Christian Bale

Christian Charles Phillip Bale

8,8
133 246 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Bale

te jego oczy i brwi :D jakby taki facet na mnie spojrzał to chyba bym umarła:D wzrok ma zabójczy a ciało idealne:D i halo dziewczyny 188 cm wzrostu :) uwielbiam fikmy z jego udziałem a szczególnie American psycho :D

jagoda_1987_19

Mrrau, nie da sie ukryć. Jakby spojrzał tym jednocześnie gniewnym, jak i beznamiętnym, kamiennym wzrokiem jak w Equilibrium........
Na stronie awesomebale.org jedna z Balehead'sów powiedziała "Good lord, that body is perfect. Time to take off those pants.' - na zdjęcie własnie z Eq, w którym ez koszuli biegnie zażyć prozium do łązienki. Trudno się z tym nie zgodzić ;)

jagoda_1987_19

Ach...Szkoda, że nie ma młodszego brata...:)

jagoda_1987_19

W każdym filmie wygląda inaczej, trudno go jednoznacznie określić ale tak naprawde to elektryzuje w "Prestiżu". Zachwycił mnie jego głos, taki miękki, z chrypą. A wygląd....jak dla mnie idealny.

TexasIsTheUnknown

głos ma tragiczny, ma taki sposob mowienia jakby przed chwila oberwal po jajach :)

cleese_2

Zdecydowanie najseksowniejszy z Batmanów... po Nortonie jeden z moich ulubionych aktorow mlodego pokolenia

Priscilla_

A mój nawet przed Nortonem xD

jagoda_1987_19

tak tak zdecydowanie ma to "coś" w sobie, ale na mnie zawsze robil wrazenie Paul Newman jak ogladnelam Go w " Kotce na goracym ... " te jego stalowo niebieskie oczy, drwiacy usmiech, taki mlody giewny ahhhhhh po prostu tylko go brac, chociaz na mnie tez tak dziala Rutger Hauer te jego zimne oczy, twarz - zawsze pasowal do roli psycholi....:)

jagoda_1987_19

Właśnie oglądałam Batmana- mrocznego. On w tym garniturze, to po prostu istna zajebistość!!:):)

jagoda_1987_19

Zgadzam się z Tobą! To idealny facet i wspaniały aktor. Ostoja męskości w tym metroseksualnym świecie.

walenick

Mrrrauu.. ;** też się rozmarzyłam... Ideał.! <3 hyh^^
Pozdrawiam ;*

karmik14

Trudno się z tym nie zgodzić. Ideał mężczyzny. Przystojny, zadbany, ale nie do przesady, o pięknych oczach o magnetyzującym spojrzeniu. Idealne ciało czyli: szeroki w ramionach i szczupły w tali. Cudowna klata. I nawet to jego seplenienie jest bardzo seksowne.

użytkownik usunięty
Eriu

"bo we mnie jest seks, gorący jak sam bóg, bo we mnie jest seks, któż oprzeć się ma mu..." - tak sobie pewnie podśpiewuje pod prysznicem... matko, jak ja bym mu pomogła pod tym prysznicem... mrrrrrrrr
normalnie aż się wstydzę, że tak na mnie działa... ale cóz poradzić? mogę tylko oglądać filmy z jego udziałem i burczeć na wszystkich, którzy się ze mną nie zgadzają lub próbują oglądać co innego...

sileana - nie ma to jak szczerość haha :-D
Ja osobiście uwielbiam oglądać z nim filmy, (bo to bardzo dobry aktor!).
Jeśli chodzi o wygląd to nie podoba mi się aż tak bardzo.

użytkownik usunięty
__luthien__

oczywiście, że to bardzo dobry aktor! Jakby nie był dobry to bym się tylko na jego zdjęcia gapiła... A ja lubię też filmy z jego udziałem, nie tylko dla niego samego.
a kto ci się podoba?;P

użytkownik usunięty

Najgoirzej jak ten wasz super seksi ideał by sie zdenerwował na was :


http://www.youtube.com/watch?v=bKyxdxeL2bc


Niezły psychol !!!!!!!!!!!!

było....



[juihiuhjkbggfdgdgdfgdfgdfkj]

To, że jest furiatem, wcale nie znaczy, że nie możemy się zachwycać jego pięknym ciałem :D :D

użytkownik usunięty
Eriu

Eriu - ŚWIĘTA RACJA:D
Leatherface - ja tam nie wiem, jak innym, ale mnie tacy "niegrzeczni" najbardziej kręcą;)

użytkownik usunięty

A kto wam broni byc z psycholami tylko pózniej nie płacz gdy będzie cie
maltretował i bił.


http://www.wirtualnemedia.pl/article/2628705_Chris_Brown_pobil_Rihanne.htm


Dobrze że jest tylu psycholi przynamniej mają kogo bić.(śmiech)


A tak na serio szkoda mi tych kobiet maltetowanych przeż mężczyzn .

'Ale widziały gały co brały'.


Pozdrawiam zrównoważonych psychicznie ludzi dzięki nim ten świat jeszcz jakoś
sie trzyma(im mniej świrów tym lepiej dla społeczeństwa i bezpieczeństwa)
!!!!!!!!


Pamietaj na początku psychol fascynuje kobiete jest ciekawy ale tylko na
początku.


U mnie w bloku mieszkała niezła laseczka która miała za meża psychola codzień
policja wybijania szyb na klatce schodowej aż wreszcie goscia zamkneli i się
powiesił .(dobże że nie miała z nim dzieci)

Teraz ją widze z fajnym spokojnym męzczyzną mają dzieci(dwóch chłopców)

Dobrze że laska wreszcie zrozumiała którzy faceci sa najlepsi, napewno nie
psychole.










ja mam taką radę dla was dziewczyny: przestańcie się podniecać facetami
których sobie możecie pooglądać jedynie na zdjęciach, a zajmijcie się
tymi w waszym zasięgu, bo sie zestarzejecie w końcu i będzie za późno
;P.

white_chocolate

Tak jakby faceci nie podniecali się panienkami z okładek :D Faceci są bardzo zabawni, im wolno, a kobietą już nie.

użytkownik usunięty
Eriu

Prawdaż, Eriu? To ciekawe zjawisko, jak się który śłini do Carmen Elektry czy innej zobacz-ile-silikonu=może-pomieścić-skóra panny to jest to całkowicie normalne i ma przyzwolenie społeczne. A kobiety powinny założyć burki i udawać, ze są ślepe... Uwielbiam się o to kłócić z kumplami...:P
Leatherface, ja napisałam, że mnie kręcą, ale nie wzięłabym takiego psychola, (nawiasem, kim jest ten Chris Brown?), popatrzeć lubię, i to jest udowodnione naukowo, kobietom podobają się niebezpieczni mężczyźni, ale rzadko która chciałaby z takim być. A jeżeli chodzi o Christiana Bale'a to jest na co popatrzeć... hmmmmmmmm...

Chris Brown to były (?) facet Rihanny, laleczki, która półnaga podryguje na teledyskach i śpiewa o parasolkach, na widok której ślinią się faceci.

Prawda jest taka, że kobietą zawsze będę się podobali "źli" faceci, ale zawsze wybierze miłego "misia", który zapewni jej bezpieczeństwo. Dla mnie to nieco niedorzeczne, ale tak skonstruowana jest nasza psychika. U facetów jest podobnie, podobają im się ździry, ale raczej wybierają te spokojne. Poza tym pozory często mylą i najspokojniejszy facet może się okazać damskim bokserem.

użytkownik usunięty
Eriu

A mi sie podobają normalne dziewczy i nie wciskaj wszystkich męzczyzną do jednego wora nie lubie zdzir kurewek ,lubie normalne dziewczyny.

Tak samo jest z dziewczynami nie wszystkie lubią psycholi i bandytów,a te co lubią dostawać po mordzie to takich sobie wybierają

"Każda potwora znajdzie swojego amatora" i na odwrót .

A normalne jest że jak przeglądam internet to same piękne żdziry w 100% zrobione przy pomocy programów graficznymi.(w realu tak nie wyglądają)

Nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora(każdy ma inny charakter inne upodobania( ja naprzyklad jestem spokojnym męzczyzną i takie dziewczyny mi się podobają).

Ty piszesz że tak skonstruwana jest psychika kobiet( psychike kazdy ma inną nieważne czy to kobieta czy męzczyzna).


Ja naprzykląd jestem człowiekie wrazliwym,ale jak ktoś mi "wlezie na głowe" to umiem zareagować ale napewno nie jestem bokserem kobiet Chris Brown czy aktor Mickey Rourke, Seana Connery, Jean-Claude Van Damme.
(napewno jest ich więcej)


http://wiadomosci.o2.pl/?s=512&t=9902


Już wszystkich męzczyzn zamknełas w klatce z napisem podobają cię sdziry( nie fałszuj i nie ogólniaj żeczywistości bo reali są inne to nie film .)

Pamietaj prawdziwe życie nie ma nic wspólnego z schow biznesem i z laskami i facetami w nim uczestniczącymi.

amen ... <z a k r ó t k i>

A Ty za to piszesz jakbyś mnie znał. A człowieku nic o mnie nie wiesz :D

Akurat showbiznes niewiele mnie obchodzi i dlatego cenię takich aktorów jak Christian Bale czy Kevin Spacey za to, że chronią swoje życie prywatne.

użytkownik usunięty
Eriu

Z twojego wypowiedzi wynika że lubisz damskich bokserów (a ty wyskakujesz że christian BAle i Kevin SPacy chronią swoją prywatnośąc akurat BAle nie chroni swojej prywatności bo na kazdym festiwalu czy premierze filmu towarztszy mu zona a nieraz dziecko:


http://movies.yahoo.com/summer-movies/The-Dark-Knight/1809271891/photos/309/7460


http://www.zimbio.com/Sibi+Blazic/articles/4/Christian+Bale+Family+LAX



A Kevin Gej opowiada o swoim małzenstwie:


http://justjared.buzznet.com/2008/11/20/kevin-spacey-gay-marriage/


Nie denerwój się tak . POzdrawiam a na nerwy polecam SZAłwie ,melise,

Pozdrawiam



też nie lubię "Carmen Elektry czy innej zobacz-ile-silikonu=może-pomieścić-skóra panny". Tak samo nie lubię tipsów

Nigdzie nie napisałam, że lubię damskich bokserów. To, że podoba mi się Christian Bale? Zresztą nie ważne. Fakt, że trochę uogólniłam i zbyt przejaskrawiłam upodobania mężczyzn i kobiet, ale w dużej mierze to jest prawdą.

Z ukrywaniem prywatności, bardziej chodziło mi o to, że nie latają z każdą bzdurą do gazety, nie sprzedają swoich zdjęć na okładki, jak to robią większe i mniejsze gwiazdy Hollywood.

użytkownik usunięty
Eriu

Własciwie to odeszliścmy od tematu.

On mato coś ta on to m kórwa operatorze nie wchodz mi w kadr kórwa czy jestes profesjonalistom czy nie tak jestem kórwa,kórwa kórwa(ciekawe czy czasem nie bije żony)

Mam nadzieję, że nie bije :/

Kórwa (napisane z przez "ó") przestaje być przekleństwem ? :D

Durczok, nie wygląda na psychola, a też opierdziela współpracowników:

http://www.pudelek.pl/artykul/15485/durczok_klnie_gorzej_niz_lis_nie_wkurwiaj_mn ie_wideo

użytkownik usunięty
Eriu

Widzisz ja jestem kulturalnym człowiekiem i miesem nie rzucam

Może się przeniesiemy na forum durczoka:


http://www.filmweb.pl/o178399/Kamil+Durczok

Ja też nie i dlatego takie zachowania mnie rażą. Jak już pisałam to, że jest furiatem, nie przeszkadza mi w podziwianiu jego wyglądu.


Durczoka nie lubię :D

white_chocolate

Dziękujemy za "cenne" rady i vice versa

Człowieku popracuj nad ortografią! Intelekt, to też całkiem niezły wabik na kobiety. Na mnie przynajmniej działa bardziej, niż ciało Bale'a :))

Nie masz racji pisząc, że każdy ma inną psychikę, bez względu na to czy jest się kobietą czy mężczyzną. Po części tak na pewno jest, ale bardzo wiele cech mamy wspólnych w obrębie swojej płci.

Obserwując samą siebie i kobiety, które znam, z całą pewnością mogę stwierdzić, że u mężczyzn imponuje nam siła i nie widzę w tym żadnej patologii. Zaryzukuję nawet stwierdzenie, że w każdej z nas jest odrobina masochistki.
Może dziwnie nas natura skonstruowała, ale w oczach większości kobiet bardziej męski i pociągający jest typ zdecydowanego, silnego faceta, nawet jeśli bywa chamski lub brutalny, niż delikutaśnego, neurotycznego nieudacznika, który budzi w nas jedynie litość. Przykro mi... Kobiety nie lubią ciepłych kluch.

Same jesteśmy delikatne i słabe i musi dobierać sobie partnerów, którzy otoczą nas ramieniem w razie zagrożenia. Taka nasza natura.

walenick

Mów za siebie koleżanko. Ja nie jestem masochistką, nie imponuje mi siła i nie znoszę chamskich i brutalnych facetów - to są właśnie nieudacznicy.
A Bale'a lubię i zawsze myślałam, że jest miłym i spokojnym człowiekiem. Rozczarował mnie tym swoim występem, ale też nie wrzucałabym go do jednego worka z kolesiem od Rihanny.
Z wyglądu też mi się podoba, tak a propos głównego tematu.

użytkownik usunięty
St_Alia_of_the_Knife

nikt nie mówi o brutalach czy chamach, chodzi raczej o fizyczność i siłę. Nikomu się nie podoba napakowany na siłowni palant któy zamiast przecinka używa "k..." a zamiast "kocham cię" - "bo ci przyp..."
ale czy nie jest miło znaleźć się szerokich ramionach wysportowanego, męskiego... ...nieważne... <buraczek>

poza tym każdy ma czasem chwilę słabości, kiedy nie potrafi utrzymać nerwów (i języka) na wodzy (sama mam z tym niekiedy problem...), a jakbym miała stresującą pracę (Matura) i ktoś by mi przeszkadzał, to też bym nie miała litości...:)


ach, no i nieszczęsna panna elektra - Czy wy (faceci) naprawdę nie zaczwycacie się oglądając ją czy inną seksowną gwiazdeczkę? ja bym się zachwycała jakbym była na waszym miejscu...;p


inna sprawa, że ja do zachwaycania się mam Bale'a...

walenick

Jeśli chodzi o prawdziwy świat to działa na mnie przede wszystkim poczucie humoru (ale na pewno nie na prostackim poczuciu humoru), intelekt i szerokie zainteresowania. Słabeuszy też nie lubię, ale na pewno odrzuca mnie od przypakowanych bezmózgowców.

I nie każda kobieta jest delikatna i słaba. Zdarzają typy dominujące.


Ale już chyba trochę za daleko odbiegłyśmy od głównego tematu :D

Gdyby Christian Bale miał jedynie niezłe ciało, to na pewno nie byłby ani na liści moich ulubionych aktorów ani tych których uważam za najbardziej przystojnych.

użytkownik usunięty
walenick

A skąd ty wiesz że ja jestem człowiekiem.Może ja jestem aniołem:(śmiech)


http://republika.pl/blog_nu_3583335/5237075/tr/moj_aniol_1_.jpg


http://media6.mojageneracja.pl/oowqyytwtr/mediumjo5yan46e580dfe304f.jpg


A ja znam kobiety ktore maja więcej agresji od mężczyzn.

Ja mam naprzyklad bardziej charakter kobiecy łatwo sie wzruszam nie zachowuje sie agresywnie.

Wcale dzisiejsze kobiety nie są słabe bo jest na odwrót śa bardziej agresywniejsze ,przebowowe, wiedza czego chca nierzalezne finansowo wykształcone lepiej od męzczyzn .

Pomału role sie odwracają!!!!!!!!!!!!!

A co do błedów ortograficznych to nie jest portal dyktando pl


http://www.dyktanda.net/


(chyba pomyliłas portale)


rzuć we mnie kamieniem jak nie popełniłas żadnego błedu w życiu(nie tylko ortograficznego).


Agresja jest oznaką słabości.(to sie tyczy do Christiana Balea!


http://www.sciaga.pl/tekst/82694-83-agresja_jest_oznaka_slabosci











"Agresja jest oznaką słabości.(to sie tyczy do Christiana Balea!


http://www.sciaga.pl/tekst/82694-83-agresja_jest_oznaka_slab... "

Pierdolenie, że aż mnie głowa boli

"A skąd ty wiesz że ja jestem człowiekiem.Może ja jestem aniołem:(śmiech)"

No coż...medycyna zna różne przypadki. Na szczęście większość z nich można skutecznie leczyć.
Przestrzegasz entuzjastki urody Bale'a przed "psycholami", ale sam jesteś nieźle zdziwaczały. Szczerze mówiąc bardziej boję się osób takich jak ty, niż facetów, którzy dają się czasem ponieść się nerwom. To, że facet przejawia agresywne zachowania, to tylko wynik działania męskich hormonów, ale to, co Ty mówisz na tym forum, to naprawdę mnie przeraża. Jesli wg ciebie modelki z czasopism o "zdziry" i "kurewki", to nawet nie chcę wnikać, co się dzieje w Twojej głowie. Chyba miałeś jakąś traumę w życiu.

"Najgorzej jak ten wasz super seksi ideał by sie zdenerwował na was :


http://www.youtube.com/watch?v=bKyxdxeL2bc


Niezły psychol !!!!!!!!!!!!"

A czy naprawdę wam nigdy w życiu nie zdarzyło się stracić panowania nad sobą?? Przekląć w kłótni? Ja się przyznam, że zdarzyło mi się i to nie raz, choć nikt tego nie nagrał i nie puścił do sieci...
Bale był wyraźnie wkurzony, ponieważ ktoś za nim chodził podczas kręcenia sceny i coś gadał "tratatata".
Wyobraźcie sobie to: kręcicie 20-ty czy 30-ty raz tą samą scenę, próbujecie się skoncentrować, zagrać profesjonalnie, a tu wam ktoś łazi i was rozprasza. Nie jest to frustrujące?? Do tego dochodzi zmęczenie i nerwowa atmosfera na planie. 2+2=4
Poza tym on krzyczał, podniósł głos, nie pobił nikogo. Jeśli jesteś naprawdę taką oazą spokoju, że nigdy ci się nie zdarzyło wybuchnąć, to zwracam honor.

A tak poza tym zgodzę się, że niezły z niego przystojniak ;D

jagoda_1987_19

To raczej wątek o jego walorach fizycznych, nikt z nas nie zna go prywatnie. Może się po prostu.. zdenerwował;P

jagoda_1987_19

A może ktoś tu jest po prostu zazdrosny? I co do tego ma właściwie Chris Brown. Może Bale zwyzywał tamtego kolesia, ale go nie pobił i z tego co wiem to przeprosił. A przeklina prawie każdy facet, wiem nie wiem o co chodzi..

DizzyMissLizzy

nie pobił ale mało brakowało. wyraźnie słychać, że przy słowach "skopię
ci tyłek" chce to rzeczywiście zrobić tylko go powstrzymali ;P .

jagoda_1987_19

Hm, jeśli już mowa o walorach fizycznych, milusio jest tak od czasu do czasu, oglądając jakiś film z Bale'm, pozachwycać się nim trochę na głos przy swoim chłopaku. ;P przynajmniej dla mnie to jest milusie, bo mam dość tolerancyjnego faceta, który zdążył już się poznać na moim poczuciu humoru. xD

kirisutegomen

A ja lubię kobiety starsze , doświadczone , po przejściach . Są równie piękne , atrakcyjne i co najważniejsze - mądre i dojrzałe , na wszystko patrzą z wiekszym dystansem . Gimnazjalistki i licealistki z polskich dyskotek ( nierzadko użytkowniczki Filmwebu ) bardzo często zachwycają się panami po zasadniczych szkołach zawodowych , którzy imponują im siłą ( na szczęście nie jest to regułą dzięki Bogu ), biorą z nimi ślub bo się okazuje że wkrótce dzieci będą mieć dziecko - a w wieku 22 lat taka kobieta ma juz dość , bierze rozwód bo facet ją bił i zdradzał , posiada całkiem niezłą traumę na umyśle - w wieku dwudziestu paru lat , kiedy trzeba szaleć , wariować , bawić się , bo młodość ma się tak naprawdę jedną .

Więc drogie dziewczyny , kierujcie się rozumem i głową , a nie sercem i hormonami , bo one juz do niejednej błędnej decyzji , bardzo brzemiennej w skutki przywiodły . Konsekwencje mogą być straszliwe i bolesne . Więcej ostrożności - bo miłość i małżeństwo to nie sprawa na "hop-siup" .

Aha - moimi ideałami piękna i dojrzałości są Sharon Stone i Kim Basinger . Z młodszych lubię też Evę Longorię - Parker . To tak na marginesie ;D Szkoda że wszystkie kobiety nie są takie jak one - doskonałe i perfekcyjne pod każdym względem .


Pozdrawiam .

użytkownik usunięty
MilesQuaritch

Ej facet nie dziel ludzi na rożne kategorie .Ja jestem po zawodówce i nijak sIe mam do
twojego opisu!!!!!!!!!!!! jA NIKIOGO NIE BIJE BRZYDZE SIE PRZEMOCĄ!!!!!!!!!!!NiE PIJE
ALKOHOLU NIE PALE NIE BIJE NIE MAM TATUAŻY KOLCZYKÓW NIE JESTEM OGOLONY NA ZERO NIE
CHODZE NA MECZE A MIESZKAM W BEŁCHATOWIE !!!!!!!!!!!

Tak Sharon Stone jest perfekcyjna w jakim ty świecie żyjesz:

http://film.wp.pl/id,91304,title,Sad-odebral-Sharon-Stone-syna,wiadomosc.html?
ticaid=1795a.


TO ŻE KTÓS KOGOŚ BIJE NIE ZALEŻY OD WYKSZTAŁCENIA.(A OD CHARAKTERU WYCHOWANIA ŚRODOWISKA
W JAKIM WZRASTAŁ)




nIE WRZUCAJ WSZYSTKICH DO JEDNEJ KATEGORJI PO ZAWODÓWCE PIJAK BIJE ĆPA

wYKSZTAŁCONY PRZYKŁADNY OPIEKUŃCZY Z GRÓBYM PORTFELEM(NIGDY NIE BIJE ŚMIECH)


wIĘKSZOŚC 95 % LUDZI UCZY SIE ŻEBY DOBRZE ZARABIAC ANIE BY BYĆ LEPSZYM
CZŁOWIEKIEM(NAJCZĘSCIEJ JAK MAJĄ TYTUŁ MGSTRA PRZED NAZWISKIEM TO JUŻ MAJĄ SIĘ
NIEWIADOMO ZA KOGOŚ LEPSZEGO)

pUNKT WIDZENIA ZALEŻY OD PUNKTU SIEDZENIA

pODASM CI PRZYKLAD Z PRACY

u MNIE JEST TAKI KIEROWNICZEK JAK BYŁ ROBOTNIKIEM TO BYŁ SPOKOJNY CICHY AJAK TYLKO
SKOŃCZYŁ STUDIA I WYŻSZE Z STANOWISKO TO GOSCIA NIE POZNAJE!!!!!!!!!!!!


sODOWA UDERZA DO GŁOWY!!!!!!!!!

nIE LUBIE LUDZI KTÓRZY PATRZĄ NA MNIE Z GÓRY!!!!!!!!!!!!!!

tYLKO ŻE TA ROZMOWA NIE POWINNA MIEĆ MIEJSCA NA FORUM hOLERYKA cHRISTIANA BaLE.
















użytkownik usunięty

"A MIESZKAM W BEŁCHATOWIE !!!!!!!!!!!"
co jest złego w bełchatowie?:)


ale zgadzam się z tobą, jakiś zapatrzony w siebie bubek myśli, że ma prawo dzielić ludzi według tego, jak długo się uczyli, a nie tego co im zostało w głowach. Chciał się może wypowiedzieć inteligentnie i nas tu wszystkich olśnić, ale mu wyszło tylko "yntelygętnie" i się ośmieszył.

I chciałam zauważyć, że to miał być temat do zachwycania się Bale'em a nie Kim i Sharon i nawracania napalonych nastolatek...

chociaż w sumie i tak już dawno temat padł, zostały zgliszcza, ale za to rozmowa się klei;)

Nikogo nie miaem zamiaru obrazić , a już na pewno nie Ciebie , więc nie musisz pisac posta na pół ekranu iby kazdy Cię dostrzegł ; po zawodówkach sam mam paru dobrych przyjaciół , z ktorymi mozna naprawdę solidnie powariować i pogadać ; ale w generalnym rozrachunku większość ludzi po tych szkołach zachowuje się prostacko , karygodnie , chamsko i prostacko . Ja nikogo nie segreguję , ale nieraz okazuje się że obiegowe i wydawałoby się - stereotypowe opinie - znajduja ogromne potwierdzenie w rzeczywistości .

PS Nie jestem "bubkiem" ani snobem ani nie noszę głowy w chmurach , cenię sobie skromność i dystans , możesz mnie wyśmiać ale taki naprawdę jestem i to samo cenię u drugich osób . Owszem , skończyłem studia wyższe , ale przez to nie śmieję się z ludzi którzy tego nie osiągnęli . Podałem Ci zupełnie inny przykład , a Ty nie dość ze wyrwałeś go z kontekstu , to jeszcze mnie obraziłeś . I jak tu z takim rozmawiać ? I widzisz - skoro jesteś po zawodówce reagujesz jak choleryk i furiat , co potwierdza obiegową opinię o was . Zmień się , to i opinia o Tobie sie zmieni . Albo po prostu masz kompleksy i leczysz je przed klawiaturą , każdego prowokując i obrażając .


PS Co do głównego wątku - furia Bale'a była raczej trochę na "pokaz" . Shane Hultraub , ten nieszczęśliwy pan któremu się "dostało" jest prywatnie dobrym znajomym Bale'a - obaj mogli zrobic tym wygłupem dobrą promocję cyklowi , który ostatnio juz nie jest popularny , oraz kolejnej odsłonie , nad którą - nie oszukujmy sie - pracują ludzie mało znani i bez marki .


Pozdrawiam .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones