Cobie Smulders

Jacoba Francisca Maria Smulders

7,6
15 896 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cobie Smulders

...ale mam jakieś nieodparte wrażenie ze HIMYM oglądam głównie dla niej...

patrick22s

dokladnie takie samo odczucie. Nie chodzi mi tylko o urode ale i rozwoj charakteru jaki gra. Moim zdaniem jest to najbarwniejsza postac serialu. Barney jest najzabawniejszy ale zawsze jest ... Barney. Natomiast Robin to postac pelna wszystkiego, od naprawde zabawnych gagow po powazne sceny. Powiem tak, Robin zawsze potrafi zaskoczyc i rozbawic. Jest swietna.

dabram17

tylko czasami mam wrażenie , ze jej postać budowana jest trochę niekonsekwentnie a poszczególne przymioty jej charakteru pojawiają się niejako "na potrzeby chwili" danego odcinka- w sumie jakoś mi to specjalnie nie przeszkadza bo zawsze gdy taka niekonsekwencję zauważam powtarzam sobie ze to sitcom i być może taka jest konwencja pisania scenariusza. No ale jak pisałem- w takiej konwencji i tak kocham ją miłością beznadziejnie platoniczną ;-)))

dabram17

Tak, potrafi zaskoczyć tym kogo teraz kocha na prawdę? Kevina, Teda, Barneya?? A odpowiedź jest nieunikniona- Marshalla !! Też odczuwam piękno tej cichej, zakazanej miłości...

advx

buhaha, dobry zart

dabram17

Urodę ma, ale nie w moim typie. Podoba mi się to, jak kreuje swoją postać. Naprawdę stworzyła charakterystyczną postać.
Najsłabsza jest chyba Lily.

patrick22s

Ja czekam na kolejne odcinki z niecierpliwością, przede wszystkim po to żeby dowiedzieć się z kim będzie Barney. I szczerze to mam nadzieję, że z Robin;P