Christophe Gans

6,9
264 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Christophe Gans

Ponoć reżysera poznaje się po filmach jakie robi. On nie przejawia w swych filmach głupoty jaką serwuje nam Uwe Boll. Nie prubuje dostać Oscara robiąc filmy raz dobre raz denne jak Scorsese. Nie robi filmów dla szerokiej publiczności jak Paul Anderson, który nawet gre zmienił tak, żeby zwykły zjadacz poprocnu mógł ją zobaczyć w kinie :] Po za tym jest świetnym reżyseremi, a przedewszystkim scenarzystą i widać że się rozwija ciągle. Po średnim Necromobla bbla costam jedzie cały czas w góre, przez klimatyczne i całkiem niezł Bratersto wilków, aż do teraz Silent Hilla :D

Redgard

Ja uwazalem go po słabym Braterstwie wilków za kiepskiego rezysera, ale zmieniłem zdanie po Silent Hill. Najlepsza ekranizacja gry komputerowej. Polecam.

fidelio

Braterstwo wilków było nawet dobre, gdyby nie naiwny i dziecinny konec i morał filmu. Tak czy inaczej Gans jest wspaniałym reżyserem.

Okami

Pierdu, pierdu, pierdu na to wszystko "znafcy" kina! A przede wszystkim założyciel tego tematu! Pseudo intelektualne wymiociny umysłowe! spuść wodę bo gówno przez ciebie przemawia.

Pozdrawiam zdrowych ludzi:)

CAPEFEAR

twoje argumenty na pewno zamkną wszystkim usta :]

użytkownik usunięty
CAPEFEAR

Twoje argumenty miażdzą.Typowy polski znawca kina.Kraj kiboli i prawdziwych patriotów - czas emigrować.Wiadać inteligencja zginęła podczas 2 wojny swiatowej.Teraz hołota została pokroju takich ,,inteligentnych" ludzi jak ty.

fidelio

w pełni popieram. Po takim zekranizowaniu Silent Hilla jestem pod
wrażeniem. Braterstwo Wilków też całkiem całkiem. Czekam na więcej

fidelio

"Braterstwo Wilków" nie było słabe chłopie...

Redgard

jaki stary temat, widac, ze facet na ta dyche niezbyt zasluzyl jak nikt o nim juz nie pamieta prawie bo na fw sa tylko 3tematy nowsze niz ten staroc
no i facet jest znany wlasnie z takich filmow pod szeroka publicznosc, silent hill chociaz bylo dobre to juz sam tytul przyciagnal miliony co bylo oczywiste, a braterstwo wilkow to taka czysto rozrywkowa akcja rozreklamowana w cholere (u mnie 7/10 ale raczej z sentymentu, jak bylem mlodszy to sie podobalo) bo i necronomicon, ktory tez przyciaga juz samym tytulem bo jesli ktos chociaz minimalnie sie orientuje horrorach literackich to necronomicon pewnie bedzie chcial zobaczyc tak wiec ten punt z tematu niezbyt pasuje
takze 3filmy dosyc udane ale tak naprawde szalu nima, a poza tym to nie da sie o nim nic wiecej powiedziec

El_Magiko

zmienił bym ocenę teraz, ale po tych zmianach na FW nie wiem gdzie;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones