Christopher NolanI

Christopher Jonathan James Nolan

8,7
30 881 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Christopher Nolan
nikike

Należał mu sie przynajmniej jeden, za scenariusz do Memento. Jedna z większych wpadek Akademii.

nikike

Bo akademia kieruje się polityką, a nie samą jakością filmów. W tym roku nominacja dla filmu "Druhny" to moim zdaniem śmianie się ludzi dla których kiedyś ta nagroda cokolwiek znaczyła. Teraz to wielki bankiet i jeden z najdroższych czasów reklamowych do sprzedania.

nikike

Jak dla mnie to tylko za scenariusz do "Memento".

neo_angin

W sumie racja.

użytkownik usunięty
polneri

nie mów mi że Incepcja była gorszym filmem od Jak zostać królem a TDK od Slumdoga

użytkownik usunięty
nikike

Memento - scenariusz
Memento - reżyser
Memento - najlepszy film... a no tak zapomniałem Nolan nie był producentem tego filmu
Mroczny rycerz - reżyser
Mroczny rycerz - najlepszy film
Incepcja - najlepszy film
Incepcja - reżyser
Incepcja - scenariusz

Ja się 7 naliczyłem niedoszłych statuetek dla Nolana

Napisałem o "przynajmniej dwóch".

Good joke. Reżyseria w "Memento" imo właśnie kuleje. Resztę pominę Milczeniem.

użytkownik usunięty
neo_angin

bahahaha

Dokładnie a z tą incepcją to byłam w szoku jak nie dostała oskara...........

nikike

Patrz Stanley Kubrick.

filo2010

Dokładnie.

nikike

nie mam pojęcia a zgadzam się w 100% za incepcję na pewno powinien dostać jak nie to ja nie wiem co się dzieje z Akademią Filmową

ELIKA_

W ogóle Oscary 2011 to porażka Akademii, w głównych kategoriach ze zwycięzców to Oscar należał się tylko The Social Network za scenariusz i może Portman za aktorkę.

nikike

A tak wogule to dobry ten film Czarny Łabędź ? Jeszcze go nie widziałam a słysze dobre i złe opinie....

ELIKA_

Lol, jeszcze go nie widziałem, więc dlatego napisałem to "może". Ale nie wyobrażam sobie jak przeskoczyła Kidman.

nikike

Lubisz Władcę Pierścieni???

ELIKA_

Nie, nigdy się nie przekonałem, ani do książek, ani do filmów(dlatego też czuję się jak jedyna osoba na Filmwebie, która nie czeka na Hobbita). A co?

nikike

Tak pytam........ Jesteś pierwszą osobą jaką znam, która nie lubi Władcy Pierścieni

ELIKA_

To samo mogę powiedzieć o sobie.

nikike

:) to ciekawe doznanie

ELIKA_

Nom, dość ciekawe.

nikike

W takim razie jaki film lubisz, tak bardzo???

ELIKA_

Najbardziej to chyba Stowarzyszenie Umarłych Poetów. Inna sprawa, że ostatnio jestem serialowcem, a z seriali to Dr. Who i Skins.

nikike

TEŻ oglądam Dr. Who i słynnych zagubionych , ale tu jestem w 4 sezonie od 6 miesięcy ;)

ELIKA_

Zagubieni - jeden z moich ulubionych seriali, ale jednak najulubieńszy Dr. Who.

nikike

A ulubiona postać z Lostów to.....??

ELIKA_

Chyba Jacob. No i Charlie, w końcu wszyscy go kochają.

nikike

Oh Charline...

nikike

Nic nic a lubiłeś Juliet ? Ja jej nie znoszę

ELIKA_

Ona była jakaś taka neutralna dla mnie. Jeszcze Locka i Bena w sumie lubiłem.

nikike

Ja nigdy nie mogę się zdecydować co do Bena

ELIKA_

Czemu?

nikike

Nie ufałam mu ;)

ELIKA_

;)

nikike

Ja też nie czekam, ale książkę lubię.

neo_angin

Myślałem, że czekasz, ale dobrze wiedzieć, że mam bratnią duszę.

nikike

Mam zaznaczone na jedno oczko, ale zaznaczam większość nadchodzących produkcji które w ogóle mam zamiar oglądnąć. Do kina się nie wybieram na pewno.

neo_angin

Aha.

ELIKA_

"Czarny Łabędź" był niezły, ale wg mnie to nie ta liga, co Incepcja. Oskar dla "Jak zostać królem" za scenariusz świadczy wyłącznie o demencji, a nie o kierowaniu się biznesem.

coboldev

Dziękuje ;)

nikike

zaden mu sie nie nalezal, tak jak i nominacja

nikike

akademia pewnie nie zrozumiałą memento i powinni to pare razy obejrzeć, ja to już widziałem 2 razy i jeszcze raz obejrze bo naprawde ryje banie pozytywnie

nikike

Scenariusz do Memento to geniusz.
Pomysł Incepcji i jej całkowite wykonanie to również geniusz.
Zdecydowanie zasłużył na conajmniej jednego oskara. Miejmy nadzieje, że TDKR pokona konkurencje. Myśle że obok Nietykalnych i Hobbita to może być głowny kandydat do zwycięstwa w 2013

nikike

największa pomyłka Oscarów 2001 ..nagroda za scenariusz oryginalny dla Gosford Park zamiast Memento

nikike

https://www.youtube.com/watch?v=lBYtjY07WXg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones