Christopher NolanI

Christopher Jonathan James Nolan

8,7
30 820 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Christopher Nolan

i skupil sie na PG13 filmach dla mas i nastolatkow z komercyjnym c.bale. mam nadzieje ze przypomni sobie o jego pierwszym i jedynym genialnym filmie i zatrudni pearce

ne0h

niestety nolan teraz robi tylko komercyjne i nieambitne filmy dla nastolatek

Koneser_Kina_Akcji

twoj temat zostal usuniety bo sie admina nie podobal....

ne0h

Uważam że filmy typu Memento powinien robić.Jak zobaczyłem nazwisko Nolan przy Człowieku ze Stali to pierwsze co pomyślałem-no nie tylko nie on.Nolana podobnie jak Bryana Singera i Davida Finchera powinno się trzymać z daleka od Supermanów,Batmanów,X-manów i Obcych.

emiliano22

zgadzam sie!

ne0h

A to niby czemu?

speedcube

Ja uważam że są stworzeni do wszystkich filmów poza rozrywkowym kinem akcji i komediami.Wymienione filmy moim zdaniem zepsuli.Przez budżet,scenariusz czy nieumiejętność kręcenia takich filmów.Do tego grona dodałbym jeszcze Joela Schumachera który przed Forever i Robinm miał znakomity Upadek a później Numer 23.Pamiętam wywiad Nolana jeszcze przed Początkiem gdy mówił że nie czuje się w kinie akcji i efektów specjalnych.Byłem zdziwiony że zabrał się za Batmana

emiliano22

memento powinien meic najwieksza srednia w jego filmach

ne0h

tu się zgadzam co nie zmienia faktu że pozostałe również są świetne, w zasadzie jak na razie nie zaliczył wpadki

ne0h

Tak Memento powinno mieć największą.Może Nolan jak będzie robił podobny film to przypomni se o G.Pearcu.

emiliano22

Akurat "Mrocznym rycerzem" dokonał czegoś czego już chyba nikt nie powtórzy. Sam Nolan nawet nie próbował mierzyć się z legendą swojego filmu, przez co TDKR jest tylko zwykłym kinem akcji...

SilverX


Mroczny Rycerz mi się podobał,Początek i Powstaje już nie.A czy nie da lepiej niż MR?Myślę że się da.Łatwo nie będzie ale reżyser ze smykałką i odpowiednim budżetem powinien dać radę.A jeśli chodzi o legendy to gdzieś na filmwebie czytałem że fani Jokera Burtona podobno przepraszali że nie wierzyli że Nolanowski może być lepszy :).

emiliano22

Jasne, że się dało lepiej niż TDKR, ale Nolan jakby stracił w to wiarę. Ostatnia część tej historii miała o wiele większy potencjał, szkoda, że nie wykorzystany. Myślę, że Darren Aronofsky mógłby godnie zakończyć legendę o Batmanie...

SilverX

Ja myślałem że za bardzo w siebie już uwierzył.Zrobię i będzie dobrze.A teraz tak na D.Aronofskyiego zajrzałem i -przecież to ten od Requiem dla snu :).I widzę że już decyzja zapadła,nowy Batman w 2015.Myślę że na pewno będzie inny,bardziej efektowny.Reżyser jakoś tak z nauką i psychologią mi się kojarzy ale jestem optymistą.

emiliano22

bardzo dużo w Mrocznym Rycerzu zrobił Heath Ledger który ukradł cały film. Postać jokera wykreowana przez niego była najlepszą postacią w tym filmie, ja szczerze mówiąc tylko czekałem, aż się pojawi, a batmana to tylko przelotem widziałem, dlatego uważam, że ciężko będzie to przebić jeśli wgl...

ne0h

memento to arcydzielo, takiego filmu nie bylo i zaden film tego nie przebije!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones