bez nałogów, grzeczny, kulturalny. Nigdy nie wdawał się w żadne konflikty. Któregoś dnia dotkliwe pobił swoją dziewczynę, bo jego zdaniem go zaradzała (z tego co wiem nie była to prawda). Nawet najgrzeczniejszy człowiek może okazać się furiatem, bo potrafi się maskować.

Eriu

BigKahunaBurger: co do szowinizmu w Twoim pości, to raczej chodziło o Twoją negatywną opinię o ludziach po zawodówkach, którą zamieściłeś w pierwszej wypowiedzi.

użytkownik usunięty
Eriu

Dziękuję Eriu, właśnie to miałam na myśli

BigKahunaBurger - Ja ci nic nie wyrwałam z kontekstu, Po prostu podsumowałam to, co napisałeś, a owo było szowinistyczne i ograniczone.

użytkownik usunięty

I oczywiście, że cię nie interesuje mój wiek, ale napisać -
"Z Gimnazjum w dyskusje nie wchodź"
toś potrafił

Eriu

Ależ oczywiście , ja sam na studiach znałem takich pokręconych gości , do ktorych lepiej się było nie zbliżać . To szokujące , ale jeden z nich poszedł właśnie na studia doktoranckie i to jest w tym wszystkim najtragiczniejsze .

A mnie podobają się kobiety o południowym odcieniu urody ,; brunetki , Latynoski , Włoszki , Hiszpanki , Portugalki , Greczynki ; bardzo mi sie podoba Eva Longoria na przykład , albo Navi Ravat ( ta co gra w serialu "Wzór" przyjaciółkę tego młodego matematyka ) albo ta aktorka co grała z Jackie Chanem i Chrisem Tuckerem w "Godzinach Szczytu" - zapomniałem jak sie nazywa . A Kim i Sharon to dojrzałość i doswiadczenie w tych sprawach , co ceni sobie każdy mężczyzna , a ja najbardziej .

MilesQuaritch

Jak dla mnie wszyscy pakerzy i łysi z murzyńskimi łańcuchami na szyi to jeden worek - "AROGANCJA" . Ale kobiet nie można o to winić , bo taka płytka Pam Anderson też wywołuje u facetów hormonalną burzę .

MilesQuaritch

Ach dzieciaczki wy moje , nie będę się z wami przekomarzał .


.......................

MilesQuaritch

a ja tam się z Tobą zgadzam . jest takie piękne, znane przysłowie "nie
szata zdobi człowieka" i w związku z tym facet może być przypakowany,
chudy, gruby, może mieć trzy nogi itd. tylko co z tego? dziewczyny, o
czym można pogadać z człowiekiem, któremu nawet nie chciało się skończyć
porządnej szkoły? i żebyście się nie oburzali, że to miała być dyskusja
na temat Christiana Bale'a itd. to powiem tak, zajmijcie się czymś
pożytecznym a nie piszecie jakieś farmazony na temat człowieka którego
nigdy w życiu na oczy nie widziałyście i raczej nie zobaczycie.

użytkownik usunięty
white_chocolate

Ha ha bardzo zabawne, bo nie wiem czy wiesz, ale po to są zdjęcia i filmy z jego udziałem, zeby go można było właśnie OGLĄDAĆ.
Prawdopodobnie nigdy go nie spotkam, ale zobaczyć, zobaczę go jeszcze wiele razy, wystarczy popatrzeć na zdjęcia.

I być może, nie chciałabym z nim gadać, ale co to ma do rzeczy? Mnie wystarczy pozachwycać się samym jego widokiem... Do gadania to ja mam innych, także interesujących facetów

No i już wszystko jasne ; sileana lubi gości , którzy jedynie mogą dobrze wyglądać ; ale czy panowie ci mają olej w głowie, jest to juz dla niej sprawą drugorzędną . Grunt że chemia działa , facet ma klatę jak orangutan i fajny łancuch na szyi , a na grzbiecie czarną skórę ( kurtkę ) . Typowe rozumowanie przyszłej matki - Polki , powinienem dodać . Chuczne pokazowe wesele ale wkrótce zacznie siedzieć w domu przy garach i dzieciach , brodzić po kostki w pieluchach z kupami , kiedy jej luby będzie chodził na piwko i imprezy z kumplami , bo w końcu sie znudzi ojcostwem i siedzeniem wciąż z tą samą kobietą w domu - kto wie, może znajdzie jakąś nową samiczkę ? A potem mama do niej : "mówiłam Ci głupia , że z nim kłopoty jeszcze będziesz miała , ale ty mnie słuchać nie chciałaś !" Zaczniesz popadać w depresję , poczucie niższości ,życiowego niespełnienia , poczucie winy , że mogło być inaczej , że miałaś czas , aby to przemyśleć , ale posłuchałaś DURNEGO SERCA a nie ROZUMU vel GŁOWY. Zostaniesz na zielonej trawce z tymi nieszczęsnymi dziećmi , których jedyna winą było to że ich rodzice sami okazali nieodpowiedzialnymi dziećmi .

I widzicie dziewczyny ? Same sobie grobowiec juz za życia kopiecie - a wystarczyłaby odrobina rozsądku . Bo jak głosi stare ludowe porzekadło :Ładne sie szybko zniszczy , ale porządne zawsze będzie sie nosić" . I z tymi przemyśleniami pozostawiam was same . Są faceci , którzy może nie maja wyglądów Adonisa , ale są naprawdę porządni i opiekuńczy .

Pozdrawiam .

użytkownik usunięty
MilesQuaritch

zgubiłeś ostatnie zdanie... chyba wyraźnie napisałam - lubię na niego patrzeć, ale spotykam się z innymi facetami, bo AKURAT BARDZIEJ MNIE INTERESUJE, co ktoś ma do powiedzenia...


choć Bale jest mi potrzebny tylko do popatrzenia;)

Taaak! Bale po prostu ma to cos, co nie pozwala oderwać od niego wzroku :)
Najbardziej jednak działają na mnie jego usta i sposób w jaki mówi (uważam, że jest uroczy :) achh...

Ayonaa

Och macie rację - właśnie jestem świeżo po seansie "Harsh Times" - zagrał tam takiego niegrzecznego i mrocznego brutala że się obśliniłem . Cudowny jesteś Krystianku - kochamy Cię .

MilesQuaritch

A na poważnie - ja się tylko nabijam ;D w sprawie tych związków i małżeństw :D Lubię Bale'a , choć tym wybrykiem na planie T4 troche mnie zaskoczył . Ale facet ma klasę , naprawdę i to się widzi . Świetne role - "Begins" ( ale nie TDK , "Harsh Times" , "American Psycho" , "Mechanik" , "3.10 do Yumy" miał grać "Hitmana" i szkoda że to jego nie wybrali , teraz "T4" nadchodzi no i patrząc na trailer "Public Enemies" też powinno być ciekawe ). ciekawi mnie jeszcze jak wypadnie w "Killing Pablo" .

Pozdrawiam .

MilesQuaritch

Hahaha! Uwierzyłam... >.>

Nieładnie się tak nabijać mój drogi :P
Zobaczyłam ten temat i postanowiłam również się podzielić swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi tego "czegoś" Bala. Cóż... ludzie lubią patrzeć na rzeczy piękne i się nimi otaczać- tak już jest :D
Oczywiście skupiłam się w tym temacie na wyglądzie Bala, bo tego chyba on dotyczył.

Nie wiem dokładnie jaki jest prywatnie. Poczytałam trochę o jego przeszłości (jak został aktorem, pierwsza rola itp.) Tak naprawdę to wiem tylko tyle (o ile były to wiarygodne źródła), że jest kochającym mężem, ojcem i że kocha zwierzęta... po prostu ideał... yhm

Po tym co usłyszałam (tak! chodzi tu właśnie o tę taśmę :P)... stracił trochę w moich oczach.
Rozumiem, że mozna w nerwach przekląć raz, czy dwa, ale on wrzeszczał na niego z 6-7 minut używając takich słów (w pewnym momencie przestałam już liczyć słowa "fuck" wypowiedziane przez niego,nie mówiąc już o innych). Oj porywczy z niego chłopak ;p

Christianowi nie mozna jednak zarzucić braku talentu aktorskiego.
Jest rewelacyjny! Trzeba też przyznać, że świetnie dobiera role.
"3:10 do Yumy","Mechanik", właśnie "Batman Begins", "Prestiż"!, "Operacja Świt" (troszkę zawiodła mnie jego rola w TDK (Ciebie chyba też :P), spodziewałam się czegoś... lepszego, ale chyba scenariusz nie pozwalał na więcej)-te kreacje Bala na pewno na długo pozostaną w mojej pamięci. Są to również filmy, które z czystym sumieniem mogę polecić :)
Z niecierpliwością czekam na "Public Enemies" i kolejne, mam nadzieję wspaniałe i niezapomniane filmy z jego udziałem :)


Ayonaa

Ja wiem co to znaczy tak kogoś ubóstwiać - mam to dla swojej dziewczyny ...

MilesQuaritch

tez sie chce wypowiedziec:)
1)bale wygląda dobrze, ale chciałem zauważyć że prawie każdy facet na jego miejscu wyglądałby dobrze(chodzi mi o ciało zbudowane nie twarz):) może brzmi to głupio ale tłumaczę, ja tez ćwiczę juz od dłuższego czasu ale jeśli chodzi o mięśnie to może w 15%wyglądam tak jak on,w końcu prawie każdy mięsień na ciele jest u niego widoczny:) chodzi o to ze przed każdym filmem cwiczy nad nim sztab trenerów, mówia co ma robić , jak się odżywiać,oni z każdego by zrobili takiego bale'a poza tym nie chce go oskarżać o branie sterydów czy czegos, ale podbno 3 miesiące po mechaniku krecił już batmana a w 3 miesiące po takim odchudzeniu nie jest mozliwe odbudowanie takiej tkanki mięsniowej porostu ćwicząć.

2) zgadzam sie że każda dziewczyna może wybrać chłopaka jakiego chce, np. porywczego czy twarsdego,agresywnego ale proszę niech się potem ni skarża na tą przemoc w rodzinie, że ją bije czy cos..sama sobie w koncu wybrała takiego jak chciał

3)lubię bale'a jako aktora i nie interesuje mnie co tam w życiu prywatnym się u niego dzieje

jagoda_1987_19

o tak ^^ Jeden z najprzystojniejszych aktorów :* Jego twarz wyraża niezachwianą charyzmę i to sprawia, ze kobitkom nogi miękną na jego widok ^^

jagoda_1987_19

Przede wszystkim jest rewelacyjnym aktorem a czy mi sie podoba to pytanie wzgledne.Ja go lubie bo gral w ciekawych filmach,(Mechanik,Imperium slonca)).Teraz czekam na terminatora mysle ze rola bedzie duza i swietnie zagra.

lara_2001

Tam gdzieś na początku było napisane coś o portalu internetowym "pudelek", w którym to jest artykuł jakoby Christian Bale pobił swoją matkę, co jest nieprawdą, został oskarżony o napaść słowną, pewnie wyglądało to podobnie jak wtedy dgy naflugał gościowi od świateł i za to matka go pozwała o napaść słowną.Tylko że moim zdaniem miał prawo jej naflugać, żądała od niego pieniędzy na alkochol przy okazji obtażając jego żone i dzieciaka i Bale chyba wygrał tę sprawe.Więc raczej nie jest damskim bokserem,bronił imie swojej żony, a matki przecież nawet nie tknął.Co do tego operatora od światła-cóż to jest showbiznes, każdemu puszczają nerwy, a koleś wpieprzył mu sie już 3 raz na plan, ciągle coś poprawiać,mnie by też żyłka pękła(przecież taśma im się kończy xd),ale mogła to być też prowokacja, kolesie sie podobno długo znają.Po za tym porównujecie go do Crisa Browna,prócz tych dwóch niby skandali, ani razu nie słyszałem by gokoś pobił i podobno bardzo kocha swoą żone, wszak jest już z nią 9 lat, slub był w 2000 roku, a to o czym świadczy, o jego wyglądzie nie będe się wypowiadał bo sam jestem mężczyzną, ale jeśli chodzi o jego ciało, to jest dla mnie wzorem i lubie go jako aktora,moim zdaniem napędza te filmy, czym byłby american psycho bez niego??? xDa batmana też lubie zarówno begons jak i tdk:P:P:P

agrest1989

sory za błędy, teraz gdy już po wysłaniu to przeczytałem, aż mnie krew zalewa xD, mam nadzieję że tekst jest zrozumiały xD, ale tak już mam:P:P:P,lubie szybko zapieprzać na klawiaturze popisując się przed samym sobą xD

agrest1989

Nareszcie ktoś powiedział coś konkretnego ^^ dzięki :)

agrest1989

nie trzy tylko dwa razy (lubimy kolorować kolego, syndrom pudelka?). btw
bardzo mnie interesuje jak to sie stało, że byłeś akurat tego samego
dnia, w tym samym hotelu co on i akurat w pokoju obok? bo nie widze
innej możliwości, żebyś wiedział o co była kłótnia i jak on sie wtedy
zachowywał ... i wreszcie co to do cholery jest "alkochol"? dobra tego
ostatniego się domyślam ;].
mr.Bale dobry z pana aktor, niezbyt dobry człowiek.

jagoda_1987_19

Bale jest boski :-) To wizualny ideał faceta :-)

Vinter


"Bale jest boski :-) To wizualny ideał faceta :-)"
AMEN!!! ^^

copper94melody

Oryginalność jest zaletą, której nie posiadam:
AMEN! :DD

jagoda_1987_19

Obejrzałam właśnie trailer do Terminator Salvation i jestem pod ogłomnym wrażeniem. Wydaje mi się, że to będzie przełom we wszystkich częsiach terminatora.

narvanna666

"bardzo mnie interesuje jak to sie stało, że byłeś akurat tego samego
dnia, w tym samym hotelu co on i akurat w pokoju obok? bo nie widze
innej możliwości, żebyś wiedział o co była kłótnia i jak on sie wtedy
zachowywał ..."
Pewnie, że byłem tego samego dnia w tym hotelu, szampana im wiozłem i niechcąco podsłuchałem:P:P:P, a tak na poważnie, to wiem to z tych samych źródeł co ty, jakoby oświetleniowiec wpieprzał się 2 razy na plan, rozumiem że kręciłeś z nimi xD,skąd wiesz ile razy im przeszkadzał???.Chyba że wyczytałeś to na jakimś portalu;P:P:P,są pewne informacje który wychodzą na światło dzienne, jak to że Bale wygrał sprawe w sądzie, czyli nie było to nic poważnego.Obrońca moralności się znalazł,czyżbyś nigdy nie wybuchł???,dziwne;P.Christian Bale ma to na przeszkodzie, że jest osobą publiczną,co nie znaczy że ma nie pozostać sobą i tłumić w sobie gniew bo kamerki patrzą.Co do mojej pisowni przeprosiłem w następnym poście, ponieważ dosyć szybko pisałem, ty napewno nigdy nie popełniłeś błędu, przecież jesteś doskonały, grzeczny i wogóle xD

agrest1989

żeby wiedzieć ile razy oświetleniowiec "wpieprzył się na plan" wystarczy
znajomość języka (it's the second time ...). Ja wcale nie każe nikomu
udawać kogoś innego i niech sobie będzie sobą i nikogo nie udaje tylko
to oznacza, że prywatnie jest cholerykiem i dupkiem . A co do błędów to
widziałam, że przeprosiłeś, tylko jak widzę takie głupie błędy, to nie
moge się powstrzymać ;P ;] .

white_chocolate

Wnioskujesz że jest cholerykiem i dupkiem po tym jak raz wybuchnął na planie???.Skoro on jest cholerykiem po tym jak się zachował, to patrząc na moje zachowanie w niektórych sytuacjach to jestem prawdziwym psycholem xD, moim zdaniem po prostu wyolbrzymiasz;P i prosze nie wytykaj mi już tego błędu, bo nie mogę spać po nocach xD

agrest1989

jeżeli potrafisz się wyżywać na kimś dłużej niż 4min tak jak mr.Bale to
rzeczywiście jesteś psycholem ... normalny człowiek tak sie nie
zachowuje. Nie wyobrażam sobie żeby coś mogło mnie tak wyprowadzić z
równowagi.

white_chocolate

To mr.Bale wyzywał go tylko 4 min???,myślałem że 40;/;/;/,Bale ty cieniasie, zawiodłem się na tobie xD

agrest1989

exactly ;)
poza tym myślę, że nie ma co "wieszać" Bale'a za jego zachowanie- niech sobie będzie furiatem, niech tryska od niego agresją a i tak będzie dla mnie świetnym aktorem, na którego aż chce się patrzeć i tyle ;)

matro

przepraszam ... musze się wytłumaczyć . nie "wieszam" pana Bale'a za to
że jest furiatem bo to nie ja z nim mieszkam i spotykam sie na co dzień
więc szczerze to mi to wisi i powiewa jak sie zachowuje prywatnie . a co
do aktorstwa to Christian Bale wielkim aktorem jest.

white_chocolate

Popieram ... Bale to niezły sk...yn . Na jego punkcie sam mam kompleksy , gość po prostu ma wygląd 1000 % faceta. Wiecie , ja pedałem nie jestem , Ale Ch B ma w sobie coś takiego że każdy inny facet czuje przed nim respekt , szacunek i strach . Jak dla mnie idealny - zwłaszcza po "Harsh Times" . :D Po prostu facet z jajami .

jagoda_1987_19

Kurcze po 3 miesiącach niektórzy nadal żyją "wybuchem" na planie...

jagoda_1987_19

Taaaak on jest piekny ^^
Mi się podobało jak grał w 2 częściach Batmana...
W dodatku jest to aktor niezwykle skromny co rzadko zdaża się
w show-biznesie...

marlencia_13

Tak. Bale jest cudowny. :D
Wyróżnia się wśród innych aktorów i ma świetny głos.
A poza tym jest świetny w swoim zawodzie. ^^

laurrier

A Wy możecie o nim tylko pomarzyć :D Pzdr

Alex_DeLarge_

Hehe. Tak. Dobijaj nas dalej. ;-))
pzdr!
;D

jagoda_1987_19

Ależ się rozpisaliście :) Ach, te dyskusje... Przeczytałam wszystkie wypowiedzi, nijak się mają do głównego tematu, ale zauważyłam, że na FilmWebie to standart ;) Lubie czytać, jak dyskutujecie, jak się kłócicie, zgadzacie itp. To ciekawe :)
Co do tematu...
Bale jest wg. mnie bardzo męski. A w dobie metroseksualnych mężczyzn, to dla mnie bardzo ważne. Kiedyś każdy facet był facetem, dzisiaj trzeba ich odróżniać - tych naturalnych, od tych, którzy reguralnie odwiedzają solarium i kosmetyczkę. Facet ma dbać o siebie tzn !myć się!, pachnić, ćwiczyć... i zdaje mi się, że na tym powinno się to kończyć. No, do fryzjera czasem pójść. Najważniejsze, żeby nie śmierdział, nie był brudny i obleśny.
Co do siły mężczyzny... Dla kobiet jest to bardzo ważne. Mamy to jeszcze z czasów prehistorycznych! Udowodniono naukowo, że dlatego zwracamy uwagę na dobrze zbudowanych, silnych mężczyzn - bo tacy spłodzą zdrowe potomstwo i zapewnią bezpieczeństwo nam i naszej rodzinie. Bo silny poradzi sobie na polowaniu itp. Nie mówię, że chodzi o typów, którzy 3/4 swojego życia spędzają na siłowni. Nie mówię o takich, którzy są swietnie zbudowani, ale mózg mają w fazie zaniku. Wiadomo, że wymagamy oprócz siły dużo więcej. I wydaje mi się, że należy również rograniczyć wiek kobiety, która wypowiada się na temat oczekiwań co do faceta. Bo przykładowo* 16-latka szuka miłego do przytulania i do dobrej zabawy, 18-latka żeby miał pieniądze i można było się z nim pokazać, a 23- latka szuka już faceta bardziej pod kątem swojej przyszłości.
* podkreślam - PRZYKŁADOWO (nie mam ochoty czytać za chwilę komentarzy w stylu "a ja mam 16 lat i jestem z facetem z którym chcę mieć dzieci, więc nie klasyfikuj ludzi wg wieku") Chciałam jedynie zobrazować swoje myśli.
Tak więc, reasumując - jak dla mnie Christian Bale mógłby posłużyć jako przykład męskiego, zmysłowego mężczyzny. Jak w głównym temacie - zdecydowanie ma to "coś". Pozdrawiam :)
ps. Do mężczyzn: Panowie, proszę - jeżeli chcecie wzbudzić zainteresowanie u prawdziwej kobiety, odstawcie ten żel, pozwólcie rosnąć włosom na klacie, bądźcie MĘSCY.

Lady_Rebel

mężczyzna metroseksualny to jest jakiś porypany wymysł kobiet . nie ma
czegoś takiego . jeżeli mężczyzna chce o siebie dbać to należy sie tylko z
tego cieszyć . skoro tobie podobają sie włosy na klacie to spoko . piękno
to rzecz względna, ja na przykład wolę jeżeli mężczyzna goli się pod
pachami na klacie i ... jeszcze gdzieś . i nie chodzi tylko o względy
estetyczne ale i higieniczne . mężczyzna metroseksualny ... co za głupota .

white_chocolate

to nie Lady Rebel wymyśliła mężczyznę metroseksualnego. Zostało to pojęcie ogólnie przyjęte w społeczeństwie ;-) a btw. pierwszy raz tego terminu użył facet. ;d

white_chocolate

"Terminem metroseksualista po raz pierwszy posłużył się felietonista Mark Simpson, opisując stereotyp zakochanego w sobie mężczyzny, mieszkańca wielkiego miasta, konsumenta idealnego z punktu widzenia koncernów kosmetycznych czy odzieżowych. Mężczyzna metroseksualny w powszechnym rozumieniu to taki, który używa tylko markowych kosmetyków, często korzysta z usług kosmetyczki, stosuje manicure, żeluje włosy, odwiedza solarium, doskonale zna się na modzie, oraz regularnie usuwa owłosienie ze swojego ciała, ponieważ uważa je za zbędne."
I wg Ciebie z facetem, który spędza w łazience i przed lustrem więcej czasu niż kobieta, wszystko jest w porządku?
Ok, Ty wolisz gościa wydepilowanego dokładniej niż niejedna laska. Na szczęście z tego co widze i słysze, jest jeszcze mnóstwo kobiet o tradycyjnych poglądach. Walcze o to w pewnym sensie, bo bardzo mnie uderza ta wielka przemiana mężczyzn. Jak tak dalej pójdzie, to my będziemy budować domy i zapier*** do pracy, a oni będą paznokietki w domku malować. Przeraża mnie taka wizja brrrr.

Lady_Rebel

Zgadzam się z Lady Rebel!
A Bale jest FACETEM. Tym PRAWDZIWYM facetem. (to tak wracajac do tematu :D)

Lady_Rebel

czyli chcesz powiedzieć, że fajnie jak od faceta śmierdzi potem(z
owłosieniem pod pachami to nieuniknione) niż pachnie perfumami? ja tam wolę
jak pachnie drogimi perfumami (nie jakąś podróbą z ulicy). oczywiście ja
też bym nie chciała mieć faceta który dba o siebie do przesady, ale irytuje
mnie, jak słyszę w drogerii komentarz w stylu "Boże co za pedzio" jakiejś
panienki pod adresem mężczyzny, który wybiera sobie jakiś krem. a co do
Bale'a ... taki męski powiadasz? ale niestety idąc waszym tokiem
rozumowania on też jest metroseksualny ... korzysta z solarium (no bo nie
sądzicie chyba, że do jakiegoś tam filmu ktoś go wystawia na 12h na słońce
i czeka aż sie przysmaży, tylko najnormalniej w świecie solarka i wasz
super sexi Bale może prężyć swoje ciałko na ekranie) . oczywiście o
makijażu i innych zabiegach kosmetyczny żeby był piękny gładki nie wspomnę
. drogie panie, dajcie spokój tym biednym facetom ...

white_chocolate

wolisz jak facet pachnie drogimi perfumami- moze innym wystarczy by pachniał czystością, ew. przyjemnym dezodorantem, jeśli ktoś nie pachnie "drogimi" perfumami to nie znaczy, że śmierdzi potem

i nie mogę się zgodzić że Bale jest metroseklsualnym facetem - oddzielmy to czego wymaga od niego zawód: bycie opalonym do roli, charakteryzacja na planie i do sesji zdjęciowych czy stroje z oficjalnych premier, spójrzmy jak wygląda prywatnie, jak jest ubrany gdy idzie z rodziną na spacer lub przyłapią go gdzieś paparazzi na mieście - to zwykły facet, który nie mam nic wspólnego z ikoną metroseksualnych mężczyzn jaką jest Beckham, który zawsze jest "zadbany" nawet na boisku ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones