Christopher NolanI

Christopher Jonathan James Nolan

8,7
30 890 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Christopher Nolan

za co się weźmie po TDKR. Mam nadzieję że za jakiś dobry autorski projekt. Chodzi mi o
reżyserię bo oczywiście wiem że będzie producentem "Man of Stell".

użytkownik usunięty
neo_angin

mógłby zrobić jeszcze jakiś kryminał, bo te bardzo dobrze mu wychodzą

neo_angin

Pierwsze nowinki pojawią się pewnie dopiero po nakręceniu zdjęć do TDKR, ale mam nadzieję, że odpocznie sobie od Sci-Fi i stworzy coś w stylu Memento ;)

Sebu_BGZ

Wątpię żeby jakiś kryminał nakręcił. Ma teraz już status kasowego reżysera, a takie kino średnio zarabia. Chociaż może będzie miał parcie na oscara.

neo_angin

Od dłuższego czasu wiadomo, że planuje zająć się filmem o Howardzie Hughesie, który miałby zadebiutować w kinach w 2014 roku, czyli dokładnie 10 lat po filmie Scorsese'a. Z tego co pamiętam chodzi o adaptowanie książki Michaela Drosnina pt. "Citizen Hughes: The Power, the Money and the Madness", która skupia się na zaawansowanym stadium choroby tej wybitnej osobistości, co w pewnym sensie byłoby sequelem "Aviatora". Nolan planował to już od dawna, ale głównie z powodu filmu Martina musiał odłożyć ten projekt. Wtedy jeszcze chciał obsadzić w roli protagonisty... Jima Carrey'a.

Tak czy siak wygląda na to, że na jakiś czas odłoży superprodukcje na półkę.

neo_angin

On robi zazwyczaj teraz zaskakujące thriller z elementami fantastycznymi i takie filmy robi najlepsze(liczę na właśnie taki film).

napruto

Ja właśnie liczę że nakręci coś innego żeby potwierdzić swoją klasę.

neo_angin

Tak czy siak jakiegoby się filmu Nolana nie widziało(czy "Bezsenność", czy "Prestiż") zawsze można wyczuć styl reżysera. Szczerze mam gdzieś jaki będzie gatunek jego filmu, bo wiem o jednej rzeczy- nieważne jaki film Nolan zrobi. Zawsze będzie dobry..albo teraz nadarzy się pierwszy przypadek jak gówno totalne zrobi xD
Ciekawie by było jakby jakiś romans zrobił(oby nie komedię). Tak, tak romans to nie jego styl, ale mogłoby być ciekawie.

napruto

Ja bym chciał jakiś kryminał w stylu Noir. Z romansem nie wiem czy dałby radę ale mogłoby być ciekawie.

neo_angin

Noir też by się przydał. Głównie ze względu na to, że twórcy ostatnio zaniedbują ten świetny gatunek.

napruto

ostatni wybitny. albo co najmniej rewelacyjny to Tajemnice LA moim zdaniem, 1997... a tez uwielbiam ten gatunek, styl

DonVitoCorleone

mala poprawka, w 2007 byl swietny jak dla mnie kryminal zodiak (troche niedoceniony i chyba malo u nas znany, a to moj nr 1 finchera), choc juz nie noir

DonVitoCorleone

A "Wyspa Tajemnic". Moim zdaniem też świetny.

neo_angin

no wlasnie, mam mieszane odczucia, nie do konca poznalem sie na tym filmie w kinie. tzn pomysl, atmosfere, ale oczekiwalem chyba troszke czegos innego. razily mnie 2 rzeczy: przesadna dosadnosc tj: troche lopatologiczny koniec-w tej wiezy z kingsleyem, i np ten motyw z zona; momeny zbyt efekciarskie, gdzie klimat dla mnie tracil, a spodziewalem sie czegos np w stylu kryminalow z lat 50-tych, a tutaj skonczylo sie tylko na scenografii/stylizacji. ale po rozmowie z kumplem pewne rzeczy mi sie jakby wyjasnily/rozjasnily, np co do niektorych swietnych rozwiazan scenariuszowych. ale to tylko moje subiektywne spostrzezenia, wiem ze ogolnie wyspa sie podoba. mysle ze to film ktory na "malym ekranie" i po ponownym obejrzeniu zyska.

użytkownik usunięty
neo_angin

Wyspa Tajemnic - przeciętniak nawet nie muszę tłumaczyć dlaczego

przecietniak? mimo mojej nie najwyzszej oceny, to "obiektywnie" nie sadze

DonVitoCorleone

Nie martw się, on wszędzie psioczy na "Wyspę..."

użytkownik usunięty
nikike

bo to przeciętny film

eh te twoje "wyroki" ...

użytkownik usunięty
DonVitoCorleone

są one niepodważalne

prosta sprawa!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones