Christopher NolanI

Christopher Jonathan James Nolan

8,7
30 828 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Christopher Nolan

dlatego ja też nie ufam temu panu ani jego superprodukcjom. mimo wszystko bardzo lubię
jego filmy, gdyby nie ta mainstreamowość to może bym się wysiliła na ocenienie jego
osoby na osiem. jednak w takim wypadku nie mogę wcale oceniać, sumienie nie pozwala
mi na niższą notę ani na zbyt wysoką jak na taki mainstream.

rockie

Hipster :DDDDDDD

michal1337

miałam nadzieję że ktoś to zauważy i pochwali moje niecodzienne spojrzenie na świat :3

rockie

Schować się możesz z takim spojrzeniem na świat.

michal1337

dlaczego od razu musisz tak agresywnie? mam prawo mieć swoje zdanie, a ty masz prawo go nie podzielać :c gdybyśmy wszyscy lubili tych samych ludzi to świat stałby się nudny [mainstreamowy].

rockie

No sorry, ale jak ktoś dobrze ocenia coś, co mu się nie podoba, a źle ocenia rzeczy które mu się rzeczywiście podobają to ma coś z głową. Pewnie masz 800 znajomych na fejsbuku, dodajesz zdjęcia jedzenia ze swojego iPhona w Starbucksie i słuchasz "alternatywnego rocka"... Twoje powyższe wypowiedzi doskonale oddają kim tak naprawdę są hipsterzy - zdesperowani, by ktokolwiek ich zauważył. Żenada.

michal1337

przykro mi, że tak oceniasz moją osobę. ironizowałam przez cały czas, miałam nadzieję, że to dostrzeżesz, jednak nie mam co się łudzić, że inni potrafią wyczytać ironię z pisanych wypowiedzi. w swoich ocenach jestem obiektywna, nie kieruję się modą czy rankingiem, na facebooku mam 347 znajomych, czyli wydaje mi się, że przeciętnie, iPhona nie posiadam, kawy nie piję, a w muzyce się nie ograniczam, słucham tego co piękne.

rockie

Haha, widocznie nie znasz definicji ironii. Może od razu powiedz w którym miejscu ironizowałaś? Ktoś, kto posiada 347 znajomych na FB to już na 100% attention whore, także gratuluję. Niemożliwe jest utrzymywać kontaktów z więcej niż 150 ludżmi. I masz <17 lat, więc nikt nie bierze twojej opinii do siebie (ale jestem okrutny). I nie bierz wszystkiego tak dosłownie.

michal1337

no jesteś...

rockie

jestem?

michal1337

okrutny...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones