Christian Bale

Christian Charles Phillip Bale

8,8
133 246 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Bale

Schudnać do roli w Mechaniku do 55kg nic nie jedząc przez parę tygodni. To się nazywa poświęcenie...

slavek_3

ja sprawdze ta jego diete czy to faktycznie przez pare tyg jedzac tylko jabka i tunczyka tak sie chudnie :P hehe dzień 1 -65 kg :P po puszce tunczyka jestem głodna !! :P juz zaczynam podziwiac ChB za to co zrobił
pozdro

Wypasiona_Foczka

dla 240 000 dol schudłbym nawet do 40 kg

slavek_3

A ile Christian Bale ważył grając choćby w filmie "Batman - Początek" ? Tam wyglądał na prawdziwego mięśniaka, a w "Mechaniku" na chuderlaka jakich mało! Jak on to zrobił?!

użytkownik usunięty
CopperPeaker

jak to jak normalnie po filmie mechanik zaczął dużo jeść wźoł parę droższych sterydów co nie powodują skutków ubocznych.

Każdy steryd ma skutki uboczne - tylko trzeba umieć je brać. Mógł też stosować alternatywne środki. Ale czego się nie robi dla takiej kasy.

użytkownik usunięty
kj_project

Mówiąc twoim tokiem myślenie:nadmierne zażywanie witaminy C też przynosi nie pożądane efekty Ale są koksy drogie którę powodują znkiome efekty uboczne.Nie mówie tu o jakimś tanim gównie z siłowni.

CopperPeaker

Mogl po prostu zaczac jesc, i cwiczyc, a sadzac po jego poprzednim wyczynie, konsekwentne cwiczenie i zdrowe odzywianie to dla niego pestka.

slavek_3

Jared Leto musiał do roli przytyć 40 kilo, aby wiarygodnie odtworzyc zabójcę Lenona w filmie "Chapter 27"

agusiek303

Jared Leto musiał przytyć 20 kilo, nie 40. Przynajmniej tak jest w ciekawostkach.

Kung_Fu_Master

przytyc 20 kg jest o wiele łatwiej niz tyle samo schudnac
przynajmiej mi :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones