Clinton ShorterI

7,1
307 ocen muzyki
powrót do forum osoby Clinton Shorter

Przed Dystryktem 9 nawet o nim nie słyszałem. Ale ścieżka jest tak świetna, że teraz szukam reszty jego muzyki :)
Polecam posłuchać chociaż Dystryktu...

remadr


Zgadzam się z Tobą ziomek ;) Właśnie słucham OST do D9 i jestem zachwycony, myślałem że to jakiś znany kompozytor, dziwnym trafem mi tylko nieznany, ale jak widzę nie do końca. Chętnie sięgnę po inne jego OST'y ;)

Zachęcam bo warto !

remadr

Też się przyłączam do waszych zachwytów, naprawdę ścieżka do Dystryktu jest rewelacyjna! Mam nadzieję że Clinton Shorter zrobi karierę w USA i jego muzykę usłyszymy jeszcze w wielu dobrych filmach. Może też tak być że będzie to człowiek od OST'ów dla Neilla Blomkampa, nie miałbym nic przeciwko bo jemu to już naprawdę wróżę wielką karierę:)

Connor_John

Włąśnie taka świetna muzyka a koles nieznany,chociaż podkładał muzę do "Martwej strefy" a oglądałem to kiedys ;p,i dziwne ,że nie przyuważyłem fajnej nuty .

remadr

A jakie inne z jego produkcji polecasz szczególnie? Chętnie po coś jeszcze sięgnę. BTW, ścieżka z "Dystryktu" niesamowicie mi się kojarzy z muzyką z "Black Hawk Down" (którą polecam).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones