Chuck Lorre

Charles Michael Levine

7,7
295 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Chuck Lorre

Brawa za Dwóch i pół i Teorię wielkiego podrywu

MrocznyZiutek

Nie jest zły? Koleś jest genialny, stworzył 2 najlepsze obecnie sit-comy...

peesem

jako do Dwóch i Pół się zgadzam tak Teoria Podrywu wcale taka super nie jest, w sumie dziwią mnie zachwyty nad tym serialem - ot po prostu dobra komedia, czasem śmieszna

Pauleta

u mnie zaś na odwrót. ;)

Pauleta

Zgadzam się Dwóch i pół jest fajne (serie z Sheenem) ale Teoria wielkiego podrywu jest cienkie tak samo Darhma i Greg .

peesem

zgadzam się z tym że najlepsze:)))

MrocznyZiutek

Big Bang Theory wymiata i nie dziwię się, że ludzie to lubią, trzeba być w ich świecie (komiksy, star wars, star trek, ogólnie sci-fi, technologia, gry, fizyka, matematyka) Dwóch i pół dawno się widziało, ale się pamięta, że było śmiesznie, ale zapominacie o sitcomie Dharma i Greg, który też jest niesamowity ^^

MrocznyZiutek

Chuck Lorre jest bogiem środowiska sit-comów. Big Bang Theory jest jego najlepszym dziełem. Nic dziwnego, że zgarnia większość prestiżowych nagród, a obsada jest rozpoznawalna na całym świecie... Oklaski również dla Jima Parsonsa!

mr.wolf

Zgadzam się! Uwielbiam BBT! Najlepszy serial! i w ogóle nie trzeba znać się na technologi i fizyce jak tu niektórzy piszą wystarczy że się zna Star Treka i Star Wars :D hehe a co do Jima to jest po prostu świetnym aktorem i pasuję na tą rolę idealnie. I piszę to bez wyolbrzymiania. Obejrzyjcie jego wywiady. Ma tyle podobnych odruchów do Sheldona :) Pozdrawiam

Kami3

bbt jest sztosem. Pamiętam, że ja nawet nie znałem star warsów, ani star trecka, kiedy zacząłem oglądać ten serial, a i tak był dla mnie świetny ( co do nauk ścisłych, to też mi nie po drodze xd)

użytkownik usunięty
mr.wolf

Nie no nie zgadzam się. Dwóch i pół jest jego najlepszym dziełem.

MrocznyZiutek

TBBT i 2 i pól to superseriale, natomiast Dharma i Greg to tragedia, jeden z najgorszych sitcomow wszechczasow

MrocznyZiutek

Tak brawa, ale dlaczego wywalają Sheena, bo się pokłócili, co to za powód.

szymonbaczek

Z tego co wiem Sheena wywalili , bo cały czas chodził naćpany i nawalony w dodatku olewał totalnie wszystko , więc wcale się nie dziwie że z niego zrezygnował .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
MrocznyZiutek

Ja bym tez dodala ''Cybill'', i to by byly 3 niesamowite sit-comy :-)

LadyDarkness

Toxic Crusaders od Tromy i tyle w temacie

MrocznyZiutek

Dharma i Greg też git.

MrocznyZiutek

Jeszcze Młody Sheldon!!!!!!!!! <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones