Clint Eastwood

Clinton Eastwood Jr.

8,9
74 096 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Clint Eastwood

IKONA KINA.
Jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów wszech czasów...
Jeśli ktoś z żyjących aktorów się z nim może równać, to tylko DeNiro i Al Pacino... Ale i oni nie są tak uniwersalni, bo reżyserią się nie zajmują :)))

100 lat, Panie Eastwood!

awarek_2

Robert Redford może mu dorównać.

użytkownik usunięty
Wszu

Ciekawe że zaczynał w spagetti westernach, getunku z początku pogardzanym w USA a dziś wiele z tych filmów ocenianych jest jako bardzo dobre zwłaszcza że przy niskich budżetach stawiano na scenariusz. Szkoda że już Włosi nie robią westernów.

awarek_2

Szczerze to obecnie przy jego geniuszu i doswiadczeniu przede wszystkim aktorskim ale i reżysersko-producenckim to chyba nikt nie może się z nim równać. W Hollywood każdy sie z nim liczy bez wyjątku.

skyter

nie kumam jak ja lubię tego dupka Eastwooda, ale lubię, a nawet uwielbiam. Ale Ala Pacino i Roba De Niro też lubię.

awarek_2

Robert de niro wyreżerował 2 filmy.

awarek_2

Pacino 4 filmy wyreżerował.

Szpukowyduch2

A jego córka też skleciła filmik :) Ale jakoś nie czuję bluesa do filmów rodziny Pacino, w przeciwieństwie do Clinta - przegadane. Mocno przegadane, w teatrze to by jeszcze przeszło, na ekranie nieszczególnie. I awangardowe sztuki wyciągane... mój boże, nic tak się nie starzeje, jak sztuki o anarchistach.
Nie pluję na Pacino jako takiego, w 'Człowieku z blizną' był świetny. Ale nie do reżyserki.

awarek_2

Kurde, nie dość, że jest b. dobrym aktorem z kultową rolą Bezimiennego rewolwerowca, to jeszcze jest reżyserem z własnym, spokojnym, oryginalnym stylem reżyserii, który bardzo mi się podoba. I wyreżyserował w tym stylu kilka kapitalnych filmów - Bez przebaczenia, Oszukana czy Rzeka tajemnic. Kto by pomyślał??

awarek_2

w przypadku naszego ulubieńca - powinno być 140 lat - bo sam twierdzi ze tyle zamierza żyć -

martin124

:))

A niech żyje nawet 200! :)
On akurat zasłużył na długowieczność :)

martin124

Życzę mu, żeby dociągnął. Z całego serca.

awarek_2

Zgadzam sie z Toba.Masz racje-Clint żywa legenda Eastwood.Tak mi przyszlo do glowy,czy zagral w jakiejs komedii??Przypomina mi sie jedna,z tą małpą.Pamietasz jeszcze jakąś?Komedie w ogole,mi do niego nie pasuja.Ogladalem kiedys program o nim.Mowiono tam,ze zrobil "rewolucje"w kinie,swoją oszczedną grą.Faktycznie w kilku filmach,westernach(w dodatku kultowych)jego twarz przez caly czas jest taka sama tzn.zero usmiechow,grymaśow,mimiki itp.Śmieszne,ze grac w ten sposob,tez trzeba umieć :-) O innym aktorze bysmy powiedzieli,ze to drewno i bysmy o nim zapomnieli.A Clint zrobil z tego odzielny dział - gra bez mimiki.To oczywiscie żart,a powaznie to dla mnnie klasyk,kozak.Z Al Pacino i DeNiro dobre porownanie.Pozdrawiam

awarek_2

Gość ma całkiem niezłe geny i silny organizm. 87 lat, a trzyma się bardzo dobrze i w życiu nie próżnował

awarek_2

Już tylko 7 lat mu zostało do stówki chciałbym mu życzyć 200 za 7 lat oby dożył

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones