Christian Camargo

Christian Minnick

7,5
2 543 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Camargo
atol23

Był świetny w Dexterze, to prawda, żałowałam, że potem nie pojawiał się częściej... Mógłby trochę zastąpić Harry'ego w rozmowach z Dexterem ;)

atol23

Gdybym nie weszła tu na jego profil to bym nie ogarnęła, że grał w Zmierzchu. W Dexterze rzeczywiście super zagrał.

Gonaa

Biney to mój ulubiony bohater z Dexa :) a Christian to jedyny powód dla którego obejrzałem Zmierzch:Przed świtem

dawid10809

Mistrz :) Lodowy morderca <3

Gonaa

wiem że to zabrzmi trochę gejowsko ale Biney miał taki urok mimo tego że był psycholem

Gonaa

a jak jesteśmy przy Biney'u - mam 2 kwestie jeśli chodzi o niego
1 to tłumaczenie-mi Ice Truck Killer przetłumaczono na Chłodniarza (to straszne)
2 to udział w serialu-(duch Briana powinien zabić ducha Harry'ego)

dawid10809

zagral spoko ale jakos nie tak genialnie, nie bylo sie czym jakos specjalnie podniecac ale ok,

a co do tego tlumaczenia to icetruc killer brzmi w miare zwiezle, tlumaczenie w stylu ciezarowko-lodowy-morderca chyba brzmi idiotycznie, a uzywanie czesto jakiegos przydlugiego i niezby naturalnego w wymowie przydomka chyba nie wypadnie zbyt autentycznie
tak to juz bywa w tlumaczeniach, ze np dialogi przekladane z jezykla na jezyk musza ulec czasem zmianom zeby nie brzmialy glupio i sztucznie

El_Magiko

Wiesz, o roli Christiana są różne opinie . Wg mnie zagrał wielowymiarową postać ,którą można polubić ,znienawidzić .. ja osobiście należałem do grupy która nienawidziła ITK ,był dla mnie czysym złem. Chciałem by zginął,jednocześnie bardzo lubiłem Rudy''ego.Gdy poznałem prawde o tym kim jest ITK byłem pewny że to pomyłka..i wtedy już gdy finał wszedł w życie..beczałem jak głupi..bo wtedy nie widziałem w Brianie psychola tylko dobrego Rudy'ego

dawid10809

to chyba srednio uwaznie to ogladales bo wywalili kawe na lawe gdzies w polowie sezonu
w gruncie rzeczy faceta ogladamy z rzadka przez jakies 3 odcinki (widac go niezbyt wiele i tworcy nie poswiecaja mu zbyt wiele uwagi), a potem dostajemy jasno wylozone, ze to on jest morderca i ogladamy przekonani, o tym, ze on jest morderca
nie wiem o jakim dobrym rudim mowisz, moze o szubertha ci chodzi?:P
musiales przeoczyc kilka waznych scen bo caly czas sprawa jest jasna i nikt chyba nie byl poza toba zaskoczony na finiszu, ze to ten facet jest morderca

El_Magiko

A co do tłumaczeń - czy np Lodowy morderca albo zabójca z chłodni brzmi źle ? Oglądałem uważnie, i wiem że pokazali kim jedt Rudy. Ale chodzi np o scene randki z Debrą,w szpitalu przy tym strażniku porwanyn przez ITK . Tam polazali go jako takiego dowcipnego,wrażliwego gościa. A nie byłem w stanie uwierzyć że to on bo to było jak np w przyjaźni - gdy jeden gość dowie sie że np jego kumpel go wystawił komuś to mając szereg dowodów trudno będzie mu uwierzyć że kumpel był zdolny do tego.

El_Magiko

ja byłem zaskoczony tylko tym że to była ostatnia osoba po której bym sie spodziewał takiego obrotu spraw.

dawid10809

chyba w tym rzecz, ze facet nie wygladal na psychola i o to chodzilo ale tworcy bardzo szybko wywalili widzowi prawde o nim zanim zdazylismy goscia poznac, no bo ile mielismy scen z nim zanim tworcy nam bardzo dobitnie zasugerowali kim on jest? scena w szpitalu, randka, buziak w samochodzie i chyba jeszcze 1 scena w sypialni, bedzie tego moze z 10minut wiec raczej ciezko bylo o jakies silniejsze uczucia czy przemyslenia na jego temat, zwrot akcji byl raczej malutki

El_Magiko

Brian to była najlepsza wg mnie postać w pierwszej serii..szkoda tylko że finał serialu nie dorównał pierwszej serii

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones