Clémence Poésy

Clémence Guichard

7,1
6 625 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Clémence Poésy

Nienawidzę tego człowieka za tą role. Na projekcji filmu "jutro będziemy szczęśliwi" miałem ochotę rzucić w ekran czymkolwiek, od tego momentu mam ja tylko za złego człowieka

Adrianek638393

Też miałem takie odczucia

Adrianek638393

Pomimo ,że do tej pory bardzo lubiłam ja jako aktorkę , po roli w "Jutro będziemy szczęśliwi" chyba już nie obejrzę żadnego filmu z nią.

Adrianek638393

A to niby dlaczego ?

Adrianek638393

Ludzie, to tylko rola filmowa :D Clemence zagrała to dobrze, a że postać Kristin była złą osobą to już inna historia :P Przy czym nie znaczy to, że Clemence jest złą kobietą xD XD

Adrianek638393

Trochę więcej dojrzałości.

Adrianek638393

Paskudna rola, ale to tylko rola...

Adrianek638393

Oglądałem In Brugges i angielską wersję Mostu Nad Sundem (nie pamiętam tytułu, może Tunel...).
Fajne dziewczę ale słaba aktorka...

foxtrot

Moim zdaniem aktorką jest niezłą, w niektórych rolach jest świetna, ale nie jest to pod względem umiejętności "szczyt szczytów". Akurat w In Brugges nie miała zbyt ambitnej roli - tam po prostu musiała wyglądać, i moim zdaniem to zadanie spełniła.
W Tunelu zagrała akurat co najmniej bardzo dobrze, przynajmniej w pierwszym sezonie, który miałem okazję zobaczyć. Autystyczne "odpały" wychodziły jej naprawdę nieźle, a i do reszty nie mogłem się przyczepić. Zresztą Tunnel warto zobaczyć tylko ze względu na jej rolę i Stephen'a Delain'a - reszta jest słaba.
P.S.
Widziałeś całość czy tak jak ja pierwszy sezon? Jak całość, to gdzie udało się znaleźć sezon 2 i 3? :)

Adrianek638393

Nienawidzę Ralpha Fiennesa, bo zabił Dumbledora.

Volfram

Nienawidziłem Dumbledora, dlatego uwielbiam Ralpha Fiennesa za to, ze go zabił :)

Sony_West

I tego Świnka z uszami. R.I.P. Trollik :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones