Christina Hendricks

Christina Rene Hendricks

7,4
6 375 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christina Hendricks

a jeszcze w żadnym filmie jej nie widziałem i gdyby nie te cycki, to w ogóle byłaby anonimowa.

cav_filmaniak

Fetysz sztucznego cycka rozprzestrzenia sie jak plaga, nic na to nie poradzisz:) Ciezko szacowac liczby, ile lasek ma plastik ponizej szyi, gdyby o kazdej tyle gadac to by zapomniano o Kubicy, Małyszu i Smolensku, no ale wiekszosc wiary nie wie ze pani Christina ma sztuczne i dlatego tak sie nia zachwycaja :)

cav_filmaniak

Ja ją znam tylko z mad mena. Co do cycków, to nie dziwię się jej, że je powiększyła. Chciała, żeby figura była proporcjonalna.
W porównaniu do całej sylwetki nie są aż takie duże.

cav_filmaniak

Dokładnie. Ja widziałem ją tylko w jednym serialu - zagrała tam epizod. Gdyby nie jakieś nawiedzone fanki True Blood, w ogóle nie dowiedziałbym się o jej istnieniu.
P.S. Czego ty słuchasz, że ciągle słyszysz o jej cyckach?:)

zatracony

Wie ktoś czy ma główną rolę w którymś z filmów o ile w ogóle ma?

zatracony

a co ona ma do True Blood?

cav_filmaniak

No bo na redtube nie znajdziesz filmów z jej udziałem.

pinfkloyd

Aktorka zapewnia, że są prawdziwe.

http://film.onet.pl/fotoreportaze/ogromne-piersi-sprawialy-jej-wiele-klopotow,43 57840,0,fotoreportaz-maly.html

pitusmetallica

przecież są prawdziwe.
ja pitole ale z niej niesamowita babka - redukuje mój umysł do jednej komórki w stanie erekcji. absolutna słodycz i urok. daje dyszkę

cav_filmaniak

Ja ją znam z "Mad Men". Jako, że to najlepszy serial ostatnich lat - to się o niej zrobiło głośno. :) A ma tam dużą rolę, choć drugoplanową.
Piękna jest. I mówię to, choć jestem gejem. :P

Davus

o pierwszy gej ok, potrafi docenić Boginię!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones