Christina Milian 

Christine Flores

7,1
1 816 ocen gry aktorskiej
Christina Milian
Christina Milian jest wszechstronnie utalentowanym zjawiskiem; jej biografia artystyczna obejmuje film, telewizję, teatr i muzykę. Grając role w dwóch wchodzących w tym roku na ekrany kin filmach i ciężko pracując nad swoim "bardzo wyczekiwanym" nowym albumem, Milian jest gotowa do ponownego zawojowania przemysłu rozrywkowego.

Najbardziej jest znana ze swojego przebojowego singla "AM To PM" który wzbił się na szczytowe pozycje "Gorącej Setki" magazynu Billboard w roku 2001. Teraz widać, że był to tylko przedsmak tego, do czego ta młoda kobieta o wielu twarzach jest zdolna. Christina, będąc utalentowaną wokalistką, kompozytorką, tancerką, osobowością telewizyjną i aktorką, stała się gwiazdą na skalę międzynarodową. Zdobyła "platynę" napisała całą masę hitów do równie wielkiej liczby swoich międzynarodowych występów, prowadziła program Wannabes w MTV, umieściła dwa hity w pierwszej piątce brytyjskich notowań, nagrała przebój, który przez 12 tygodni był Numerem 1 w Radio Disney, zagrała role w kilku filmach i rozprzestrzeniła swoje upajające groove, pop/R&B na cały świat.

Christina urodziła się w New Jersey jako córka kubańskich emigrantów, a dorastała w Maryland. Zainteresowanie estradą zaczęła przejawiać gdy tylko skończyła cztery lata. "Pamiętam jak jako dzieciak wpatrywałam się w telewizor i usiłowałam wejść do środka. Świadczy to o tym jak bardzo chciałam być gwiazdą!"
Kiedy była bardzo młoda, zagrała rolę w teatrze muzycznym, co później zaowocowało regularnymi występami w programie "Movie Surfers" w Disney Channel. Kiedy miała 13 lat, razem z mamą (którą wymienia jako swoją główną podporę) przeprowadziły się do Los Angeles, aby Christina mogła kontynuować występy. Zagrała gościnnie w programach telewizyjnych (takich jak "Charmed" i "Sister Sister" i przygotowywała głos do roli w kasowym filmie A Bug's Life "Dawno temu w trawie").
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 26 września 1981

miejsce urodzenia: Jersey City, New Jersey, USA

wzrost: 157 cm

mąż Terius Youngdell Nash (04.09.2009 - 25.10.2011, rozwód), córka Violet Madison (ur. 26.02.2010)
Ma dwie młodsze siostry - Danielle i Elizabeth.
Wystąpiła w następujących teledyskach:
- 2005 r. - "Nasty Girl" - Notorious B.I.G.;
- 2006 r. - "Public Affair" - Jessica Simpson;
- 2007 r. - "I Won't Tell" - Fat Joe;
- 2008 r. - "Elevator" - Flo Rida;
- 2009 r. - "Throw It in the Bag" - Fabolous.
Ukończyła Westlake High School w Waldorf w stanie Maryland.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

grała 17latke i na tyle wyglądała, a w rzeczywistości była o ponad dyche do przodu. Ja też chce takie geny;/ W sumie dalej wygląda na ok 20 lat. Szczęściara

Do tego piękny uśmiech.

dla mnie jest najładniejszą z aktorek!! jej oczy,uśmiech achh ;)

Najlepszego

Najpiekniejsza kobieta na świecie. I więcej nic nie powiem ;-P