Claire Forlani

7,6
7 472 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Claire Forlani

Dla mnie ładniejszej brunetki nie ma jak ona. Piękne ma oczy :)) <3. W Joe Black'u to wgl super tam wyglądała .

użytkownik usunięty
Aquisitor

podobna do Tiffany Taylor

Aquisitor

Aktorka z niej, raczej mierna, ale dla wielu obiekt fantazji dla masturbacji lub pocierania.
Przejdzie Ci za jakiś czas..

tankista

Być może osiągnął już wiek, gdzie preferencje seksualne nie ulegają modyfikacjom. Ze swojej strony stwierdzam, że w/w Pani naprawdę ma dobre, suczo wyrafinowane spojrzenie oznaczające wiadomo co...

użytkownik usunięty
tankista

Co ty opowiadasz kobieto/mężczyzno...

Widziałem ją dzisiaj i widziałem 8 lat temu w Joe Black moim zdaniem była zjawiskowa, subtelna prześliczna, przesłodka i przedelikatna i powiem szczerze... Widziałem 550 filmów w życiu i żadna, absolutnie żadna rola kobieca nie wbiła mi się tak w głowę jak Claire w Joe Black.

absolutnie zgoda, w Joe Black jest krucha, eteryczna, wspaniała - ale przede wszystkim młodziutka. Ma tam 26 lat więc to co innego niż dziś, niestety. No a to zdjęcie z filmweba - koszmar, nie poznałbym jej mając w glowie rolę w JB

użytkownik usunięty
mecenas17

no zdjęcie na fb jest koszmarne. W sumie nie chcę oglądać z nią żadnego innego filmu, by mieć przed oczami ją z Joe Black kiedy była taka subtelna i niewinnie słodka... Zdecydowanie moja ulubiona rola kobieca jaką w życiu widziałem, która "uwodzi" mnie za każdym razem gdy widzę ten film.

Zdjęcie na fb też powinno być z Joe Black

Aquisitor

alez ona nie umie grac! szlag moze trafic ;]

Aquisitor

taka uroda i nie zrobiła kariery,aż dziwne jak na Amerykę gdzie liczy się piękno

Aquisitor

tak, fajne kocie oczy, a w Joe Black była sporo młodsza ;)

Aquisitor

Co z tego, że ładna jak jest NAJWIĘKSZYM DREWNEM OD CZASU ENTÓW.

Aquisitor

tak, popieram. śliczna jest.
i jak większość: faworyzuję rolę w "Meet Joe Black" ^^)

użytkownik usunięty
Aquisitor

W serialu Camelot wygląda koszmarnie...wszystko przez te napuchnięte wargi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones