Christian Bale

Christian Charles Phillip Bale

8,8
133 246 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Bale

Prestiż, prestiż, prestiż.
Jak na moje, Bale iks razy wiecej przebił Jackmana w owym filmie.
Charyzma i tajemnicze niedomowienia, sa jego najlepsza strona + iście diabelski wyglad ;d

gosiukukuk

zgadzam się całkowicie. nigdy nie byłam przekonana do niego, jako aktora, ale w Prestiżu pokazał,że potrafi. Najlepsza rola w jakiej go widziałam,oby takich więcej.

gosiukukuk

.ja niestety obejrzałam tylko fragment Prestiżu.. przy drugiej reklamie dałam sobie siana, bo ile to można walić reklam?!.. gdyby nie zajęcia, to pewnie bym obejrzała, a tak muszę szorować do wypożyczalni, bo film mi się spodobał, IMO, ta pierwsza godzina była 100 razy lepsza niż cały Iluzjonista z Edziem Nortonem, która nijak nie trzymała klimatu XIX wieku..

co do charczenia (inny wątek) - nie było.. no ale może to kwestia lektora, który potrafi zagłuszać.. cóż, wydaje mi się, że Bale chrypy nie miał :)

diana6echo

Ja uważam, że jest wręcz przeciwnie;)
Prestiż to świetny film, oby więcej takich.

Ookami88

tak tak tak prestiż przebija iluzjoniste, a Bale rządzi w calym filmie xD

sHe_4

yo! Bale w Prestiżu szarżował jak sam skurwysyn! Jednym słowem rządzi!

gosiukukuk

Oj bez przesady. Jackman też zagrał bardzo dobrze. Jeśli o mnie chodzi - bardziej zaskakująco. Bo o Bale'u wiadomo, że w ambitnym projekcie zagrać potrafi, ale Jackman zwykle para się czystą komercją, miło więc dostrzec odmianę :))

No_5

czy ja wiem.. czasem zagrana rola zależy od tego, jak jest napisana . ale w tym przypadku to Jackman mial wieksze pole do popisu, Angier stracil przeciez zone, poza byciem gentelmenem i showmanem zarazem, tak naprawde nie mial nic, to nie jego osobista kreatywnosc i pomyslowosc sklanialy go do przedstawiania nowych trikow, a pogon za uwielbieniem i za zemsta na Bordenie. moze oceniem to troche subiektywnie, gdyz uwielbiam Bale'a, jednak dalej uwazam, ze i tak znacznie lepiej sobie poradzil od Jackmana .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones